HNK Rijeka 2013/2014

Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
25. rujna 2013. u 11:34
spilice je napisao/la:
USF1926 je napisao/la:

Utakmica Primorje – Primorac na rasporedu je odmah nakon nogometnog ogleda Rijeke i Hajduka?

- Bilo bi nam drago opet vas vidjeti u velikom broju na bazenu. Skoknite u subotu poslije nogometa do nas na porciju vrhunskog vaterpola. Meni je samo žao što neću moći pogledati svog Hajduka, kroz smijeh je u ugodnom tonu zaključio Šetka.

http://www.sportcom.hr/regionalni-sport/primorje-08/vaterpolo/anđelo-setka-vaterpolist-primorja-ne-zanosimo-se-osvojenim-turnirom-jug-ove-sezone-nema-imperativ.html

Ovome bi netko nakon nogometnog derbija mogao vezat grotu za nogu... 

Vidi cijeli citat


Šta je on jedini u Rijeci koji navija za Hajduka ?

Vidi cijeli citat

Kakav ti je to glupi avatar?! Ti si sto posto Hajdukovac


EDIT:ima još jedan u Rijeci,ja ga znam.Trenutno igra nogomet u Sloveniji u Domžalama.Više onako rekreativno...
[uredio Angel Dust - 25. rujna 2013. u 11:36]
...ti si nam najveća radost...
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
25. rujna 2013. u 12:38
MODD je napisao/la:
Skauti Hajduka vrebaju. Ugradili su im laptope na šank. Bojte se!
Vidi cijeli citat



Pih, naši barem pričaju sa barskim domorodcima i patronima 
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
25. rujna 2013. u 12:49
USF1926 je napisao/la:
Tko je taj Kurilic koji je igrao u obrani protiv Klane?
Vidi cijeli citat


Mario Kurilić, junior.
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
25. rujna 2013. u 12:49
Dupli
[uredio NewFriiiikan - 25. rujna 2013. u 12:56]
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
whitefox
whitefox
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.04.2013.
Poruka: 2.292
25. rujna 2013. u 13:11
Znaci necemo dugo kupovat dole
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
25. rujna 2013. u 14:03
Bravo za Kvržića,ako dobije poziv potpuno opravdano.

http://sportsport.ba/ino_fudbal/stim...kvrzica/113325
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
25. rujna 2013. u 14:04
a sad zaplet jer tu je ljudina Štico

uzmite u obzir da je ovo stariji članak

http://sportsport.ba/ino_fudbal/stim...kvrzica/113325

[uredio iSpOd StIjEnA 2 - 25. rujna 2013. u 14:06]
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
25. rujna 2013. u 14:05
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
a sad zaplet jer tu je ljudina Štico

http://sportsport.ba/ino_fudbal/stim...kvrzica/113325
Vidi cijeli citat



Ne. Radije bih da ga Safet pozove nego ovaj klipan.
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
25. rujna 2013. u 15:07
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
ZagoRi Tenej
ZagoRi Tenej
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.07.2013.
Poruka: 638
25. rujna 2013. u 15:36
ronaldinjo je napisao/la:
Angel Dust je napisao/la:
A još kad od Hajduka kupimo za sitnu lovu Kouassia!
Zamislite samo ofenzivni dio vezne linije u taktici 4-2-3-1 Ajayi-Okechukwu-Kouassi

EDIT:zanima me tko će prvi uletit

Vidi cijeli citat

Ma dat će vama Mamić još koji otpadak!
Vidi cijeli citat




E moj retardinjo, a znaš ti onu staru pismu (malo je već isfurana ali ne mogu odolit):


[uredio ZagoRi Tenej - 25. rujna 2013. u 15:36]
Chico Felipe Cayetano Lopez y Martinez y Gonzales
  • Najnovije
  • Najčitanije