Hrvatska nogometna reprezentacija

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.840
02. prosinca 2022. u 11:04

idemo je napisao/la:

Po meni Lovren mora biti ispred Šutala. Daleko je iskusniji i ima mali milion ovakvih utakmica u nogama. Livaja bi trebao biti ispred Petkovića, odnosno svakom po poluvrijeme. Perišić je za 2 klase bolji od Oršića, koji bi mogao biti odlična zamjena u slučaju Perišićeve prevelike potrošnje. Isto vrijedi i za zamjenu Modrić - Majer ( Sučić ).

Vidi cijeli citat


gvardiol ima 20 godina, to sto sutalo nema toliko utakmica u nogama moze biti faktor, ali nemora.

livaja nemora biti ispred petkovica, ali moze jer je vise fokusiran na gol od petkovica, koji je savrsena mantinela.

perisic nije dvije klase bolji od orsica, ali je smijesno da se dalic boji promjeniti perisica i kada nemoze vise hodat. osim toga, perisic i krama su mjenjali pozicije, to mogu i orsic i perisic.

modrica moze donekle majer zamjeniti, sucic nikako, jer je totalno drugaciji tip igraca. majer bar ima tu mirnocu na lopti.

 

John450
John450
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.03.2020.
Poruka: 2.637
02. prosinca 2022. u 11:18

Mr. Pennypacker je napisao/la:

Europski Brazil protiv Brazila.

Vidi cijeli citat


Južnoamerička Hrvatska protiv Hrvatske

- Napadač je trčao vrlo brzo kada je dodirnut / Prema našim tehničkim kriterijima, Sudačka komisija ne želi da se ključne odluke donesu zbog laganog kontakta za napadača koji je očigledno naglasio taj lagani kontakt.
Teddy Riner
Teddy Riner
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2016.
Poruka: 1.705
02. prosinca 2022. u 11:31

MajorTom je napisao/la:

Teddy Riner je napisao/la:

Dario_SNet je napisao/la:

Smiješ ti što hoćeš, recimo, ali tvoj je post tipično klubaški, razumio ti to ili ne. Jer svi Dinamovci se aktiviraju na svoje, Hajdukovci na svoje. Ti si napisao čitabu o Dinamovcima, prozvao i Dinamovce za kompleksaše, a radiš isto što i oni. I jedni i drugi mislite da ste turbo objektivni i da komentirate samo ono što valja/ne valja, a ipak u svojim postovima više branite svoje i više napadate tuđe.
Jedini problem je što ne bi smjelo biti naših i tuđih i to iritira sve nas ostale.

I kad smo već kod toga, ima tu puno više ljudi od samih Dinamovaca koji nariču jer Oršić ne dobiva bar koju minutu više. Pogotovo u situacijama gdje je on jedini igrač profila kakvog trebamo.

Edit: nisam quotao, odgovaram Teddyju.

Vidi cijeli citat


Stvarno ne vidim u čemu je problem. Kažeš da više branim "svoje", a napadam "tuđe". Jedinog "svog" sam kritizirao, od "tuđih" sam pohvalio Petkovića i kritizirao Livakovića. Za Šutala sam napisao da postoje argumenti za i protiv, a Oršića smatram ok igračem, ali nedokazanim na ovoj razini (isto kao Livaja, s tim da ima iskustvo i par jačih utakmica u Europi što ne smatram dovoljnim za ozbiljnog igrača). Ne bih ni ja imao ništa protiv da Oršić igra malo više, ali kritiziram ove koji ga zazivaju za neminovnog startera. Baš zato što se slažem da ne bi smjelo biti naših i tuđih ovo i pišem i trudim se isto tako kritički osvrnuti i na "moje", samo šta ih ima premalo da bih im mogao posvetiti jednako crta kao "tuđima".

Vidi cijeli citat

Uopće ne želim raspravljati o "mojima", "tuđima", jeli ovaj trebao igrati više, onaj manje itd, itd. Ali napisati da se Oršić nije dokazao na ovoj razini je velika besmislica, da ne upotrijebim neku težu riječ.

