Hrvatska nogometna reprezentacija

qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.272
26. svibnja 2026. u 13:18

Pitanje za forum struku, zašto crtate formacije s Kovačićem? Čovjek je odigrao možda 200minuta ukupno ove sezone i tek pred koji tjedan odigrao par utakmica s kratkom minutažom.

HerojUlice25
HerojUlice25
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.04.2026.
Poruka: 763
26. svibnja 2026. u 13:19

O kako je moguće to zanijekati iz mlijeka jarebice krvoločne

[uredio HerojUlice25 - 06. lipnja 2026. u 15:14]
greenhorn
greenhorn
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.06.2011.
Poruka: 2.348
26. svibnja 2026. u 13:52

To je bas ono random misljuenje.

Ja bi volio da Baturina bude solidan joker s klupe u ovako dugom turniru, kako bi Perisic (nas kljucni igrac) mogao biti u dobroj formi za jos jedan dugi turnir.

Za Vuskovica se samo nadam da nece biti impresioniran i cak ocekujem da ne bude neupitan starter,

Petar Sucic za mene nije debitant s obizrom na to koliko se ustalio u prvih 11. Ne sumnjam da ce bit dobar.

Tko got od 26 da povuce - neka povuce, za rezultat apsolutno nebitno dal je debitant ili ne.

[uredio greenhorn - 26. svibnja 2026. u 13:52]
Mamicu ti nisi dinamo, ti si konj
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.406
26. svibnja 2026. u 14:34

Šteta da nema Brozovića da smjestimo Sučića na klupi, a i Lovrena...

Prosjek prve postave 35 godina, neka Baturina sa 23 grije klupi i čeka red tamo do 2030-te ili 2034 kad bude zreo...Isto vrijedi i za ostale. 

Španjolci sa 16 godišnjim Yamalom do naslova, a mi bi čekali da uđe u 20-tu da bude starter. Bilić kakav god imao mandat je onim rezom i okretanjem mladima izgradio momčad koja eto u Modriću još traje 20 godina poslije. 

Baturina, Sučić, Matanović jesu i nisu mladi igrači, to su već zreli igrači koji bi trebali nositi momčad, a ne Perišić i Modrić koji bi trebali biti pomoćna snaga, pomoći u diktiranju tempa te svojim iskustvom. Vušković pozubao Bundesligu, a neki bi stavljali Ćaletu Cara kojem Real Sociedad nije želio otkupiti ugovor. Daj me nemojte zezat...

Ekipa mora biti iskusna, ali mora imati pogon u ovim klincima sa svojim žarom i kvalitetama. Ne znam u loji je to kamen uklesano da svi veterani moraju startat i da su bezprijekorni starteri. To može vrijediti za Modrića i Perišića, Kovu ako bude spreman iako je on tek napumio 32...No, reprezentacija je iznad pojedinaca i prijašnjih postignuća. Ne treba nam još jedna 2002 i da igrači koji bi trebali biti u najboljim godinama tek skupljaju iskustva idućim turnirima.

Šta god rekli, oba zlatna generacija da nije imala 2008 i Tursku, 2012 i 2016 te Portugal bi teško ptošla sve ono 2018 i 2022. Na pogreškama i padovima se uči. Ako već turnir ne bude uspješan, onda neka bar ovi mladi igrači steknu iskustvo za buduća natjecanja. 

Gonzo0
Gonzo0
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.02.2026.
Poruka: 32
26. svibnja 2026. u 15:10

Uvijel treba gledati da uzmemo puni plijen u grupi,tj da budemo prvi...

Po mom osobnom misljenju bih igrao 4 2 3 1.

Golman livakovic

Obrana nam je beton:gvardiol,vuskovic,sutalo,stanisic

Modric i sucic u vezi,ispred baturina,krila perisic i marco pasalic,a u napadu tko god...

Cinjenica je da smo sporija ekipa od ostalih i mi trebamo drzat rezultat bez puno golova i cekat penale,tu smo najjaci

zagri79
zagri79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.01.2010.
Poruka: 1.570
26. svibnja 2026. u 15:17

Gonzo0 je napisao/la:

Uvijel treba gledati da uzmemo puni plijen u grupi,tj da budemo prvi...

