Hrvatska nogometna reprezentacija

HerojUlice25
HerojUlice25
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.04.2026.
Poruka: 763
19. svibnja 2026. u 19:59

Piše se previše škrabotina i izmišljotina... 

[uredio HerojUlice25 - 06. lipnja 2026. u 14:08]
zgembo
zgembo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.02.2015.
Poruka: 1.321
19. svibnja 2026. u 20:43

Heroj no hard feelings, ali fulao si poantu. Nitko ne osporava to što pišeš, pa ni tu kemiju® ilitiga atmosferu. No nije to valjda JEDINI kriterij koji postoji. Ako je, onda je ian u pravu. Nakon zadnje kvalifikacijske utakmice sastaviš popis i ćao đaci. Igrao si kvale? Autmatski ideš na SP bez obzira na sve drugo. Nema diskusije. Kao ono pravilo u šahu, taknuto, maknuto. 

Sneeweis
Sneeweis
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.08.2025.
Poruka: 424
19. svibnja 2026. u 20:51

zgembo je napisao/la:

Heroj no hard feelings, ali fulao si poantu. Nitko ne osporava to što pišeš, pa ni tu kemiju® ilitiga atmosferu. No nije to valjda JEDINI kriterij koji postoji. Ako je, onda je ian u pravu. Nakon zadnje kvalifikacijske utakmice sastaviš popis i ćao đaci. Igrao si kvale? Autmatski ideš na SP bez obzira na sve drugo. Nema diskusije. Kao ono pravilo u šahu, taknuto, maknuto. 

Vidi cijeli citat

Nije bas tak crno bijelo. Majer je igral protiv Brazila, pa u dva mjeseca propal, Luka Sucic nije igral opce tada, pa se u dva mjeseca reaktiviral. Da se Sucic nije ugural u sastav Sociedada, mnogo bi izglednije bilo da bi Stojkovic s ovom danasnjom formom upal. Mogel je Matanovic imati 0 na kontu u zadnja dva mjeseca, pa bi isao Beljo, ali je decko zabijao u Bundesligi i EL i igra finale sutra. 

Da je Silic imal bas jebenu polusezonu, isel bi prije Letice, a da je Ivusic umjesto Silica branio cijelu sezonu barem ok, bil bi drugi golman protiv Brazila i na popisu, a ne Pandur ili Kotarski.

Gotovo cijeli popis koji je isel u korist Belje i Stojskovica se odrzal donekle formom, pitanje je na kraju bilo samo Smolcic ili Pongracic i Sucic, Majer ili Stojkovic, i Dalic je taj neki socijalni tip kojem je vazno imati tu atmosferu i pozval je decke za koje zna kaj donose.

Previse to FM-ovski gledate.

[uredio Sneeweis - 19. svibnja 2026. u 20:51]
Bergkamp
Bergkamp
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.12.2024.
Poruka: 2.534
19. svibnja 2026. u 20:57

zgembo je napisao/la:

Heroj no hard feelings, ali fulao si poantu. Nitko ne osporava to što pišeš, pa ni tu kemiju® ilitiga atmosferu. No nije to valjda JEDINI kriterij koji postoji. Ako je, onda je ian u pravu. Nakon zadnje kvalifikacijske utakmice sastaviš popis i ćao đaci. Igrao si kvale? Autmatski ideš na SP bez obzira na sve drugo. Nema diskusije. Kao ono pravilo u šahu, taknuto, maknuto. 

Vidi cijeli citat


Pa da, u principu si ostavio nekim igracima lažne nade da imaju šansu. Sto su to Stojkovic i Beljo mogli bolje napraviti od onoga sto jesu u zadnjih 6 mjeseci? Istina, u slabom hnlu, ali njima je jedina šansa da se drugi ozljede. Ne samo njima, i drugima koji su na rubu reprezentaciji. 

Ne kažem da su trebali bit pozvani ali sama odluka je slobodno mogla pasti nakon zadnje utakmice. 

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.457
19. svibnja 2026. u 21:00

Sneeweis je napisao/la:

zgembo je napisao/la:

Heroj no hard feelings, ali fulao si poantu. Nitko ne osporava to što pišeš, pa ni tu kemiju® ilitiga atmosferu. No nije to valjda JEDINI kriterij koji postoji. Ako je, onda je ian u pravu. Nakon zadnje kvalifikacijske utakmice sastaviš popis i ćao đaci. Igrao si kvale? Autmatski ideš na SP bez obzira na sve drugo. Nema diskusije. Kao ono pravilo u šahu, taknuto, maknuto. 