Vidi cijeli citat


Po meni je potrebno više od 6-8 europskih utakmica godišnje da bih smatrao da se igrač dokazao. Ima uskoro 30 godina i igra u HNL-u, isto kao Livaja. Ne kažem da je loš igrač i dobar džoker s klupe, ali nismo ga nikad vidili na velikoj sceni u ekipi od koje su velika očekivanja.

San Lorenzo
San Lorenzo
Mali dioničar
Pristupio: 25.05.2011.
Poruka: 9.633
02. prosinca 2022. u 11:41

Teddy Riner je napisao/la:

MajorTom je napisao/la:

Teddy Riner je napisao/la:

Dario_SNet je napisao/la:

Smiješ ti što hoćeš, recimo, ali tvoj je post tipično klubaški, razumio ti to ili ne. Jer svi Dinamovci se aktiviraju na svoje, Hajdukovci na svoje. Ti si napisao čitabu o Dinamovcima, prozvao i Dinamovce za kompleksaše, a radiš isto što i oni. I jedni i drugi mislite da ste turbo objektivni i da komentirate samo ono što valja/ne valja, a ipak u svojim postovima više branite svoje i više napadate tuđe.
Jedini problem je što ne bi smjelo biti naših i tuđih i to iritira sve nas ostale.

I kad smo već kod toga, ima tu puno više ljudi od samih Dinamovaca koji nariču jer Oršić ne dobiva bar koju minutu više. Pogotovo u situacijama gdje je on jedini igrač profila kakvog trebamo.

Edit: nisam quotao, odgovaram Teddyju.

Vidi cijeli citat


Stvarno ne vidim u čemu je problem. Kažeš da više branim "svoje", a napadam "tuđe". Jedinog "svog" sam kritizirao, od "tuđih" sam pohvalio Petkovića i kritizirao Livakovića. Za Šutala sam napisao da postoje argumenti za i protiv, a Oršića smatram ok igračem, ali nedokazanim na ovoj razini (isto kao Livaja, s tim da ima iskustvo i par jačih utakmica u Europi što ne smatram dovoljnim za ozbiljnog igrača). Ne bih ni ja imao ništa protiv da Oršić igra malo više, ali kritiziram ove koji ga zazivaju za neminovnog startera. Baš zato što se slažem da ne bi smjelo biti naših i tuđih ovo i pišem i trudim se isto tako kritički osvrnuti i na "moje", samo šta ih ima premalo da bih im mogao posvetiti jednako crta kao "tuđima".

Vidi cijeli citat

Uopće ne želim raspravljati o "mojima", "tuđima", jeli ovaj trebao igrati više, onaj manje itd, itd. Ali napisati da se Oršić nije dokazao na ovoj razini je velika besmislica, da ne upotrijebim neku težu riječ.

Vidi cijeli citat


Po meni je potrebno više od 6-8 europskih utakmica godišnje da bih smatrao da se igrač dokazao. Ima uskoro 30 godina i igra u HNL-u, isto kao Livaja. Ne kažem da je loš igrač i dobar džoker s klupe, ali nismo ga nikad vidili na velikoj sceni u ekipi od koje su velika očekivanja.

Vidi cijeli citat

Aj ne laprdaj, Dinamo je zahvaljujući Oršiću vidio pobjede protiv Chelseaja, Tottenhama, Atalante, igrao LP, bio u 1/4 finalu Europske lige...ako se on nije dokazao neznam tko je.

https://www.youtube.com/watch?v=6WqNVfH-zNw
Kaktus Car
Kaktus Car
Mali dioničar
Pristupio: 23.03.2011.
Poruka: 5.031
02. prosinca 2022. u 11:53

Tko uopće zaziva Oršića kao startera umjesto Perišića?! Mnogi se, s pravom, pitaju zašto Dalić jedino krilo koje je uz Perišića poveo ne koristi čak ni kad je očito da mu je ekipa trkački pala, kad očito Perišić više ne može zadnjih 20-25 minuta zašto onda ne koristi klupu...

