HNK Rijeka 2013/2014

Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
26. rujna 2013. u 11:09
Tadić izgleda zabio napokon,Segesti u kupu.
Da li netko od forumaša ide sutra ujutro po pakete za EL?Jako me zanima kako će to izgledat,sigurno neće biti kao za Stuttgart,a možda neće biti ni gužve,pa ako može koja slika s Kantride?Hvala.
[uredio Angel Dust - 26. rujna 2013. u 11:20]
...ti si nam najveća radost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 736
26. rujna 2013. u 11:18
ljudi, jeste li svijesni da još malo pa tisućita stranica i to vjerovatno prije 10-og mjeseca...jel zna netko kako smo u ovo vrijeme lani stajali sa stranicama....kad okrećemo brojčanik....moj prijedlog je 1987...
Smirena Bubica
Smirena Bubica
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 364
26. rujna 2013. u 11:25
Izvrsna ideja za Karusel. Slijedeći put dolazim, ali nažalost za subotu mi cijela tekma visi jer imam nekog posla na Krku i ako stignem zaletit ću se tamo-vamo na juriš tako da nema karusela za mene.

Inače, ima li ovdje koga sa Krka, a da ide na utakmice (domaće i gostujuće)? Pitam jer ću slijedeći mjesec- dva zbog nekog posla vjerojatno veći dio vremena bit dolje pa me zanima ako ima ljudi voljnih za ić na gostovanja (i domaće utakmice)? Ne mogu slat PP ovdje, ali ima me i na FF ako je tko zainteresiran.



[uredio Smirena Bubica - 26. rujna 2013. u 11:29]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 736
26. rujna 2013. u 11:26
a eto....prošlo je netko vrijeme pa da se zapitamo gdje su neki naši članovi. adriano fegic npr...vidjeli smo se u Stuttgartu i djelovao je sretan...adriano, vjerovatno čitaš pa pozdrav...
i naša forumašica...ne javlja se već neko vrijeme, kad se javljala uvijek su je okružile hijene a sad je se nitko ne sjeti niti pita za nju...pa eto...pičoka, harlekinka ili kakoveć...pozdrav i tebi koja šaplastiš po kugli zemaljskoj...

a i di nam je prijatelj kritičar...ni njega nema
[uredio neverending story - 26. rujna 2013. u 11:45]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2013.
Poruka: 57
26. rujna 2013. u 11:38
USF1926 je napisao/la:
zoba je napisao/la:
Maglica nam prijeti, autisti se sprdaju da su riječanke "lagane", a neki se boje nečega što navodno postoji, ali nije viđeno (Loch Ness?).

Obrnulo na južinu...
Vidi cijeli citat


Please explain...
Vidi cijeli citat



ovo je jednostavno...rijecka podruznica karakternih1950
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 5.573
26. rujna 2013. u 11:56
Pozdav svima, pogotovo lakrdiji i zlobinu za koje sam siguran da se poznamo (iako je vjerojatno još takvih). Zbog tovarske moderatorske hegenomije i dvostrukih mjerila odlučio sam se na transfer sa forum.hr-a, tj sa podforuma Hrvatski nogomet, populrano znanog i kao "bili kutak 2". Kako je ovo jedini forum na kojem se sa nekog dozom kompetncije piše o voljenom klubu, evo i mene tu.

Sad, vidim da se danas piše o jučerašnjem treningu. Kako sam išao po karte za EL, a točno smo došli pred trening, odlučili smo ga pogledat. Prvo, red koji vlada na trenigu, disciplina istog me je zapanjila. 20-ak minuta prije treninga, Kek i suradnici postavljaju rekvizite za trening, a 5' prije je cijela momčad na okupu. Svi su isto obučeni! Tad se vraća Kek, fućkanjem u fućkaljku okuplja ekipu i kreće monolog od 10-15'. Svi stoje mirno, šute i slušaju. Bio je dosta tih pa sam samo načuo djelove, ali oni bitno je: "Ne želim čut da neko nije dobio priliku. Svaka senukda treninga je prilika.", pa "Ako je netko ozljeđen i li ga boli, neka odmah reče." i na kraju "Igrajte nogomet. Bar su vam prošli tjedan pokazali šta je to nogomet." Tad kreće lagano zagrijavanje od 10-15', a Kek dijeli markere. Treningu prisustvuje 23 igrača i 3 golmana. Treniraju i rekovalescenti: Datko, Breza i Ces. Nema ozljeđenih: Jugo, Zloma i Leško. Čuky je sa juniorima i NIJE TRENIRAO SA SENIORIMA. Golmani odlaze za svojim trenerom na 2 metra kvadratna iza gola i rade svoje vježbe, nominalno prvu momčad uzima Kek, a "drugu" Flori.

Sa Kekom su, po linijama: Tom, Knez, Mara, Škara - Maleš, Močo, Pokrivač - Meša, Ces, Kvrža - Tenko (12 igrača).

Sa Florijem su: Boras, Mitar, Datko, Berti - Pušić, Breza, Mujo - Anas, Obi. Krama - Frenki

U 5' treninga izlazi Obi (rame/ključna kost), a nakon pol ure i Škarabot, te u "a" momčadi prelazi Berti, a Mujo uzima njegovo mjesto na lijevom beku "b" momčadi.

Obije grupe rade iste vježbe. Postavljena su dva "polja" plastičnih igrača koji glume protivnika i rade sa na brzoj tranziciji lopte iz obrane u napad. U jednom trenutku dolaze i golmani (Mance "b" ekipi i Varga "a" ekipi), pa im i pucaju. "a" ekipa to radi bar 30% brže i točnije, odskače Močo koji brutalno igra. Moderni MC. Bolji od ostalih, jako se trudi je i Berti. vidi se da ga Kek jako cijeni, bar trud. Najlošiji su Breza, Ces i Datko, šta je i razumljivo jer su rekovalescenti. Sumnjam da će ijedan od njih startat u subotu. Problem kod Cesa, ali i kod Meše malo kasnije, je taj da izgleda da rade sa 50% kapaciteta. Bezvoljno. A Ces se i zajebava poprilično puno. A to Kek neće trpit. Ostatak ekipe je trening odradio 100%. Vidi se da su unutra.

