Šteta da nema Brozovića da smjestimo Sučića na klupi, a i Lovrena...
Prosjek prve postave 35 godina, neka Baturina sa 23 grije klupi i čeka red tamo do 2030-te ili 2034 kad bude zreo...Isto vrijedi i za ostale.
Španjolci sa 16 godišnjim Yamalom do naslova, a mi bi čekali da uđe u 20-tu da bude starter. Bilić kakav god imao mandat je onim rezom i okretanjem mladima izgradio momčad koja eto u Modriću još traje 20 godina poslije.
Baturina, Sučić, Matanović jesu i nisu mladi igrači, to su već zreli igrači koji bi trebali nositi momčad, a ne Perišić i Modrić koji bi trebali biti pomoćna snaga, pomoći u diktiranju tempa te svojim iskustvom. Vušković pozubao Bundesligu, a neki bi stavljali Ćaletu Cara kojem Real Sociedad nije želio otkupiti ugovor. Daj me nemojte zezat...
Ekipa mora biti iskusna, ali mora imati pogon u ovim klincima sa svojim žarom i kvalitetama. Ne znam u loji je to kamen uklesano da svi veterani moraju startat i da su bezprijekorni starteri. To može vrijediti za Modrića i Perišića, Kovu ako bude spreman iako je on tek napumio 32...No, reprezentacija je iznad pojedinaca i prijašnjih postignuća. Ne treba nam još jedna 2002 i da igrači koji bi trebali biti u najboljim godinama tek skupljaju iskustva idućim turnirima.
Šta god rekli, oba zlatna generacija da nije imala 2008 i Tursku, 2012 i 2016 te Portugal bi teško ptošla sve ono 2018 i 2022. Na pogreškama i padovima se uči. Ako već turnir ne bude uspješan, onda neka bar ovi mladi igrači steknu iskustvo za buduća natjecanja.