A ovo o Oršiću koji se nije dokazao. Stvarno... Oršić je na prvenstvo došao u najboljoj golgeterskoj formi od svih igrača, kao najbolji igrač najboljeg kluba Hrvatske, igrač koji je zabijao u najjačem nogometnom natjecanju na svijetu, ako se on nije dokazao onda se nitko iz HNLa nije dokazao i nije zaslužio poziv...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.11.2021.
Poruka: 4.742
02. prosinca 2022. u 12:13

Pogledao snimku na miru, pa mi smo igrali odlicno, savrsena kontrola utakmice rastrcani i poletni, drugacije je gledati na miru drugacije napet u live prijenosu.

 

Problem nam je kronicno ulazak u zadnju trecinu, nas vezni red ne ulazi naprijed tek Modric, Kova rijetko a Brozovic ne dalje od 25 mtara od gola protivnika. Mi u zavrsnicu ne idemo sa vise od 3 igraca, sto je mozda i razlog zasto smo sinoc bili bez prave prilike i recimo slicna prica protiv Francuza gdje smo pobijedili ali iz jedne prilike zabili i orjentirali se na obranu. 

Vjerojatno je zato povik za Orsicem, on bi i desno bio koliko toliko opasan u takvim situacijama, ne kuzim zasto Pasalic a ne Orsic kao joker sa klupe. Pasalic nije u nekoj formi, Orsic je makar bio u Dinamu.

 

Ne mozes dati puno golova sa takvom postavom, jedini napadac Livaja koji jeste vic igrac ali prilicno tromo izgleda bar sinoc protiv Belgije, Kramaric luta okolo a Perisic zadovoljava iako nije u svojoj najboljoj formi. 

 

Pritisak Belgije ocekivan, ta igrao im je samo gol, naravno da ce jurnuti. Vise gresaka je napravio Lovren nego Livakovic ali eto Lovren je iskusni mudrac pa mu se odjednom sve prasta. Ne da bi ga trebalo osudjivati, stoperi grijese i nisu svemoguci, samo opet sve na Livakovica. 

Teddy Riner
Teddy Riner
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2016.
Poruka: 1.705
02. prosinca 2022. u 12:19

San Lorenzo je napisao/la:

Teddy Riner je napisao/la:

MajorTom je napisao/la:

Teddy Riner je napisao/la:

Dario_SNet je napisao/la:

Smiješ ti što hoćeš, recimo, ali tvoj je post tipično klubaški, razumio ti to ili ne. Jer svi Dinamovci se aktiviraju na svoje, Hajdukovci na svoje. Ti si napisao čitabu o Dinamovcima, prozvao i Dinamovce za kompleksaše, a radiš isto što i oni. I jedni i drugi mislite da ste turbo objektivni i da komentirate samo ono što valja/ne valja, a ipak u svojim postovima više branite svoje i više napadate tuđe.
Jedini problem je što ne bi smjelo biti naših i tuđih i to iritira sve nas ostale.

I kad smo već kod toga, ima tu puno više ljudi od samih Dinamovaca koji nariču jer Oršić ne dobiva bar koju minutu više. Pogotovo u situacijama gdje je on jedini igrač profila kakvog trebamo.

Edit: nisam quotao, odgovaram Teddyju.

Vidi cijeli citat


Stvarno ne vidim u čemu je problem. Kažeš da više branim "svoje", a napadam "tuđe". Jedinog "svog" sam kritizirao, od "tuđih" sam pohvalio Petkovića i kritizirao Livakovića. Za Šutala sam napisao da postoje argumenti za i protiv, a Oršića smatram ok igračem, ali nedokazanim na ovoj razini (isto kao Livaja, s tim da ima iskustvo i par jačih utakmica u Europi što ne smatram dovoljnim za ozbiljnog igrača). Ne bih ni ja imao ništa protiv da Oršić igra malo više, ali kritiziram ove koji ga zazivaju za neminovnog startera. Baš zato što se slažem da ne bi smjelo biti naših i tuđih ovo i pišem i trudim se isto tako kritički osvrnuti i na "moje", samo šta ih ima premalo da bih im mogao posvetiti jednako crta kao "tuđima".

