HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
23. rujna 2013. u 13:04
Samo da nam južnjaci od straha ne proglase stečaj
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
23. rujna 2013. u 13:06
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
ja neznam jel ova simulacija ta,tj je to novi izgled stadiona,ali to mi izgleda više od 12 milja ljudi,pa i više od  18 milja
Vidi cijeli citat

Ni meni se izgleda kao 12 tisuca kapacitet...
Ali možda je 12k onaj plavi dio, a ove bijele tribine su one koje će se nadograđivat
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
23. rujna 2013. u 13:06
RobiRi je napisao/la:
A litl bit of pikčrs 









P.S. Šta će nam ovi križevi?
Vidi cijeli citat


Lako za križeve, gdje nam je semafor !?? Bilo bi lijepo na zapadu staviti stolice koje bi ispisivale "ARMADA" preko cijele tribine!
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
23. rujna 2013. u 13:08
Roberto je napisao/la:
Ozbiljno ??   nema nikakve zabrane za to ? pa zašto onda nitko dosad nije donio zastavu na centralnu ? zar sam ja jedini optimist koji želi dofurat zastavu i ponosno mahat njome na centralnoj tribini ?
Vidi cijeli citat

Pa neznam zašto bi bilo zabrane... Imaš na ulazu na tribine one table di ti piše šta se može unositi na stadion pa prošeći i provjeri 
Ali nevidim zašto bi bila zabrana, nema smisla...
Ljudi na centralnoj mi se nečine kao neki mahači zastava hahah 
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
terryboy
terryboy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2011.
Poruka: 2.321
23. rujna 2013. u 13:12
RobiRi je napisao/la:
A litl bit of pikčrs 









P.S. Šta će nam ovi križevi?
Vidi cijeli citat


Previše otvoren prema moru i buri, propuh na sve strane, upala prostate ne gine.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.11.2009.
Poruka: 512
23. rujna 2013. u 13:16
Ja sam za to da vas ugostimo uz uvjet da nam vaša Lija dopelje nekog štabelog kompanjona i preuzme klub od ovih jebivjetra
Ne kužim kako se u Puli više vrijeđaju riječani od purgera, dalmatinaca ili slavonaca Prije bi da je Rijeka prvak nego tamo neki HajDin. Da se razumijemo kad je partida vam svašta vičem, ali hladne glave nemam niš protiv vas, dapače...
osim protiv G.Busha  koji je poželio Istri i puležanima Drugu ligu!
Iz_no_god
Iz_no_god
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.05.2013.
Poruka: 592
23. rujna 2013. u 13:54
...a je vas netko najebao,u 22,15 krenuo Y-on doma i nikakve prometne nije bilo....sve pusto,prazno...
Rijeka je najbolje od svega.....
kvarner87
kvarner87
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.03.2012.
Poruka: 253
23. rujna 2013. u 13:59

Četiri navijača privedeno zbog alkohola, zabilježena i dva napada

POLICIJSKO IZVJEŠĆE NAKON UTAKMICE
Jučer je u vremenu od 19 do 21 sati, na stadionu ‘‘Aldo Drosina’’ u Puli odigrana  nogometna utakmica  I. HNL između NK ‘‘Istra 1961’’ i NK "Rijeka’‘. Utakmicu je pratilo oko pet tisuća posjetitelja, od čega oko 850 pripadnika gostujućih  i oko 250 pripadnika domaćih navijača.
Za vrijeme odigravanja nogometne utakmice, radi počinjenja prekršaja iz Zakona o sprječavanju nereda na sportskim natjecanjima, policijski službenici postupali su prema četiri osobe, koje su preventivno zadržane zbog pokušaja ulaska na stadion u alkoholiziranom stanju. Radi se o jednom domaćem navijaču, 45-godišnjaku iz Fažane (1,11 g/kg alkohola) te trojici gostujućih navijača, 30-godišnjaku iz Kostrene (1,63 g/kg alkohola), 19-godišnjaku iz Rijeke (1,57 g/kg alkohola) i 18-godišnjaku iz Rijeke (1,89 g/kg alkohola). Svi zadržani navijači pušteni su nakon nogometne utakmice te se protiv njih podnose optuži prijedlozi nadležnom prekršajnom sudu.
Osim navedenih prekršaja, prije i nakon nogometne utakmice, zabilježena su još  dva događaja, gdje su napadnuti i ozlijeđeni navijači. Prvi napad dogodio se oko 18.30 sati, na raskrižju Rakovčeve i Zagrebačke ulice u Puli, kada je skupina muških osoba bacila staklene boce i baklju na kombi vozilo, riječkih registracijskih oznaka. U vozilu se nalazilo nekoliko gostujućih navijača, a dvojica od njih, jedan maloljetnik i 35-godišnjak iz Rijeke, su pritom lakše ozlijeđeni, dok je na vozilu razbijeno i jedno staklo.  Drugi napad dogodio se nakon nogometne utakmice, na raskrižju Nazorove ulice i Ulice Marsovog polja. Tamo je dvadesetak domaćih navijača fizički napalo trojicu mladića s područja Labina, pri čemu su dvojica od njih, 26-godišnjak i 24-godišnjak, zadobili posjekotine i natučenja. Policijski službenici utvrđuju sve okolnosti događaja i tragaju za nepoznatim napadačima.

lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
23. rujna 2013. u 14:07
Bit će zanimljivo vidjeti invaziju na Drosinu 25 puta u sezoni ... 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.05.2010.
Poruka: 435
23. rujna 2013. u 14:25
armada vice  istarske picke a el kapitano je maric a koliko znam je istrijan trdi!
[uredio balotelli - 23. rujna 2013. u 14:52]
  • Najnovije
  • Najčitanije