HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 5.573
26. rujna 2013. u 20:24
fiumeebasta je napisao/la:
kapacitet stadiona

mene to najviše muči....mišljenja sam ako sad ne napravimo stadion sa većim kapacitetom od 12k ni nećemo..
Vidi cijeli citat


Ne znam, ja od početka mislim da ćemo odmah gradit cijeli.

Ovako ostaje asimetrično. Probajte zamislit stadion, veliki sjever kao centralna, a bez gornje etaže na zapadu, jugu i istoku.

Taj zadnji komad, te gornje tribine nisu neki trošak u cijeloj investiciji, a pridodaju estetici stadiona. A i krov je, ako sam dobro skužio po simulaciji, djelomično pričvršćen na gornju etažu tribina.
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
26. rujna 2013. u 20:26
RobiRi je napisao/la:
Zašto se nebi išlo u uređenje Krimeje rađe nego Žuknice?
Vidi cijeli citat

Zato jer to sve ovisi isključivo o gradu (što se tiče Krimeje) ili općine Kostrena (što se tiče Žuknice). A nitko neće ići bacati novac na to, niti ne želi. Niti Obršnel (jer mu ne donosi nikakve politčke bodove) niti Mišković (jer ionako već gradi stadion na Kantridi, nije on Caritas da svima uređuje stadione).
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
26. rujna 2013. u 20:28
a ako pomorac osvoji II. ligu?  
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
26. rujna 2013. u 20:29
@fiumeebasta

Pa rekao je Miško, to je 12k za Europu, 15-16k za našu ligu. Po tome je ta nadograđena varijanta od 17k u našoj ligi dovoljna za 22k ljudi.

@IS

Hvala, idem malo skautirati. Kako Betis, tako i ovu novu La Catedral.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 5.573
26. rujna 2013. u 20:30
RobiRi je napisao/la:
Zašto se nebi išlo u uređenje Krimeje rađe nego Žuknice?
Vidi cijeli citat


Zato jer SS ne želi uređivat dva stadiona, tj. davat lovu za dva stadiona. To je ipak gradski stadion, a Kantrida će, kao šta je stadion uveta, vrlo vjerojatno otić u višegodišnju koncesiju HNK Rijeci, tj. većinskom vlasniku iste, SS. Neće SS "bacat" lovu na stadion koji im ne treba.

Krimeju bi trebao uredit Grad Rijeka (ekšli dat i lovu, a ne samo dozvole i tako to šta rade u vezi Kantride i Rujevice i Komenvog), a Kostrena je posebna općina (šta više, jako dobro stojeća općina). E sad, SS je poprilično već dao za Kostrenu, tj. za Pomorac i sad Miško, bar se to meni tako čini, baca jašku, da Općina K. "malo" uloži u stadion da se na njemu može igrat prva liga. Po onome šta sam načuo, Kostrena je bila (ili još uvijek je) dosta realna opcija za prvoligaške susrete. Dugo je još do ljeta 2014.
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
26. rujna 2013. u 20:35
lakrdija je napisao/la:
a ako pomorac osvoji II. ligu?  
Vidi cijeli citat

Ako Pomorac osvoji II. ligu i uđe u I. nadam se da prekidamo sve veze s njima. Ne treba nam nova Lokomotiva u HNL-u.
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 20:35
Bilo bi ljepo imat dva stadiona na kojima se može odigrat prvoligaške utakmice, da ne moramo odgađat utakmice radi koncerta Jelene Rozge kao neki nama južniji susjedi


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 20:36
Mislim da će ubrzo bit Rijeka II pa ćemo onda prekinut suradnju sa Pomorcem.
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
26. rujna 2013. u 20:40
Ma za Pomorac aludiram na to da oni budu prisiljeni uredit stadion za HNL pa da mi možemo uletit tamo na godinu dana!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 1.106
26. rujna 2013. u 20:40
Pozdrav svima,čitam da neki barataju s imenom arhitekta novog stadiona. Da li je to ime objavljeno? Nisam stigao pogledati Miška kod Rivettija. Boris Magaš je projektirao Poljud i eventualni stadion za Mediteranske koje su ostale samo eventualne. Taj arhitekt bi trebao već duboko bit u mirovini tako da sumnjam da je on uposlen oko nove Kantride.
Uglavnom,ako netko zna ime arhitekta nek ga napiše,iskreno nas zanima.
  • Najnovije
  • Najčitanije