RobiRi je napisao/la:
Zašto se nebi išlo u uređenje Krimeje rađe nego Žuknice?
Vidi cijeli citat
Zato jer SS ne želi uređivat dva stadiona, tj. davat lovu za dva stadiona. To je ipak gradski stadion, a Kantrida će, kao šta je stadion uveta, vrlo vjerojatno otić u višegodišnju koncesiju HNK Rijeci, tj. većinskom vlasniku iste, SS. Neće SS "bacat" lovu na stadion koji im ne treba.
Krimeju bi trebao uredit Grad Rijeka (ekšli dat i lovu, a ne samo dozvole i tako to šta rade u vezi Kantride i Rujevice i Komenvog), a Kostrena je posebna općina (šta više, jako dobro stojeća općina). E sad, SS je poprilično već dao za Kostrenu, tj. za Pomorac i sad Miško, bar se to meni tako čini, baca jašku, da Općina K. "malo" uloži u stadion da se na njemu može igrat prva liga. Po onome šta sam načuo, Kostrena je bila (ili još uvijek je) dosta realna opcija za prvoligaške susrete. Dugo je još do ljeta 2014.