Vidi cijeli citat

Nije bas tak crno bijelo. Majer je igral protiv Brazila, pa u dva mjeseca propal, Luka Sucic nije igral opce tada, pa se u dva mjeseca reaktiviral. Da se Sucic nije ugural u sastav Sociedada, mnogo bi izglednije bilo da bi Stojkovic s ovom danasnjom formom upal. Mogel je Matanovic imati 0 na kontu u zadnja dva mjeseca, pa bi isao Beljo, ali je decko zabijao u Bundesligi i EL i igra finale sutra. 

Da je Silic imal bas jebenu polusezonu, isel bi prije Letice, a da je Ivusic umjesto Silica branio cijelu sezonu barem ok, bil bi drugi golman protiv Brazila i na popisu, a ne Pandur ili Kotarski.

Gotovo cijeli popis koji je isel u korist Belje i Stojskovica se odrzal donekle formom, pitanje je na kraju bilo samo Smolcic ili Pongracic i Sucic, Majer ili Stojkovic, i Dalic je taj neki socijalni tip kojem je vazno imati tu atmosferu i pozval je decke za koje zna kaj donose.

Previse to FM-ovski gledate.

Vidi cijeli citat

Zasto onda Fruk prije Stojkovica?

Sneeweis
Sneeweis
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.08.2025.
Poruka: 424
19. svibnja 2026. u 21:04

Lukkk je napisao/la:


Zasto onda Fruk prije Stojkovica?

Vidi cijeli citat

Zakaj ne bi bil? Strucni stozer i ostali znaju kaj buju dobili od njega, uigran je s njima od prije jer je preko godinu dana s njima, nije da je ispal iz ekipe radi lose forme. Kaj bi u odnosu na njega dobili sa Stojkovicem? Impresioniranog decka otprilike iste kvalitete kojeg moras prije svega uvoditi u ekipu i uciti uigranima mehanizmima prije samog SP-a.

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.215
19. svibnja 2026. u 21:04

Kako je odluka mogla pasti nakon zadnje kvalifikacijske utakmice, ako doslovno imamo dvije promjene u odnosu na zadnju kvalifikacijsku utakmicu?

Odnosno 4 promjene u odnosu na zadnja dva prozora?

Čak je forumaš stranicu prije naveo nekoliko top reprezentacija, koje su takodjer promijenile 3-4 igrača. 

To je nekakav prosjek. 

 

Nećeš stalno miješati karte, nastao bi kaos u hijerarhiji i zajedništvu.

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.457
19. svibnja 2026. u 21:12

Sneeweis je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:


Zasto onda Fruk prije Stojkovica?

Vidi cijeli citat

Zakaj ne bi bil? Strucni stozer i ostali znaju kaj buju dobili od njega, uigran je s njima od prije jer je preko godinu dana s njima, nije da je ispal iz ekipe radi lose forme. Kaj bi u odnosu na njega dobili sa Stojkovicem? Impresioniranog decka otprilike iste kvalitete kojeg moras prije svega uvoditi u ekipu i uciti uigranima mehanizmima prije samog SP-a.

Vidi cijeli citat

Znaci, mogao je dubit na glavi, opet nebi bio pozvan.

Sneeweis
Sneeweis
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.08.2025.
Poruka: 424
19. svibnja 2026. u 21:33

Lukkk je napisao/la:


Znaci, mogao je dubit na glavi, opet nebi bio pozvan.

Vidi cijeli citat

Uz zdravu ekipu na njegovoj poziciji koja je vecinom u formi - ne bi, kaj je tu cudno. ima na jesen novi ciklus, ako nastavi bit ce pozvani i on i Beljo, osim ako svi na njegovoj poziciji ne budu opet u formi, nemres pozvati 30 ljudi, ogranicen je broj.

Ne kuzim po cemu je Stojkovic toliko specijalan da bi moral biti pozvan naustrb drugih, odlican je prospekt s odlicnom polusezonom, ali ja Luku Sucica iz Primere i golovima za reprezentaciju ne bi izbacil radi njega, jer to je zapravo bila Daliceva dilema, a ne Fruk / Stojkovic

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.074
19. svibnja 2026. u 21:38

Ukratko, u momcadi koja je ostatak lige ostavila na ledenih -20, toliko minusa za sada, nema nista vrijedno reprezentacije.

 

Ne tako davno i Livakovic je nazivan nista robom, losim golmanom, bezveznjakovicem.