HNK Rijeka 2013/2014

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
23. rujna 2013. u 12:48
Veruda je napisao/la:
forzafiume je napisao/la:
Dakle, oko stadiona gradi li se ili ne, je de facto sve rečeno, gradit će se!!! Onda Miško, neka bude najljepši i najfunkcionalni stadion na području regiona, neka bude ponos i dika nas riječana pa i šire. Neka se na njemu katkada može dovest i repka, te da se cijela obitelj može spustit do Kantride i ispuniti popodne ili večer.
Žena, djeca i ne moraju na tribine, ali mogu prošetat uz more, popit kacicu na terasi budućeg kafića, a djeca se zabavit u kakvoj igraonici ili tome slično.
Kantrida može postati priča iz snova, a ne treba puno za ostvarenje!!!
Vidi cijeli citat


nadam se da se šališ za repku i da ne želiš tu prčiju na svom stadionu?!?!? reci da se šališ???
Vidi cijeli citat


Ma na repku sam mislio kao ono šta ti je kao domoljubu sveto,ponos, naravno da nisam ni primislio na ovu Mamićevu prćiju.
Da, trebao sam to navesti u startu u pravu si!!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.05.2013.
Poruka: 1.975
23. rujna 2013. u 12:48
forzafiume je napisao/la:
sahertorta je napisao/la:
forzafiume je napisao/la:
neverending story je napisao/la:
evo jutro nakon jedne krasne pobjede, onako za dušu...baš je jučer bilo lijepo biti navijač Rijeke, a i sama utakmica je imala preokreta i zanimljivih scenarija....ali zar naš derbi baš uvijek mora biti začinjen međusobnim vrijeđanjem..pa niti ja kao neki nemogu prihvatiti činjenicu da se mi i Puležani moramo tako ponašati...sad bi sahertorta rekao da odem u kazalište, ali zar bar mi koji smo susjedi i slični po mentalitetu moramo stvarati tenzije...da, na zapadu su bili ljudi koji navijaju za Rijeku...pa šta i ako su se digli kod gola, a meni sa juga mi se činilo da su to obitelji s djecom i obični navijači...zašto se nebi digli i zašto nebi slavili ??? Druga je stvar ako je bio netko ko je provocirao...meni nebi smetalo da kad Istra igra na Kantridi da na centralnu dođu navijači Istre i ako treba u dresovima i šalovima i nek slave ako daju gol...oni koji misle drukčije nek se međusobno dogovore, uzmu palice, noževe, boksere pa nek se međusobno svi izlupaju...što se nekih stvari tiče, forumaši koji navijaju za Istru imaju pravo...kao prvo vikati Istarske pičke kad je na tvojoj tribini dosta navijača iz te Istre (Pazina, Buzeta i Labina) je glupo, suludo i jadno..ako već moraju biti na toj razini onda nek se viče pulske pičke, mada je to jedna velika djetinjarija...ona kolona na staroj cesti je bila stvarno impresivna, onoliko auta, ne vidiš ni početak ni kraj, predivno
Vidi cijeli citat


U cjelini imaš zrelo i zdravo promišljanje, ali ipak ovo je brdoviti balkan, sa mentalitetom ljudi onakav kakav je, da ga jebeš to promjeniti ne možeš. Kao što nikada nećemo moći, kao u premier ligi, prvi redovi navijača sjediti uz aut liniju.
Ako ćemo biti do kraja iskreni, po meni nije normalno doći na tribinu domaćih navijača i preseravati se ja ovo-ono. Pa naravno da će te sekunde dijeliti od šamarčine ili ne daj bože nečega goreg. Zato i postoji dijelovi tribina namijenjeni za bodrenje tvog kluba.
Neka mi samo netko kaže da na našoj centralnoj takav lik, ali u obrnutim ulogama ne bi jučer popio šljagu u roku odmah!!! A da ne spominjem jednog tovara ili purgera u takvoj ulozi. Pa dođeš u iskušenje da ne zvekneš nekog domaćeg prdonju koji stalno nešto brontula i kvoca a da nebiš ovakve bahate likove!

Vidi cijeli citat
Mrzim ovako glupe usporedbe s englezima,njemcima i sličnima,zato jer su oni duplo,ali duplo gori od nas. Sjede bez ograde odmah 1. red do terena jer im države imaju veliki proračun,samim time puno zatvora s puno mjesta pa se izdrkavaju s kaznama koje se predviđaju ubojicama ako neko zapali baklju,ali zato čim izađu iz svoje engleske ili njemačke krenu s noževima po turcima,grcima,poljacima i drugima. Da ne kažem da im ulice liče na ratna borilišta prije i poslije utakmice.

