HNK Rijeka 2013/2014

iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
26. rujna 2013. u 12:07
zika je napisao/la:
Nisam tamo registriran al priča se da izgledaš ovako:

Vidi cijeli citat


lijepa ti je mater,sad odjebi,odi vodi ljubav sa sestričnom ili tako nešto.

Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
26. rujna 2013. u 12:07
@tripice: dobrodosao!  Ja svaki dan pratim forum.hr najvise zbog tvojih izvanrednih postova. Bas mi je drago da nam se tu prikljucujes. Hvala takodjer na podrobnom izvjestaju!

Vjerujem da tu znas kucna pravila...

1) Ne nasjedati na mucke provokacije Dinka deBilicha i slicnih.
2) Ne vjerovati avatarima (posebno ne ovim psicima) 
3) Zobi ide plus pa se onda cita post.
4) Predsjednik je uvijek u pravu.
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
zika
zika
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 1.434
26. rujna 2013. u 12:09
tripice je napisao/la:
Ae, mi navijači Rijeke smo nojevi, truć, srać, kenj... Samo tovari znaju jedinu istinu. all hail the mighty Split Donkeys! Prosvjetlite nas. A sad odi kupovat Kaj pivo pa možda i otpatite kredit...
Vidi cijeli citat


Šalim se malo, nisam redoviti provokator...bacim koji sprd ovako prije derbija
Neću vas ometat, dobro doša

PS. grubo je vidit onoliko Dinamovih naljepnica po Kircima, sredite to...bolje riječke nego purgerske, nesmi njih bit blizu mora
Barnabas
Barnabas
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2012.
Poruka: 3.998
26. rujna 2013. u 12:11
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
dobrodošao,iskreno onaj topic na forumu.hr sam dosta pratio radi tvojih postova,i nadam se da ćeš tako kvalitetno pisati i ovdje.

uglavnom dobili smo jednog kvalitetnog forumaša
Vidi cijeli citat



Dobili, je li? A di je pečat? Di je objavljen transfer? Koliko je novaca u igri? Ko ima koristi od toga?

Da nan ga nije neko poklonija? A zašto nije poklonija nekom drugom forumu? Oće nas zajebat na kraju?

To nije transparentno, papire na sunce da svaka baba zna ko je platija i iz čijeg žepa!



Evo, samo da malo novog kolegu pripremin na bogatu paletu pitanja koja ga čeka na ovon forumu.

Dobro došao!

Glavni glumci bi htjeli da su na pravoj strani - ja da budem Švabo, a oni partizani!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 1.031
26. rujna 2013. u 12:13
pozz tripe, nek si ti došao ovamo, forum.hr sad i ja brišem iz bokmarka.
vidim da si nakon povratka opet na par dana zašutio pa sam očekivao nešto ovako....
ima i ovdje kmečavaca ali mislim da je ipak bolje nego na forum.hr...

Subota karusellllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
26. rujna 2013. u 12:14
Dobrodošao tripice. 

I ja sam te čitao na forum hr-u. Nisam registriran tamo ali dovoljno da vidim onu temu mućak i zgadi mi se sve.
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 5.573
26. rujna 2013. u 12:16
Hvala svima na dobrodošlici.

Zika, ne znam kad si zadnji put bio tu, ali rat mi dobivamo. Nedavno je stigao kontigent novih naljepinca (uključujući i ovu u avataru) i mulci se krenuli kao torpedo. Iako, svaka šuša dođe pa lijepi, bilo je ljeto. Doduše i ja sam tako ovo ljeto oblijepio pol Istre i sjevernodalmatinskih otoka sa pripadajućim "glavnim gradom".

Transfer je transparentan. Igram na dvojnu registraciju. Ipak onaj foruma pruža "šire usluge" i nije samo sportski. No, onaj bitan dio, o Rijeci, o njoj pišem tu.

Pitanje. Jel postoji opcija multiquota ili moram svakog posebno citirat? I da, odabir smajlića vam je lošiji nego "tamo".
[uredio tripice - 26. rujna 2013. u 12:41]
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
26. rujna 2013. u 12:17
E jos da se Adriano vrati i imali bi ekipu za napad na ligu prvaka... 
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 12:17
Alo USF ne vrijeđaj labradora, ipak smo mi pas koji najviše grize
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
26. rujna 2013. u 12:18
USF1926 je napisao/la:
E jos da se Adriano vrati i imali bi ekipu za napad na ligu prvaka... 
Vidi cijeli citat

A tek da se vrate Henry Kissinger, Barack Obama, Richard Nixon... gdje bi nam onda bio kraj.
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
  • Najnovije
  • Najčitanije