Ciferšlus je napisao/la:
Nema rotacije, ali svejedno i da ne namjeravas igrati puno sa 4 nazad, Smolcic je valjda zasluzio ici jer je dovoljno dobar i u odlicnom klubu cesto igra.
Ja iskreno ne vidim logiku da na SP idu i Moro i Jakic a ne idu Smolcic i recimo Nejasmic. Niti probao ih nije. Moro cesce klupa nego teren u klubu, u prilicno nejakoj Bolonji.
Bas cudni izbori.
Vidi cijeli citat
Ja ne kužim što je sporno u Jakiću. Lik je pozvan kao bek, prva rezerva Stanišiću. Svaki puta kada je igrao beka, igrao je rekao bih čak natprosječno. Ne sjećam se niti jedne greške, a sve preko centra odigrava opasnije čak i od Stanišića. Lik je kao bek uvijek izgledao suvereno na toj strani i živa opasnost, što ubačaj, što udarac po golu. Lik neće niti prismrditi veznoj liniji jer za to nije niti pozvan. Nejašmić je solidan igrač, ali ispred njega je popis veznjaka koji su vjerojatno bolji od njega. Ako je lik dobar, sigurno je iskautiran, otići će u jači klub i završiti u reprezentaciji. Pa jedan Bašić igra jako dobru sezonu, a zasluženo nije niti blizu. Nemam ništa protiv Smolčića, ali bih i ja zvao Jakića jer lik ima fakat puno dobrih utakmica na beku.
[uredio 0viking0 - 25. svibnja 2026. u 19:27]