Vidi cijeli citat

Uopće ne želim raspravljati o "mojima", "tuđima", jeli ovaj trebao igrati više, onaj manje itd, itd. Ali napisati da se Oršić nije dokazao na ovoj razini je velika besmislica, da ne upotrijebim neku težu riječ.

Vidi cijeli citat


Po meni je potrebno više od 6-8 europskih utakmica godišnje da bih smatrao da se igrač dokazao. Ima uskoro 30 godina i igra u HNL-u, isto kao Livaja. Ne kažem da je loš igrač i dobar džoker s klupe, ali nismo ga nikad vidili na velikoj sceni u ekipi od koje su velika očekivanja.

Vidi cijeli citat

Aj ne laprdaj, Dinamo je zahvaljujući Oršiću vidio pobjede protiv Chelseaja, Tottenhama, Atalante, igrao LP, bio u 1/4 finalu Europske lige...ako se on nije dokazao neznam tko je.

Vidi cijeli citat


Igrao je i Borna Barišić finale Europske lige. Kažem, sve je to ok i pokazao je da može odlično odigrati, ali nije dokazao da može igrati tako u kontinuitetu na većoj razini. Dapače, znao je imati i prilične oscilacije u formi. To u Dinamu naprosto ne možeš ni pokazati jer igraš 6-8 ozbiljnih utakmica po sezoni + radi se o malom klubu koji je autsajder u gotovo svakoj utakmici u LP, igra rasterećeno i on je nositelj ekipe i ima puno povjerenje. Sasvim suprotna situacija je u jačem klubu ili u reprezentaciji. Ja sam ga prvi zazivao da nakon Tottenhama igra predstojeće kvalifikacijske utakmice od početka jer je bio u momentumu. Ali tko ti jamči da ga staviš da igra na SP-u u prvih 11 svaku da bi išta pokazao. Trebalo ga se ranije isprobati i tu se pogriješilo. Sad nije vrijeme za eksperimente. Protiv Francuza u LN kad je ušao je pao preko lopte, Striniću se svojedobno godinama lijepio takav gif na forum, nota bene. To je naravno jadno vađenje iz konteksta, ali baš me bilo podsjetilo na jadnog Strinića kad se to dogodilo.

El Comandante
El Comandante
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.01.2007.
Poruka: 465
02. prosinca 2022. u 12:33

Broz, Modric i Kova vjezbat udarce na gol. Svaka im dosad zavrsila u golmanu. Ako zele bit najbolji vezni red onda moraju i dat pokoji gol. 

Sosa i Juranovic vjezbat ulazak u sesnaesterac i do gola. Imali su prostora ko u prici par puta i ne znam zasto stali.

[uredio El Comandante - 02. prosinca 2022. u 12:34]
'This time next year we'll be millioners.' Delboy Trotter. Only Fools and Horses.
Jackx
Jackx
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2012.
Poruka: 1.525
02. prosinca 2022. u 12:35

San Lorenzo je napisao/la:

Teddy Riner je napisao/la:

MajorTom je napisao/la:

Teddy Riner je napisao/la:

Dario_SNet je napisao/la:

Smiješ ti što hoćeš, recimo, ali tvoj je post tipično klubaški, razumio ti to ili ne. Jer svi Dinamovci se aktiviraju na svoje, Hajdukovci na svoje. Ti si napisao čitabu o Dinamovcima, prozvao i Dinamovce za kompleksaše, a radiš isto što i oni. I jedni i drugi mislite da ste turbo objektivni i da komentirate samo ono što valja/ne valja, a ipak u svojim postovima više branite svoje i više napadate tuđe.
Jedini problem je što ne bi smjelo biti naših i tuđih i to iritira sve nas ostale.