Vidi cijeli citat


Hoćeš reći da bi Torcida mirno sjedila tik do aut linije kad im Benko zavalja gol glavom u rašlje ???
Daj se urazumi!
Vidi cijeli citat
Ako bi im prijetlili s 10 godina zatvora bi. Ali bi onda bijes iskaljivali na ulicama i noževi bi radili kao u engleza. Biram naš balkanski stil.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
23. rujna 2013. u 12:49
coco.bill je napisao/la:
Veruda je napisao/la:
forzafiume je napisao/la:
Dakle, oko stadiona gradi li se ili ne, je de facto sve rečeno, gradit će se!!! Onda Miško, neka bude najljepši i najfunkcionalni stadion na području regiona, neka bude ponos i dika nas riječana pa i šire. Neka se na njemu katkada može dovest i repka, te da se cijela obitelj može spustit do Kantride i ispuniti popodne ili večer.
Žena, djeca i ne moraju na tribine, ali mogu prošetat uz more, popit kacicu na terasi budućeg kafića, a djeca se zabavit u kakvoj igraonici ili tome slično.
Kantrida može postati priča iz snova, a ne treba puno za ostvarenje!!!
Vidi cijeli citat


nadam se da se šališ za repku i da ne želiš tu prčiju na svom stadionu?!?!? reci da se šališ???
Vidi cijeli citat


misli na reprezentaciju srbije

Vidi cijeli citat


Da ti je čitanje misli profesija, krepao bi treći dan od gladi!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.05.2013.
Poruka: 1.975
23. rujna 2013. u 12:49
forzafiume je napisao/la:
Veruda je napisao/la:
forzafiume je napisao/la:
Dakle, oko stadiona gradi li se ili ne, je de facto sve rečeno, gradit će se!!! Onda Miško, neka bude najljepši i najfunkcionalni stadion na području regiona, neka bude ponos i dika nas riječana pa i šire. Neka se na njemu katkada može dovest i repka, te da se cijela obitelj može spustit do Kantride i ispuniti popodne ili večer.
Žena, djeca i ne moraju na tribine, ali mogu prošetat uz more, popit kacicu na terasi budućeg kafića, a djeca se zabavit u kakvoj igraonici ili tome slično.
Kantrida može postati priča iz snova, a ne treba puno za ostvarenje!!!
Vidi cijeli citat


nadam se da se šališ za repku i da ne želiš tu prčiju na svom stadionu?!?!? reci da se šališ???
Vidi cijeli citat


Ma na repku sam mislio kao ono šta ti je kao domoljubu sveto,ponos, naravno da nisam ni primislio na ovu Mamićevu prćiju.
Da, trebao sam to navesti u startu u pravu si!!

Vidi cijeli citat
Pa šta misliš da je Marković prenio boleštinu i na Mamića pa se nadaš da će i on brzo pod zemlju?

RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
23. rujna 2013. u 12:55
A litl bit of pikčrs 









P.S. Šta će nam ovi križevi?
[uredio RobiRi - 23. rujna 2013. u 12:56]
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.06.2013.
Poruka: 1.223
23. rujna 2013. u 12:56
Vidi cijeli citat



radi ovoga isplati se godinu dana potezat do Pule....
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
23. rujna 2013. u 12:59
Roberto je napisao/la:
Da li znate ako se i na centralnu tribinu može dofurat zastava ili ne ? ima kakva odredba ili zabrana kojom se nesmije vijorit zastava na centralnoj tribini ?
Vidi cijeli citat

Naravno da možeš...
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
23. rujna 2013. u 13:00
sahertorta je napisao/la:
forzafiume je napisao/la:
Veruda je napisao/la:
forzafiume je napisao/la:
Dakle, oko stadiona gradi li se ili ne, je de facto sve rečeno, gradit će se!!! Onda Miško, neka bude najljepši i najfunkcionalni stadion na području regiona, neka bude ponos i dika nas riječana pa i šire. Neka se na njemu katkada može dovest i repka, te da se cijela obitelj može spustit do Kantride i ispuniti popodne ili večer.
Žena, djeca i ne moraju na tribine, ali mogu prošetat uz more, popit kacicu na terasi budućeg kafića, a djeca se zabavit u kakvoj igraonici ili tome slično.
Kantrida može postati priča iz snova, a ne treba puno za ostvarenje!!!
Vidi cijeli citat


nadam se da se šališ za repku i da ne želiš tu prčiju na svom stadionu?!?!? reci da se šališ???
Vidi cijeli citat


Ma na repku sam mislio kao ono šta ti je kao domoljubu sveto,ponos, naravno da nisam ni primislio na ovu Mamićevu prćiju.
Da, trebao sam to navesti u startu u pravu si!!

Vidi cijeli citat
Pa šta misliš da je Marković prenio boleštinu i na Mamića pa se nadaš da će i on brzo pod zemlju?

Vidi cijeli citat


Pa neće niti ovaj dovijeka, ne želim nikome nedajbože smrt, ali da će morati nestati sa scene hoće, svatko je do sada pa će i on!
zoba
zoba
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.06.2009.
Poruka: 1.916
23. rujna 2013. u 13:01
http://www.youtube.com/watch?v=bkTYvm61sbo

Mikro izvedenica Santiago Bernabea i San Sira
...to je pitanje za predsjednika policije i ministarstvo MUP-a...

http://www.youtube.com/watch?v=Sq502Jnnbp8&feature=related
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.082
23. rujna 2013. u 13:04
RobiRi je napisao/la:
A litl bit of pikčrs 









P.S. Šta će nam ovi križevi?
Vidi cijeli citat


ja neznam jel ova simulacija ta,tj je to novi izgled stadiona,ali to mi izgleda više od 12 milja ljudi,pa i više od  18 milja

Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
  • Najnovije
  • Najčitanije