Mihalj je napisao/la:
bilidres je napisao/la:
Ali kriterij za upast u repkicu je kako se odigralo protiv Under Ukrajine. Klauni,.

Mene ne iznenađuje popis, još nakon proširenog sam rekao da je Kovač još jedna lutkica koju se ništa ne pita, ali me čude klauni koji uvijek imaju za sve opravdanje. Ovaj je defenzivan, ovaj ofenzivan, ovaj je 459 minuta igra dobro, ovaj 240 nije.
Prčijetina.
Vidi cijeli citat
daj mi reci je li Niko rekao da je kriterij kako se odigralo protiv Ukrajine?
Nije, jel tako.
Objasnio je zašto ide Močinić, ali to tebe naravno ne zanima, moraš kenjat nešto.
Niko je nebitan. Dovoljno je vidit nekakvog Zeleniku ispred Kalinića, Sammira i Brozovića ispred Pašalića. Dovoljno, iako je nekima dovoljno pogledat zagrljene Šukija i Mamića.