Mr. Pennypacker je napisao/la:
Znaci Misku nije bio dovoljno da preko Brune Marica jebe Osijeka, vec ga jebe direktno iznutra s tajnim igracem.
Znaci za sve lose u Osijeku je kriv Misko?
Vidi cijeli citat
Ne znam kako vec drugi puta sve krivo shvatis, ali ja sam Miska spomenuo na tvoje da nije nista napravio kao i do sada sto nije istina, jer je Misko smijenio proslu sudacku organizaciju, a ove uhljebe u Osijeku nije briga za nas klub i tu nema Misko nikakve veze, samo koristi nesposobnost svoga bivseg druga i dovodi igrace koji su trebali biti u Osijeku, a sad su u Rijeci.
A Duje je odsudio onako kako Osijek trenutno i zasluzuje, pustanje laktarenja i udaranje u glavu Brleka pa nakon toga smijesni faul za Goricu i zuti Jugovicu zbog prigovora je bas ono sto opisuje ovo sto pricam.