HNK Rijeka 2013/2014

USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
26. kolovoza 2013. u 11:21
lakrdija je napisao/la:
nitko ko ne kupi karte u Rijeci neće moći u sektor sa Armadom...u Stuttgartu se ne prodaju karte za naš sektor...
Vidi cijeli citat


Po meni, nece to bit problem jer ne vjerujem da ce bit preko 15.000 ljudi na stadionu koji prima 60.000. Toliko je bilo lani na "manjim" utakmicama EL u Stuttgartu. Sigurno ce ljudi koji navijaju za Rijeku moc gravitirat prema Armadi, tj. smjestit se na sektor(e) pokraj Armade. Recimo, moji roditelji koji su slucajem slucaja na proputavanju kroz Njemacku te dane (to su planirali odavno), su kupili karte za drugi sektor preko interneta, a siguran sam da ce otic sjest negdje blizu Armade.
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
BBBStuttgart
BBBStuttgart
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 46
26. kolovoza 2013. u 11:22
USF1926 je napisao/la:
BBBStuttgart je napisao/la:
Roberto je napisao/la:
@ BBB Stuttgart

Dođi ti slobodno navijat s Armadom u četvrtak ali se nemoj zajebat pa doć u Dinamovom dresu 
Vidi cijeli citat


ebiga bas sam mislio dolaziti malo provocirati.  Ma to ce biti gastarbajterski folklor tipa dressovi Repke, trenirke Croatia Sindelfingen, Majce KUD Velebit itd. 

Vidi cijeli citat


Naglasak na ono "U" u KUD Velebit? U Australiji sam pa mogu rec da ima puno takvih izvedaka ovdje. 
Vidi cijeli citat


normalno isto ko potkova na hladnjaku Mercedesa .

Aaah Australija bio sam 2007  QLD, NT, SA, VIC, NSW  Raj

prosle god u Poljskoj su bili decki iz Melbourne´a show  

[uredio BBBStuttgart - 26. kolovoza 2013. u 11:25]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.12.2012.
Poruka: 206
26. kolovoza 2013. u 11:28
Zna li netko, da li se za kupnju 4 karte moraju dati podaci osobe koja ih kupuje ili podaci od svih 4 za koje kupujem?
Pitam jer moram uzeti kartu za prijatelja iz Svicarske koji dolazi sa sinom na tekmu i još jednom osobom ( za koju ga nisam pitao je li uopće naš državljanin) jer trenutno nemam njihove podatke. Inače, prijatelj se samo za ovu tekmu potrudio napraviti transparent Armada Luzern  .
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.080
26. kolovoza 2013. u 11:28
Izgleda da Fredi Bobić voditi Stuttgart na uzvrat.

Odlično,to je bolje nego da je Labadia ostao.Kek će ga strpati u mali džep,a ostalo je na igračima


Iskreno se nadam da se vidimo u četvrtak/petak na krčkom aerodromu na dočeku naših dečki jer slavimo ulazak u EL
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
26. kolovoza 2013. u 11:29
@Roberto: kad ih malo bolje proucis dodjes do zakljucka da se ovi definitivno skupljaju po gay barovima... nece tamo Armada 
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.080
26. kolovoza 2013. u 11:29
rijeka1975 je napisao/la:
Zna li netko, da li se za kupnju 4 karte moraju dati podaci osobe koja ih kupuje ili podaci od svih 4 za koje kupujem?
Pitam jer moram uzeti kartu za prijatelja iz Svicarske koji dolazi sa sinom na tekmu i još jednom osobom ( za koju ga nisam pitao je li uopće naš državljanin) jer trenutno nemam njihove podatke. Inače, prijatelj se samo za ovu tekmu potrudio napraviti transparent Armada Luzern  .
Vidi cijeli citat



moraš imati podatke od svih

Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
zika
zika
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 1.434
26. kolovoza 2013. u 11:33
rijeka1975 je napisao/la:
Zna li netko, da li se za kupnju 4 karte moraju dati podaci osobe koja ih kupuje ili podaci od svih 4 za koje kupujem?
Pitam jer moram uzeti kartu za prijatelja iz Svicarske koji dolazi sa sinom na tekmu i još jednom osobom ( za koju ga nisam pitao je li uopće naš državljanin) jer trenutno nemam njihove podatke. Inače, prijatelj se samo za ovu tekmu potrudio napraviti transparent Armada Luzern  .
Vidi cijeli citat

izgleda da počinjete i vi otkrivat sve čari aleštine
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.12.2012.
Poruka: 206
26. kolovoza 2013. u 11:35
zika je napisao/la:
rijeka1975 je napisao/la:
Zna li netko, da li se za kupnju 4 karte moraju dati podaci osobe koja ih kupuje ili podaci od svih 4 za koje kupujem?
Pitam jer moram uzeti kartu za prijatelja iz Svicarske koji dolazi sa sinom na tekmu i još jednom osobom ( za koju ga nisam pitao je li uopće naš državljanin) jer trenutno nemam njihove podatke. Inače, prijatelj se samo za ovu tekmu potrudio napraviti transparent Armada Luzern  .
Vidi cijeli citat

izgleda da počinjete i vi otkrivat sve čari aleštine
Vidi cijeli citat


Ne brini. Čovjek je žešči navijač od 95% tvog Poljuda.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.12.2012.
Poruka: 206
26. kolovoza 2013. u 11:36
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
rijeka1975 je napisao/la:
Zna li netko, da li se za kupnju 4 karte moraju dati podaci osobe koja ih kupuje ili podaci od svih 4 za koje kupujem?
Pitam jer moram uzeti kartu za prijatelja iz Svicarske koji dolazi sa sinom na tekmu i još jednom osobom ( za koju ga nisam pitao je li uopće naš državljanin) jer trenutno nemam njihove podatke. Inače, prijatelj se samo za ovu tekmu potrudio napraviti transparent Armada Luzern  .
Vidi cijeli citat



moraš imati podatke od svih

Vidi cijeli citat


Hvala ti.

zika
zika
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 1.434
26. kolovoza 2013. u 11:40
rijeka1975 je napisao/la:
Ne brini. Čovjek je žešči navijač od 95% tvog Poljuda.
Vidi cijeli citat


Ma ne beri brigu, samo vi guštajte

Nego, jel lip i velik transparent?

  • Najnovije
  • Najčitanije