zgembo je napisao/la:
Heroj no hard feelings, ali fulao si poantu. Nitko ne osporava to što pišeš, pa ni tu kemiju® ilitiga atmosferu. No nije to valjda JEDINI kriterij koji postoji. Ako je, onda je ian u pravu. Nakon zadnje kvalifikacijske utakmice sastaviš popis i ćao đaci. Igrao si kvale? Autmatski ideš na SP bez obzira na sve drugo. Nema diskusije. Kao ono pravilo u šahu, taknuto, maknuto.
Vidi cijeli citat
Nije bas tak crno bijelo. Majer je igral protiv Brazila, pa u dva mjeseca propal, Luka Sucic nije igral opce tada, pa se u dva mjeseca reaktiviral. Da se Sucic nije ugural u sastav Sociedada, mnogo bi izglednije bilo da bi Stojkovic s ovom danasnjom formom upal. Mogel je Matanovic imati 0 na kontu u zadnja dva mjeseca, pa bi isao Beljo, ali je decko zabijao u Bundesligi i EL i igra finale sutra.
Da je Silic imal bas jebenu polusezonu, isel bi prije Letice, a da je Ivusic umjesto Silica branio cijelu sezonu barem ok, bil bi drugi golman protiv Brazila i na popisu, a ne Pandur ili Kotarski.
Gotovo cijeli popis koji je isel u korist Belje i Stojskovica se odrzal donekle formom, pitanje je na kraju bilo samo Smolcic ili Pongracic i Sucic, Majer ili Stojkovic, i Dalic je taj neki socijalni tip kojem je vazno imati tu atmosferu i pozval je decke za koje zna kaj donose.
Previse to FM-ovski gledate.
[uredio Sneeweis - 19. svibnja 2026. u 20:51]