HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
26. rujna 2013. u 14:04
zlobin je napisao/la:
inače netko je pitao di će kmečavci biti smješteni.

skretat će ih svih u industrijsku zonu i biti će smješteni na platou preko puta Metisa, koji prolaze onuda znaju di je to, tamo je skladgradnja radila betonske elemente za vijadukt iznad Bakra.

Znači, kmečavci, Metis, Skladgradnja, plitak potok....
Vidi cijeli citat


Hvala! Čak mi je relativno usput proći.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 14:34
http://nk-rijeka.hr/player/mohammed-aliyu-okechukwu

N
apokon se ima Obi sa kime slikat za face.
[uredio Campione - 26. rujna 2013. u 15:24]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.02.2013.
Poruka: 184
26. rujna 2013. u 15:28
tripice je napisao/la:
Hvala svima na dobrodošlici.
Vidi cijeli citat


Ja najviše volim janjeće tripice.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 1.106
26. rujna 2013. u 15:35
Welcome @tripice,obožavam to jelo;))))))
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 15:45
Da li je koji član udruge tripera?
Doktor Zak
Doktor Zak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.06.2013.
Poruka: 1.399
26. rujna 2013. u 16:23
Evo par slika simulacije stadiona iz Orlanda, šteta što rezolucija nije bolja



RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
26. rujna 2013. u 17:41
Zna li netko da li će se mijenjati raspored ulaza na tribine?
Znate ono sa F se ponovno ulazi preko D ili će ostati ovo novo?
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Iz_no_god
Iz_no_god
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.05.2013.
Poruka: 592
26. rujna 2013. u 17:54
pozdrav tripici...ne bi volio da me on gleda dok delan,da mi je on šef
U subotu će ulaz kao i na sve utakmice domaćeg prvenstva visokog rizika,tj,kada se očekuje veći broj gostujućih "navijača" biti preko "D" za "F"...
Roberto..hvala za limk...
Rijeka je najbolje od svega.....
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
26. rujna 2013. u 17:56
iz_no_god je to sigurno pošto mi je frend ostao bez karte za D pa misli uzet za F i bit na D 
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
26. rujna 2013. u 18:00
Tko je od forumaša bio u Stuttgartu?Zanima me,ako ste išli za tim,kakav je to princip stolica o kojima Mišković prića na Orlandu?Rekao je da su u Stuttgartu vidjeli nekakav princip s metalnim stolicama koje se spuštaju na pod,ako sam dobro razumio,tako da se na navijačkim tribinama kapacitet podupla u domaćem prvenstvu.
...ti si nam najveća radost...
  • Najnovije
  • Najčitanije