Hrvatska nogometna reprezentacija

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.832
26. svibnja 2026. u 09:30

4 ili 3 iza su relativno slicna kada imamo isti izbor igraca za obe formacije. pitanje ce vise biti rasporeda, i profila igraca u sastavu. recimo klasicni 352 nismo vidjeli, iako mislim da nam to moze biti dobra solucija ako kramaric mora igrati od pocetka, znaci jedna desetka (moze, ali nemora biti Baturina), visoki napadac + Kramaric. 

u 4231 mozemo igrati sa dva prava krila, i sa desetkom, u 343 sa dva prava krila bez desetke itd, ima par opcija, i sve moze izgledati odlicno. od modrica kove i sucica koji se rotiraju na terenu, ili jedan od trojice koji pravi mjesta pravoj desetki sve moze biti dobro. nama su bitni zapravo englezi, tu cemo vidjeti koliko mozemo, sanjam pobjedu jer nitko neracuna da to mozemo (nemislim na nas, nego globalno novinare i strucnjake, strane navijace). 

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 401
26. svibnja 2026. u 10:23

Krenemo li sa Modricem i Kramaricem od prve minute protiv Engleza, necemo se dobro provesti. Dodaj i Kovacica, molit cemo za milost

[uredio AdamMalysz - 26. svibnja 2026. u 10:23]
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.217
26. svibnja 2026. u 11:17

Moje je mišljenje da nama formacija i nije toliko bitna. Mi smo strašno spora momčad, uvijek smo bili. Nama je taktika umrtviti igru i na individualnu kvalitetu nešto zabiti, ako ne izvući penale. Tu obrana mora biti neki beton, jer ako primimo više od dva, piši kući. 

RealnoStanje2211
RealnoStanje2211
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2025.
Poruka: 564
26. svibnja 2026. u 11:25

Nitko nije spomenuo da nam je treće mjesto bolji rasplet od drugog mjesta.

Budemo li treći, idemo na Kolumbiju ili Portugal, pa ako prođemo idemo na pobjednika skupine Kanada/Bih/Katar/Švicarska. Budemo li drugi, idemo na Kolumbiju ili Portugal, pa gotovo sigurno na Španjolce. Istina da je zec još u šumi, al vrlo realan i bitan rasplet. Zato bi nekako najbolje bilo dobit Engleze

[uredio RealnoStanje2211 - 26. svibnja 2026. u 11:25]
#PodrškaGarciji - Navijan srcen, gledan glavon. Pišen kako objektivno vidin stvari, nekad u manjini, nekad u većini - HŽV
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.467
26. svibnja 2026. u 11:35

Najbolje bi bilo dobit prve tri, pa onda umrtvit igru i dobit sve do kraja, makar na penale.

x-man:)
x-man:)
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.11.2011.
Poruka: 836
26. svibnja 2026. u 11:38

AdamMalysz je napisao/la:

Krenemo li sa Modricem i Kramaricem od prve minute protiv Engleza, necemo se dobro provesti. Dodaj i Kovacica, molit cemo za milost

Vidi cijeli citat

Ajde molim te, možda najbolje da ni ne odemo na prvenstvo. 

Niti se imamo koga, a bome se ni ne trebamo nikoga bojati.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.106
26. svibnja 2026. u 11:44

I ta famozna "sporost" je samo jos jedna fama koja se eto prihvatila, netko bi rekao igramo ko da je 1974 godina. 

 

Uopce nije tako, mi samo nemamo hitra krila i to je to, igra kao igra je prosjecno brza. Pa ne bi nikoga pobijedili da smo teretni kako se govori i pise.

 

 

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.619
26. svibnja 2026. u 12:12

RealnoStanje2211 je napisao/la:

Nitko nije spomenuo da nam je treće mjesto bolji rasplet od drugog mjesta.

Budemo li treći, idemo na Kolumbiju ili Portugal, pa ako prođemo idemo na pobjednika skupine Kanada/Bih/Katar/Švicarska. Budemo li drugi, idemo na Kolumbiju ili Portugal, pa gotovo sigurno na Španjolce. Istina da je zec još u šumi, al vrlo realan i bitan rasplet. Zato bi nekako najbolje bilo dobit Engleze

Vidi cijeli citat

Turnir nije ni poceo. Tko bi prije 4 godine rekao da ce Japan biti prvi u grupi sa Spanjolskom i Njemackom? Tko bi prije 8 godina rekao da ce Spanjolska ispasti od Rusije u osmini finala?

I jedno i drugo nam je omogucilo lakseg protivnika u sljedecoj rundi.

Treba gledati sebe i proci grupu, a onda koga zdrijeb donese...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.226
26. svibnja 2026. u 12:18

Ciferšlus je napisao/la:

 

I ta famozna "sporost" je samo jos jedna fama koja se eto prihvatila, netko bi rekao igramo ko da je 1974 godina. 

Uopce nije tako, mi samo nemamo hitra krila i to je to, igra kao igra je prosjecno brza. Pa ne bi nikoga pobijedili da smo teretni kako se govori i pise.

Vidi cijeli citat

Nije sramota to što smo spori, imamo druge kvalitete i prepoznatljiv stil.

I 98-e smo mi bili spori. Aljoša, Robi, Zvone, Soldo, Šuker...

[uredio pasha77 - 26. svibnja 2026. u 12:20]
AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 401
26. svibnja 2026. u 13:11

x-man:) je napisao/la:

AdamMalysz je napisao/la:

Krenemo li sa Modricem i Kramaricem od prve minute protiv Engleza, necemo se dobro provesti. Dodaj i Kovacica, molit cemo za milost

Vidi cijeli citat

Ajde molim te, možda najbolje da ni ne odemo na prvenstvo. 

Niti se imamo koga, a bome se ni ne trebamo nikoga bojati.

Vidi cijeli citat


Nisam rekao da se trebamo ikog bojati, ali ne znam zasto si otezavati i forsirati veterane zajedno na terenu

  • Najnovije
  • Najčitanije