Hrvatska nogometna reprezentacija

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.095
25. svibnja 2026. u 17:01

Kotarski izgleda bas ko jakuza, ali meni ne smeta njegova stvar.

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.368
25. svibnja 2026. u 17:57

Ajde tetovaže na vratu iza ili sa strane još i mogu shvatiti ali naprijed preko grla se tetovirati moraš bit malo ćaknut. To sam još samo vidio kod onih članova arijevskog bratstva kad snimaju dokumentarce u američkim federalnim zatvorima ili što ti kažeš u Yakuza 😁

[uredio ZB10 - 25. svibnja 2026. u 17:58]
RealnoStanje2211
RealnoStanje2211
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2025.
Poruka: 564
25. svibnja 2026. u 18:18

ZB10 je napisao/la:

Ajde tetovaže na vratu iza ili sa strane još i mogu shvatiti ali naprijed preko grla se tetovirati moraš bit malo ćaknut. To sam još samo vidio kod onih članova arijevskog bratstva kad snimaju dokumentarce u američkim federalnim zatvorima ili što ti kažeš u Yakuza 😁

Vidi cijeli citat

Upravo to. Nije tetovaza bilo kakva problem. Broz je ludak na svoj nacin, ovaj je bas seljak

#PodrškaGarciji - Navijan srcen, gledan glavon. Pišen kako objektivno vidin stvari, nekad u manjini, nekad u većini - HŽV
Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.349
25. svibnja 2026. u 19:23

koje ste vi babetine to je strasno

0viking0
0viking0
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 1.089
25. svibnja 2026. u 19:25

Ciferšlus je napisao/la:

Nema rotacije, ali svejedno i da ne namjeravas igrati puno sa 4 nazad, Smolcic je valjda zasluzio ici jer je dovoljno dobar i u odlicnom klubu cesto igra.

Ja iskreno ne vidim logiku da na SP idu i Moro i Jakic a ne idu Smolcic i recimo Nejasmic. Niti probao ih nije. Moro cesce klupa nego teren u klubu, u prilicno nejakoj Bolonji.

 

Bas cudni izbori.

Vidi cijeli citat


Ja ne kužim što je sporno u Jakiću. Lik je pozvan kao bek, prva rezerva Stanišiću. Svaki puta kada je igrao beka, igrao je rekao bih čak natprosječno. Ne sjećam se niti jedne greške, a sve preko centra odigrava opasnije čak i od Stanišića. Lik je kao bek uvijek izgledao suvereno na toj strani i živa opasnost, što ubačaj, što udarac po golu. Lik neće niti prismrditi veznoj liniji jer za to nije niti pozvan. Nejašmić je solidan igrač, ali ispred njega je popis veznjaka koji su vjerojatno bolji od njega. Ako je lik dobar, sigurno je iskautiran, otići će u jači klub i završiti u reprezentaciji. Pa jedan Bašić igra jako dobru sezonu, a zasluženo nije niti blizu. Nemam ništa protiv Smolčića, ali bih i ja zvao Jakića jer lik ima fakat puno dobrih utakmica na beku.

[uredio 0viking0 - 25. svibnja 2026. u 19:27]
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
25. svibnja 2026. u 20:21

Avtomatiq je napisao/la:

koje ste vi babetine to je strasno

Vidi cijeli citat


Strašno 😆 

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.466
25. svibnja 2026. u 21:04

Evo sta kaze Al 😂

Znanstvenici i psiholozi navode da tračanje nije isključivo ženska osobina. Istraživanja pokazuju da i muškarci i žene ogovaraju podjednako, a muškarci skloni ovakvom ponašanju se u žargonu često nazivaju "babe tračalice" ili "babjeci".

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.250
25. svibnja 2026. u 21:10

Nadam se da će uplašiti napadače.

Brz i okomit nogomet
zgembo
zgembo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.02.2015.
Poruka: 1.321
25. svibnja 2026. u 21:14

Za tetovaže svako kako hoće. Ja povezujem tetovaže sa slabije obrazovanim slojem društva i impulzivnim ljudima, jednostavnije tkanog uma. E sad, nogometaš ne mora biti visoko obrazovan, ali bi kontrola te impulzivnosti bila poželjna.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
25. svibnja 2026. u 21:18

ekipa, tetovaže su mainstream ima već petnest godina

 

koliko je prosjek ovdje, 55 godina?

  • Najnovije
  • Najčitanije