Po mom osobnom misljenju bih igrao 4 2 3 1.

Golman livakovic

Obrana nam je beton:gvardiol,vuskovic,sutalo,stanisic

Modric i sucic u vezi,ispred baturina,krila perisic i marco pasalic,a u napadu tko god...

Cinjenica je da smo sporija ekipa od ostalih i mi trebamo drzat rezultat bez puno golova i cekat penale,tu smo najjaci

Vidi cijeli citat


Po pitanju "sporosti", ok, mi ne igramo na krilima "yamala ili vini jr", ali Gvardiol nije bas spor, nije ni Vusko, Perija nije Vinicuous ali nije spor, Pasalic Marco nije spor, nije ni Bati toliko spor a ni P.Sucic. Kovacic definitivno nije spor igrac, Modric nije neki sprinter ali nije ni spor za nogomet koji on igra, itd. Previse smo u nekim generalnim floskulama.

Black or white, we are all BLUE
RealnoStanje2211
RealnoStanje2211
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2025.
Poruka: 564
26. svibnja 2026. u 16:08

Kramarić navodno 3 mjeseca vuče ozljedu trbušnog zida. Ružno za reć al bili bi jači ako bi on bio džoker s klupe 

#PodrškaGarciji - Navijan srcen, gledan glavon. Pišen kako objektivno vidin stvari, nekad u manjini, nekad u većini - HŽV
ZooM
ZooM
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2013.
Poruka: 1.954
26. svibnja 2026. u 16:08

Pišu Sportske da Krama praktiči posljednja 3mj ne trenira u klubu i igra pod tabletama, muči ga aduktor i da je prešlo na trbušni zid dok Krama veli da će biti sve ok..

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.372
26. svibnja 2026. u 17:21

ZooM je napisao/la:

Pišu Sportske da Krama praktiči posljednja 3mj ne trenira u klubu i igra pod tabletama, muči ga aduktor i da je prešlo na trbušni zid dok Krama veli da će biti sve ok..

Vidi cijeli citat

kako misliš prešlo na trbušni zid? 🤨 

[uredio ZB10 - 26. svibnja 2026. u 17:21]
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
26. svibnja 2026. u 17:58

ARIZIN je napisao/la:

Šteta da nema Brozovića da smjestimo Sučića na klupi, a i Lovrena...

Prosjek prve postave 35 godina, neka Baturina sa 23 grije klupi i čeka red tamo do 2030-te ili 2034 kad bude zreo...Isto vrijedi i za ostale. 

Španjolci sa 16 godišnjim Yamalom do naslova, a mi bi čekali da uđe u 20-tu da bude starter. Bilić kakav god imao mandat je onim rezom i okretanjem mladima izgradio momčad koja eto u Modriću još traje 20 godina poslije. 

Baturina, Sučić, Matanović jesu i nisu mladi igrači, to su već zreli igrači koji bi trebali nositi momčad, a ne Perišić i Modrić koji bi trebali biti pomoćna snaga, pomoći u diktiranju tempa te svojim iskustvom. Vušković pozubao Bundesligu, a neki bi stavljali Ćaletu Cara kojem Real Sociedad nije želio otkupiti ugovor. Daj me nemojte zezat...

Ekipa mora biti iskusna, ali mora imati pogon u ovim klincima sa svojim žarom i kvalitetama. Ne znam u loji je to kamen uklesano da svi veterani moraju startat i da su bezprijekorni starteri. To može vrijediti za Modrića i Perišića, Kovu ako bude spreman iako je on tek napumio 32...No, reprezentacija je iznad pojedinaca i prijašnjih postignuća. Ne treba nam još jedna 2002 i da igrači koji bi trebali biti u najboljim godinama tek skupljaju iskustva idućim turnirima.

Šta god rekli, oba zlatna generacija da nije imala 2008 i Tursku, 2012 i 2016 te Portugal bi teško ptošla sve ono 2018 i 2022. Na pogreškama i padovima se uči. Ako već turnir ne bude uspješan, onda neka bar ovi mladi igrači steknu iskustvo za buduća natjecanja. 

Vidi cijeli citat


Od a do ž sve.

  • Najnovije
  • Najčitanije