Hrvatska nogometna reprezentacija

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.466
25. svibnja 2026. u 21:33

Steta sto Beljo nije u reprezentaciji, da se modni gurui nakon rasprava o tetovazama okupe ovdje pa iskomentiraju njegov modni izricaj.

Ovako su razasuti po temama.

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.592
25. svibnja 2026. u 21:35

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.313
25. svibnja 2026. u 22:05

e al dobro je ovo, u nedostatku rasprave oko "tko je trebao biti na popisu" pričamo o tetovažama....znači popis je čisto ok....

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
malomorgen
malomorgen
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.01.2012.
Poruka: 2.164
25. svibnja 2026. u 22:31

a piercing? kako tu stoji ekipa? 

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.395
25. svibnja 2026. u 22:38

Dajte ljudi, ovim tempom smo do sutra na sapunicama i Maji Šuput..

Jel vi to hoćete podsvjesno da vam u kviz stavim pitanje, koji nogometaš nosi ovu tetovažu i oženio je ovu misicu? 😅

malomorgen
malomorgen
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.01.2012.
Poruka: 2.164
25. svibnja 2026. u 22:48

ARIZIN je napisao/la:

Dajte ljudi, ovim tempom smo do sutra na sapunicama i Maji Šuput..

Jel vi to hoćete podsvjesno da vam u kviz stavim pitanje, koji nogometaš nosi ovu tetovažu i oženio je ovu misicu? 😅

Vidi cijeli citat


da 🤓

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.095
25. svibnja 2026. u 23:11

Ljubav u zaledju ❤️

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
26. svibnja 2026. u 00:32

Meni nije jasno čemu komentiranje ko je sta istetovirao, ko je sta obukao. Ako se recimo kotarski želio onako istetovirati? Kome to uopće smeta? Ili beljo kako se obukao je njegov osobni izbor. Stvarno su za nas hrvate dobro rekli da volimo sve komentirati i raditi o svakome predrasude odnosno da smo svakom loncu poklopac.

Sneeweis
Sneeweis
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.08.2025.
Poruka: 424
26. svibnja 2026. u 08:31

Lukkk je napisao/la:

Steta sto Beljo nije u reprezentaciji

Vidi cijeli citat

Zenskoj, fali im napadacica...

RealnoStanje2211
RealnoStanje2211
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2025.
Poruka: 564
26. svibnja 2026. u 08:34

Znao sam da ću bit popljuvan za tetovaže, al to je moj stav koji neću mijenjati, a nemam 50 godina.

Od ljepših vijesti za dobro jutro, Mohamed Kudus ne ide na Mundijal sa Ganom. Iako se ružno radovati tuđoj nesreći, nama znači puno

#PodrškaGarciji - Navijan srcen, gledan glavon. Pišen kako objektivno vidin stvari, nekad u manjini, nekad u većini - HŽV
  • Najnovije
  • Najčitanije