HNK Rijeka 2013/2014

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
23. rujna 2013. u 21:56
Kaže Miško, "Budimo ponosni što smo građani Rijeke i navijamo za Rijeku i treba vjerovati u Projekt"
neka nam to bude mantra i u trenutcima slabosti i iskušenja
SAMO RIJEKA !!!!
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
23. rujna 2013. u 22:06
Temu"Jadranski derbi"zatvorit pod hitno ili ju preimenovat u X files.Oni slabijih živaca ili osjetljivijeg želuca prije otvaranja teme neka se savjetuju s liječnikom ili ljekarnikom.
...ti si nam najveća radost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
23. rujna 2013. u 22:10
Pa nećemo valjda se bojat tovara na forumu Angel? Neka pričaju šta žele mi ćemo pričat šta želimo, oni će provocirat nas mi ćemo provocirat njih, i opet u ponedeljak će bit sve u normali.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 415
23. rujna 2013. u 22:16
Campione je napisao/la:
Pa nećemo valjda se bojat tovara na forumu Angel? Neka pričaju šta žele mi ćemo pričat šta želimo, oni će provocirat nas mi ćemo provocirat njih, i opet u ponedeljak će bit sve u normali.
Vidi cijeli citat


Nemožeš na to tako gledat jer kad krenu niske strasti znaj da su skoro svi moderatori tovari, i da će se naši postovi brisati i dobivati banovi a njihovi će ostati.

Tako da ti je to jako uzaludna borba , iskušano više puta na ovom i na forum.hr-u
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
23. rujna 2013. u 22:19
Campione je napisao/la:
Pa nećemo valjda se bojat tovara na forumu Angel? Neka pričaju šta žele mi ćemo pričat šta želimo, oni će provocirat nas mi ćemo provocirat njih, i opet u ponedeljak će bit sve u normali.
Vidi cijeli citat

Ok,ali daj probaj pročitati tih 7 stranica.Pa imš 5 normalnih postova,sve ostalo je mlaćenje prazne slame i žvakanje već tisuću puta prožvakanog i nema apsolutno nikakve veze s utakmicom.Nažalost najčešće spominjana rijeć nije ni Rijeka,ni Hajduk,ni Benko,ni Maloča nego Mamić.Al dobro,prvih 7 stranica se baca u vodu
...ti si nam najveća radost...
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
23. rujna 2013. u 22:20
Brodet je napisao/la:
Campione je napisao/la:
Pa nećemo valjda se bojat tovara na forumu Angel? Neka pričaju šta žele mi ćemo pričat šta želimo, oni će provocirat nas mi ćemo provocirat njih, i opet u ponedeljak će bit sve u normali.
Vidi cijeli citat


Nemožeš na to tako gledat jer kad krenu niske strasti znaj da su skoro svi moderatori tovari, i da će se naši postovi brisati i dobivati banovi a njihovi će ostati.

Tako da ti je to jako uzaludna borba , iskušano više puta na ovom i na forum.hr-u
Vidi cijeli citat


svaki otpor je uzaludan, nemamo šanse osim na zelenom terenu, neka naši dečki pričaju umjesto nas i neka tovari dobiju ono što zaslužuju
težak poraz
a poslje možemo samo se smijati njihovom kmečanju
filijala kme,kme
Mamić i Mišković na krstarenju,kme,kme
Mamić ima prste svugdje (sahertorta)
pokralo,pokralo, kme

[uredio George Bush - 23. rujna 2013. u 22:20]
SAMO RIJEKA !!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2013.
Poruka: 684
23. rujna 2013. u 22:21
Hoće li se negdje moći pogledati repriza Orlanda?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 415
23. rujna 2013. u 22:22
George Bush je napisao/la:
Brodet je napisao/la:
Campione je napisao/la:
Pa nećemo valjda se bojat tovara na forumu Angel? Neka pričaju šta žele mi ćemo pričat šta želimo, oni će provocirat nas mi ćemo provocirat njih, i opet u ponedeljak će bit sve u normali.
Vidi cijeli citat


Nemožeš na to tako gledat jer kad krenu niske strasti znaj da su skoro svi moderatori tovari, i da će se naši postovi brisati i dobivati banovi a njihovi će ostati.

Tako da ti je to jako uzaludna borba , iskušano više puta na ovom i na forum.hr-u
Vidi cijeli citat


svaki otpor je uzaludan, nemamo šanse osim na zelenom terenu, neka naši dečki pričaju umjesto nas i neka tovari dobiju ono što zaslužuju
težak poraz
a poslje možemo samo se smijati njihovom kmečanju
filijala kme,kme
Mamić i Mišković na krstarenju,kme,kme
Mamić ima prste svugdje (sahertorta)

Vidi cijeli citat


Polako g-dine predsjedniče. Morate se smiriti jer vam samo još ova 3 preostaju 

             
42 William Jefferson Clinton Bill Clinton.jpg 20. januar1993 20. januar2001 Demokratska stranka (SAD) Albert A. Gore, Jr.
43 George Walker Bush George-W-Bush.jpeg 20. januar2001 20. januar2009 Republikanska stranka (SAD) Richard B. Cheney
44 Barack Obama BarackObama2005portrait.jpg 20. januar2009 Mandat još traje Demokratska stranka (SAD) Joe Biden

i samo je 1 republikanac
[uredio Brodet - 23. rujna 2013. u 22:24]
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
23. rujna 2013. u 22:29
Šta je to Mišković rakao za Leškota na Orlandu?Da mu je nešto puklo?
...ti si nam najveća radost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
23. rujna 2013. u 22:29
Brodet je napisao/la:
George Bush je napisao/la:
Brodet je napisao/la:
Campione je napisao/la:
Pa nećemo valjda se bojat tovara na forumu Angel? Neka pričaju šta žele mi ćemo pričat šta želimo, oni će provocirat nas mi ćemo provocirat njih, i opet u ponedeljak će bit sve u normali.
Vidi cijeli citat


Nemožeš na to tako gledat jer kad krenu niske strasti znaj da su skoro svi moderatori tovari, i da će se naši postovi brisati i dobivati banovi a njihovi će ostati.

Tako da ti je to jako uzaludna borba , iskušano više puta na ovom i na forum.hr-u
Vidi cijeli citat


svaki otpor je uzaludan, nemamo šanse osim na zelenom terenu, neka naši dečki pričaju umjesto nas i neka tovari dobiju ono što zaslužuju
težak poraz
a poslje možemo samo se smijati njihovom kmečanju
filijala kme,kme
Mamić i Mišković na krstarenju,kme,kme
Mamić ima prste svugdje (sahertorta)

Vidi cijeli citat


Polako g-dine predsjedniče. Morate se smiriti jer vam samo još ova 3 preostaju 



             
42 William Jefferson Clinton Bill Clinton.jpg 20. januar1993 20. januar2001 Demokratska stranka (SAD) Albert A. Gore, Jr.
43 George Walker Bush George-W-Bush.jpeg 20. januar2001 20. januar2009 Republikanska stranka (SAD) Richard B. Cheney
44 Barack Obama BarackObama2005portrait.jpg 20. januar2009 Mandat još traje Demokratska stranka (SAD) Joe Biden

i samo je 1 republikanac
Vidi cijeli citat


A onda slijede prve dama

  • Najnovije
  • Najčitanije