HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 5.573
26. rujna 2013. u 19:01
Football Scout je napisao/la:
Bile su metalne stolice,ful čvrste,skakali smo po naslonima bez beda. Ali nisu se mogle ni na koji način sklopiti. Meni se čini da ih jednostavno maknu sa tribine kad im zatreba,to bi nama bilo naj jednostavnije.
Vidi cijeli citat


Ae, odlično si napisao.Ni sam ne bi bolje. A i stoji se na njima bez beda. 100+ kila, pojačanih silom dok se skakalo su lako izdurale. Šta je najbolje, 10' prije nego je počeo Miško kod Moržettija sam na f.hr napisao da bi mogli na novi stadion stavit baš takve stolice.

Te stolice bi bile pravo rješenje za zapad i istok. Na taj način se i na istoku napravi kavez (o kojem se priča) za 1000 stolica/ljudi koji im se isto poveća za 80-ak% micanjem stolica (tu bi ga startu mogli napravit od plexiglasa kao šta je na nekim stadionima u Italiji), a ostatak tribine (procjena je da bi doljnje etaže istoka i zapada trebe imat kapacitet stolica od oko 1800 mjesta)  ostane za naše navijače.

Inače, neovsno o stolicama, imam jako velik osjećaj da će se gradit cijeli stadion u šutu. Probajte zamislit stadion sa velikom centralnom (današnji F) i "samo" doljnjim prstenom. Izgleda poprilično asimetrično, a Miško mi se ne čini "asimetričnim" tipom.

EDITA: Još jednom hvala na dobrodošlici, pogotovo gospodinu Predsjedniku.


[uredio tripice - 26. rujna 2013. u 19:53]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 209
26. rujna 2013. u 19:03
hvala na dobrodošlici...;)  


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 5.573
26. rujna 2013. u 19:07
Šta se tiče tovara. Oba sektora su njihova. A između je tampon zona. Izgleda ipak 1000 karata, iako smo im prvo dali 600. Pritisak, vrlo vjerojatno iz nekih drugoh krugova. Onih koji ih dočekuju na Kukuljanovu.



EDITA: Inače, ovo su naši golmani za vrijeme treninga.



[uredio tripice - 26. rujna 2013. u 19:09]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.06.2013.
Poruka: 193
26. rujna 2013. u 19:10
tripice je napisao/la:
Šta se tiče tovara. Oba sektora su njihova. A između je tampon zona. Izgleda ipak 1000 karata, iako smo im prvo dali 600. Pritisak, vrlo vjerojatno iz nekih drugoh krugova. Onih koji ih dočekuju na Kukuljanovu.





Vidi cijeli citat
da se mene pita,dobili bi samo tu tampon zonu,pa nek se guraju ko mi na maksimiru 99-te

Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
26. rujna 2013. u 19:14
@tripice

nemam ništa protiv toga da su im dali i taj drugi kavez,ionako bi ostao prazan.jedino neznam koju cijenu karte su njima stavili.
...ti si nam najveća radost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 5.573
26. rujna 2013. u 19:16
mister y je napisao/la:
tripice je napisao/la:
Šta se tiče tovara. Oba sektora su njihova. A između je tampon zona. Izgleda ipak 1000 karata, iako smo im prvo dali 600. Pritisak, vrlo vjerojatno iz nekih drugoh krugova. Onih koji ih dočekuju na Kukuljanovu.





Vidi cijeli citat
da se mene pita,dobili bi samo tu tampon zonu,pa nek se guraju ko mi na maksimiru 99-te

Vidi cijeli citat


Po pravilim HNL MORAJU dobit 5% kapaciteta stadiona. To je kod nas oko 550. Karata. Mi smo u startu i dali smo toliko, tj. samo ovaj desno kavez, ali smo bili "pritsnuti" dat i drugi. Ne bitno. Neka im, iako to znači cca. 500 navijača Rijeke manje. To neka ide na dušu onima koji su odobrili. Ionako je ovo predzadnji (ako ih ne izvučemo u kupu) Jadransi derbi na "staroj" Kantridi.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 209
26. rujna 2013. u 19:17
baš me zanima tko će dobiti navijačku bitku na istoku,tribina je nekako podjeljena na pola 
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
26. rujna 2013. u 19:17
Angel Dust je napisao/la:
@tripice

nemam ništa protiv toga da su im dali i taj drugi kavez,ionako bi ostao prazan.jedino neznam koju cijenu karte su njima stavili.
Vidi cijeli citat

40 kn
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 5.573
26. rujna 2013. u 19:17
Angel Dust je napisao/la:
@tripice

nemam ništa protiv toga da su im dali i taj drugi kavez,ionako bi ostao prazan.jedino neznam koju cijenu karte su njima stavili.
Vidi cijeli citat


E, to i mene zanima. Bi li ostao prazan ili bi se tampon zona preselila malo južnije? Vjerujem da bi bila ova druga opcija.
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
26. rujna 2013. u 19:20
fiumeebasta je napisao/la:
baš me zanima tko će dobiti navijačku bitku na istoku,tribina je nekako podjeljena na pola 
Vidi cijeli citat

Dobro nam došao Zanima me samo koja ti je to slika na avataru?Pre mala je pa ne kužim.
Pitanje je koliko će E1 tribina biti puna u subotu.Ako bude puna,lapo-lapo,tj.kladioničarskim riječnikom čisti X.
...ti si nam najveća radost...
  • Najnovije
  • Najčitanije