HNK Rijeka 2013/2014

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
23. rujna 2013. u 19:21
TIR669 je napisao/la:
Čijeg je novinara s treninga izbacio Kek neki dan? Sad baš gledam na moćnom KanaluRI ni nema sekcije sport u ovim nazovi vijestima u 19h...
Vidi cijeli citat


Daj bože da je iz SN !
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
23. rujna 2013. u 19:27
Vezano za stadion,iskreno volio bih da je veći kapacitet,iako nam je 12000 realno taman,al toplo se nadam da će nam za par godina to biti premalo.I nije mi jasno baš šta to znaći"12000 potpuno natkriven s mogućnošću proširenja na 18000"?Šta će za 2 godine porušit pol stadiona i krov da bi ga nadogradili za još 6000 mjesta?!Nisam neki arhitekt,ali očito se to radi na neki drugačiji naćin.
...ti si nam najveća radost...
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
23. rujna 2013. u 19:28
Nekome smetaju križevi, nekome to što neće imati gdje da parikše (kao imali su do sad) nekome ovo, nekome ono
ljudi, neka se radi bilo što, šljakeri rade, dobivaju plaču idu na marendu i pivu, od toga zaradi i birtija i restoran, a oni koji rade u restoranu dobiju plaču i idu u shoping i tako se kapital vrti u krug
baš smo prokleti narod
Nego vidim da će se igrati u Puli, oni koji su bili na centralnoj ako mogu mi reči da li tamo ima sanitarnih čvorova dovoljno? da se pošteni čovjek može pošteno popiškiti i pokakiti
Strah me da Veruda ne oformi interventu postrojbu Demona koja će nas lupati po glavi dok vršimo veliku ili malu nuždu
[uredio George Bush - 23. rujna 2013. u 19:29]
SAMO RIJEKA !!!!
Špalatrin
Špalatrin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.06.2013.
Poruka: 4.222
23. rujna 2013. u 19:34

Jel ovo igrat sljedeću sezonu na Drosini dok budete gradili stadion?

I zašto stadion nije kapaciteta 20 tisuća?

Bit ćemo prvaci ako nam dopuste
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.05.2013.
Poruka: 1.975
23. rujna 2013. u 19:42
zoomii2 je napisao/la:

Jel ovo igrat sljedeću sezonu na Drosini dok budete gradili stadion?

I zašto stadion nije kapaciteta 20 tisuća?

Vidi cijeli citat
Na drosini da. Za koga 20 000? Pa nema smisla radit stadion za 20 000 kada ga nebi nikada napunili. 

Špalatrin
Špalatrin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.06.2013.
Poruka: 4.222
23. rujna 2013. u 19:44
sahertorta je napisao/la:
zoomii2 je napisao/la:

Jel ovo igrat sljedeću sezonu na Drosini dok budete gradili stadion?

I zašto stadion nije kapaciteta 20 tisuća?

Vidi cijeli citat
Na drosini da. Za koga 20 000? Pa nema smisla radit stadion za 20 000 kada ga nebi nikada napunili. 

Vidi cijeli citat

Dobro onda, 15. Mislim da bi vam to bilo dobro pogotovo sad kad ste se uzdigli i igrate EL.
Bit ćemo prvaci ako nam dopuste
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
23. rujna 2013. u 19:58
Meni se isto ne sviđaju križevi...glumimo tu neku linguriu, ko Sampdoria smo. Ali poklonjenom konju se ne gleda u zube stadion je predivan i još će ljepši bit kad ga netko fotka a u pozadini more 
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
23. rujna 2013. u 20:02
Tovari zatražili 1500 karata, a dobili 600 ..odnosno 5% stadiona...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.06.2011.
Poruka: 640
23. rujna 2013. u 20:14

Stiglo službeno izvješće UEFA-e

AUTOR: Korado VujnovićOBJAVLJENO: 19:42

Na adresu riječkog nogometnog prvoligaša pristiglo je i dugo očekivano službeno priopćenje UEFA-e s nalazom inspekcije koja je početkom rujna boravila na Kantridi.

U opširnom  izvješću nema novosti i što je još važnije, nema iznenađenja. Službeno je potvrđeno sve što su odgovorni u klubu i Gradu izjavili dan ili dva po završetku inspekcije. Obzirom da su svi UEFA-ini zahtjevi očekivani, u velikoj mjeri već su i izvršeni. Radovi koji traju već dva tjedna rezultirali su brojnim tehničkim poboljšanjima na stadionu, pa u klubu ne sumnjaju da će UEFA odobriti odigravanje svih utakmica grupne faze Europa lige na Kantridi. 

Sve  evidentirane infrastrukturne probleme našeg stadiona, a oni se ponajviše tiču uvjeta za rad novinara i fotoreportera, parkinga, kao i samog travnjaka, smo u najvećoj mjeri već uklonili. Do prve utakmice s Real Betisom ostalo je još 10 dana, što nam daje više nego dovoljno vremena za dovršavanje svih radova i udovoljavanje opširnih UEFA-inih propozicija. UEFA-in monitoring nastavit će se i nakon prve utakmice te ćemo im redovito morati slati izvještaje o stanju na stadionu, rekao je Vlado Čohar, djelatnik kluba zadužen za odnose s UEFA-om. 

Kompleti ulaznica za tri predstojeća europska susreta sutra kreću u prodaju za pretplatnike, a od petka, 27. rujna pakete ulaznice će u slobodnoj prodaji moći kupiti i svi ostali zainteresirani. Sve informacije o prodaji paketa ulaznica mogu se dobiti na info telefonu 099/6575 369 ili na e-mail adresi [email protected].

Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
23. rujna 2013. u 20:19
lakrdija je napisao/la:
Tovari zatražili 1500 karata, a dobili 600 ..odnosno 5% stadiona...
Vidi cijeli citat

Insajderska ili službena info?
...ti si nam najveća radost...
  • Najnovije
  • Najčitanije