I kad smo već kod toga, ima tu puno više ljudi od samih Dinamovaca koji nariču jer Oršić ne dobiva bar koju minutu više. Pogotovo u situacijama gdje je on jedini igrač profila kakvog trebamo.

Edit: nisam quotao, odgovaram Teddyju.

Vidi cijeli citat


Stvarno ne vidim u čemu je problem. Kažeš da više branim "svoje", a napadam "tuđe". Jedinog "svog" sam kritizirao, od "tuđih" sam pohvalio Petkovića i kritizirao Livakovića. Za Šutala sam napisao da postoje argumenti za i protiv, a Oršića smatram ok igračem, ali nedokazanim na ovoj razini (isto kao Livaja, s tim da ima iskustvo i par jačih utakmica u Europi što ne smatram dovoljnim za ozbiljnog igrača). Ne bih ni ja imao ništa protiv da Oršić igra malo više, ali kritiziram ove koji ga zazivaju za neminovnog startera. Baš zato što se slažem da ne bi smjelo biti naših i tuđih ovo i pišem i trudim se isto tako kritički osvrnuti i na "moje", samo šta ih ima premalo da bih im mogao posvetiti jednako crta kao "tuđima".

Vidi cijeli citat

Uopće ne želim raspravljati o "mojima", "tuđima", jeli ovaj trebao igrati više, onaj manje itd, itd. Ali napisati da se Oršić nije dokazao na ovoj razini je velika besmislica, da ne upotrijebim neku težu riječ.

Vidi cijeli citat


Po meni je potrebno više od 6-8 europskih utakmica godišnje da bih smatrao da se igrač dokazao. Ima uskoro 30 godina i igra u HNL-u, isto kao Livaja. Ne kažem da je loš igrač i dobar džoker s klupe, ali nismo ga nikad vidili na velikoj sceni u ekipi od koje su velika očekivanja.

Vidi cijeli citat

Aj ne laprdaj, Dinamo je zahvaljujući Oršiću vidio pobjede protiv Chelseaja, Tottenhama, Atalante, igrao LP, bio u 1/4 finalu Europske lige...ako se on nije dokazao neznam tko je.

Vidi cijeli citat


Čuj ti to, lik ide stavljat Dinamo i Hajduk u isti koš i sve je to njemu isto. Dinamo koji već 5 godina igra i ruši najozbiljnije klubove s Hajdukom koji je imao 3 ozbiljne utakmice u tih 5 godina. Pa normalno da su Oršić i Petković daleko ispred bilo kojeg igrača Hajduka em radi same kvalitete em što su odigrali masu utakmica na najvišoj razini. Livaja koji ima kvalitetu dovoljnu za igranje u reprezentaciji, ne samo za klupu, opet ponekad izgleda totalno nenaviknut na ovu razinu jer nema takav podražaj u klubu kao ova dvojica. Šutala neću ni spominjati, samo kreten može dovoditi u pitanje kvalitetu i potencijal takvog igrača, uostalom vidjeli smo ga već u reprezentaciji. A po Livakoviću može pljuvati koliko god želi ali boljeg nemamo. 85% vremena je odličan golman, a mane ima i to će nekad doći na vidjelo i to je to.

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.391
02. prosinca 2022. u 12:37

Jeste primjetili kako su ovi u rovovima za Livakovića i ovi u rovovima za Livaju, zapravo lice i naličje iste klubaške kovanice s kojom jednostavno ne možeš imati racionalnu diskusiju jer svaku objektivnu kritiku naša 2 nasjlabija pojedinca protiv Belgije registriraju kao maliciozni napad ne samo na omiljenog im igrača već i na Dinamo/Hajduk.

To je zato jer misle ako je njima klub/igrač na prvom mjestu da je tako svima i da je ostalima to polazna točka kritike.

Frustrirajuće..

  • Najnovije
  • Najčitanije