Taj dio treninga je trajao oko pol ure, a "a" momčad je osim brze tranzicije vježbala i još neke taktičke zamisli. Onda su prešli na igru 11 na 11 (tu je Kek potpuno izpremješao momčadi, točno se vidi da pokušava naučit igrače jedne na druge) i to tako da se igra u dva polja. 4 obrambena i zadnji vezni ostaju u svom polju kad su u napadu, a njihovi ofanzivni igrači moraju u drugom polju zadržat loptu protiv 11 protivnika. Vježbe otvaranja u prstoru, promjene smjera, čista automatika. Tu je Kek Mešu i Cesa kritizirao zbog manjka voljnog momenta. On ne fali Fenkiju (Krstanović) i Brezi koji su, svaki po dva puta uklizali Knezu (Breza) i Mari (Frenki). Onda su te dvije ekipe počele igrat klasičnu utakmicu na 2 gola (ali na jako malom prostoru), a tu sam otišao sa treninga.

Cijelo vrijeme dok traje trening, Ćaleta (mislm da je on trener golmana) je radio sa naša 3 golmana. Kapa dole dečkima, uvijeti su loši, ali rade 100% Posebno sam bacao oko na njih i radi se vrhunski. Onda su malo pucali na gol. Raspor ima bombu u nogi (žao mi je dečka šta je treći golman, on mora negdje branit jer je ogroman potencijal) i pucao je Manceu, dok je Mance pucao, tj. pokušavao pucat njemu, ali je svaka peta išla u okvir gola. Ćaleta je pucao Vargi i to sa nekoliko lopti praktično istovremeno. Varga je izrazito brz i ima dobar refleks. Ja sam bio protiv njega u startu, nije mi se u Os dopao kao golman i mislio sam da nije kapacitet za JAKU RIJEKU. Očito sam, srećom, bio u krivu.

U toku treniga sam saznao i par zanimljivih inforamcija. Leško je prošao nekoliko jakih treninga u Guimaraesu, ali nije izdržao na utakmici. Jbg. Kockali su se i nije prošlo. Sad je on out do proljeća (a mislim da će slično bit i sa Jugotom i Zlomom). BiH ligu jako skautiramo i možemo očekivat nove "Zlome". Berti, tako Kek zove Bertošu je bio Kekov izbor. Jednostavno na tržištu nema lijevog beka (i sad ga traže!!!) kojeg mi možemo platit i on je bio najbolje šta se nudilo. U vezi je krkljanac i Breza je najbliži odlasu iz kluba jer može pružit najmanje od svih.

Moja pretpostavka je da je 9 igrača sigurno za subotu (Varga - Tom, Knez, Mara, ? - Maleš, Močo, Pokrivač - ?, Kvrža - Benko), a da "vise" lijevi bek (ovisno o Škarinoj ozljedi) i lijevi vezni (iako mislim da je Anasov trening u "b" momčadi samo bio odgojno-pedagoška mjera trenera Keka). Po onome šta su uigravali, definitivno igramo 4-3-2-1, sa Malešom na korektoru, a Močotu kao mozgom momčadi. Dok se ne oporavi u potpunosti Ces ili dok se Čuky ne nametne, a postoji i mala mogućnost da i Meša proigra, mi nemamo tog "trequartistu" koji može igrat iza Benka u 4-2-3-1. Sumnjam da će Anasa tamo stavit, njegov foret je igra uz crtu i ulazak u sredinu.

Eto, prvi post, pa odmah u glavu.

EDITA: Sutra je u Dražicama Zečić, a svima nam je poznata ta neobjašljiva ljubav grobničana prema dotičnom pjevaču Dan poslije igramo sa Hajdukom. Pitanje je u kakvom stanje će bit naš ex-kapiten.








[uredio tripice - 26. rujna 2013. u 13:07]
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
26. rujna 2013. u 11:59
dobrodošao,iskreno onaj topic na forumu.hr sam dosta pratio radi tvojih postova,i nadam se da ćeš tako kvalitetno pisati i ovdje.

uglavnom dobili smo jednog kvalitetnog forumaša
[uredio iSpOd StIjEnA 2 - 26. rujna 2013. u 11:59]
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
zika
zika
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 1.434
26. rujna 2013. u 12:04
Nisam tamo registriran al priča se da izgledaš ovako:

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 736
26. rujna 2013. u 12:04
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
dobrodošao,iskreno onaj topic na forumu.hr sam dosta pratio radi tvojih postova,i nadam se da ćeš tako kvalitetno pisati i ovdje.

uglavnom dobili smo jednog kvalitetnog forumaša
Vidi cijeli citat

Dobrodošao Kirac
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 5.573
26. rujna 2013. u 12:06
zika je napisao/la:
Nisam tamo registriran al priča se da izgledaš ovako:

Vidi cijeli citat


Ae, mi navijači Rijeke smo nojevi, truć, srać, kenj... Samo tovari znaju jedinu istinu. all hail the mighty Split Donkeys! Prosvjetlite nas. A sad odi kupovat Kaj pivo pa možd ta vaša "sposobna uprva" koja je podigla kredit, a sad ga prebacuje Gradu na grbaču (lako tako prika) možda sama i i otpati kredit...
[uredio tripice - 26. rujna 2013. u 12:07]
  • Najnovije
  • Najčitanije