Hrvatska nogometna reprezentacija

Sangoma
Sangoma
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.02.2013.
Poruka: 34
02. prosinca 2022. u 18:49

Treci put prolazimo skupinu na SP.

U prethodnim prolascima na kraju smo uzimali medalje.

Zelim nam svima nastavak te tradicije.

Lp

 

Ajduk1911
Ajduk1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.731
02. prosinca 2022. u 20:19

EnPassant je napisao/la:

Malo i ja o reprezentaciji, nakon ove prve tri utakmice. Mislim kako Dalić radi ono što može, prve postave logične, zamjene također, zbilja mu nemam nešto puno za zamjeriti.

Livaković - ipak trenutno naš najpouzdaniji vratar, uz sve mane koje ima.

Bočni igrači: Sosa i Juranović su defanzivno nešto lošiji, ali sigurno bi mi uvijek igrali prije nego Barišić i Stanišić

Stoperi - Gvardiol nije nikome sporan, a također biram iskustvo koje ima Lovren prije nego Šutalovu tehniku.

Vezni red: tu sa valjda svi slažemo

Napad: meni bi uvijek igrao Livaja u vrhu napada jer je nepredvidiv, također je i Kramarić opasan kada nije usamljen između stopera. Perišić ne bi trebao biti sporan.

Zamjene: Petković je jako koristan kada uđe umjesto Livaje, može neku i započeti umjesto njega, pa možda i protiv Japana. Oršić možda može dobiti koju minutu više, ali kao zamjena za Kramarića a ne Perišića, pa da mogu mijenjati strane. Radije bih ubacivao Majera nego Pašalića, ali i Pašalić svojim ulascima iz druge linije unosi nešto novo i korisno. 

Što želim reći? Imamo to što imamo, ne mogu igrati svi i izbor je logičan. Malo smo spori, ali smo jako nezgodan protivnik svima, a bez obzira što je Japan nezgodan, mi smo jači od njih i uvjeren sam da ćemo ih dobiti.

Većina kritika koje se pojavljuju ovdje su rezultat klubašenja, što je teško izbjeći, ali zna biti iritantno.

Vidi cijeli citat


Na Tribini su objasnili zašto Lovren ne triba igrat protiv Japana, prvo nije otporan na presing + zbog njega ne možemo iskoristit Juranovićeve prednosti, a on je bitan u ovom sustavu bez obzira na limite

Igrat će se i dogodine
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
02. prosinca 2022. u 23:54

Po meni je minimum nekakav ostvaren, od ove generacije ocekujem da prodje skupinu, nije to generacija koju je vodio Jozic ili Baric kad nismo imali toliko klase, njima je uspjeh bio sam plasman, ovdje uspjeh je po meni cetvrtfinale. Ovakva ekipa po imenima mora biti medu 8 na svijetu.

RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
ginter
ginter
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.03.2015.
Poruka: 2.235
03. prosinca 2022. u 00:21

Mr. Pennypacker je napisao/la:
nije to generacija koju je vodio Jozic ili Baric kad nismo imali toliko klase, njima je uspjeh bio sam plasman,
Vidi cijeli citat
Nije tema, malo se već i zaboravilo a znalo se provlačiti u ono vrijeme da su ratne godine onemogućile potpuni razvoj godišta 77, 76. 1974. su bili Mornar i Rapajić, uz Tomislava Rukvinu, 1975. je bio Dario Šimić i do Tudor-Ivan Leko (1978.) generacije nije bilo. 

"Kdor ne skače, ni Slovenc hej, hej ,hej"
ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 974
03. prosinca 2022. u 00:35

ginter je napisao/la:

Mr. Pennypacker je napisao/la:
nije to generacija koju je vodio Jozic ili Baric kad nismo imali toliko klase, njima je uspjeh bio sam plasman,
Vidi cijeli citat
Nije tema, malo se već i zaboravilo a znalo se provlačiti u ono vrijeme da su ratne godine onemogućile potpuni razvoj godišta 77, 76. 1974. su bili Mornar i Rapajić, uz Tomislava Rukvinu, 1975. je bio Dario Šimić i do Tudor-Ivan Leko (1978.) generacije nije bilo. 

Vidi cijeli citat


Najbolje je sto smo mi i tada mislili da smo top ekipa. Sad kad pogledam unatrag, ne mogu vjerovati kakvi smo bili naivci 😂 Sjecam se da je prije 2002. bila neka TV anketa, nasi ljudi uvjereni da ce Suker opet bit prvi strijelac...em to nitko nikad nije napravio, em on nije imao klub 6 mjeseci prije prvenstva...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.08.2021.
Poruka: 1.075
03. prosinca 2022. u 07:36

Ajduk1911 je napisao/la:

EnPassant je napisao/la:

Malo i ja o reprezentaciji, nakon ove prve tri utakmice. Mislim kako Dalić radi ono što može, prve postave logične, zamjene također, zbilja mu nemam nešto puno za zamjeriti.

Livaković - ipak trenutno naš najpouzdaniji vratar, uz sve mane koje ima.

Bočni igrači: Sosa i Juranović su defanzivno nešto lošiji, ali sigurno bi mi uvijek igrali prije nego Barišić i Stanišić

Stoperi - Gvardiol nije nikome sporan, a također biram iskustvo koje ima Lovren prije nego Šutalovu tehniku.

Vezni red: tu sa valjda svi slažemo

Napad: meni bi uvijek igrao Livaja u vrhu napada jer je nepredvidiv, također je i Kramarić opasan kada nije usamljen između stopera. Perišić ne bi trebao biti sporan.

Zamjene: Petković je jako koristan kada uđe umjesto Livaje, može neku i započeti umjesto njega, pa možda i protiv Japana. Oršić možda može dobiti koju minutu više, ali kao zamjena za Kramarića a ne Perišića, pa da mogu mijenjati strane. Radije bih ubacivao Majera nego Pašalića, ali i Pašalić svojim ulascima iz druge linije unosi nešto novo i korisno. 

Što želim reći? Imamo to što imamo, ne mogu igrati svi i izbor je logičan. Malo smo spori, ali smo jako nezgodan protivnik svima, a bez obzira što je Japan nezgodan, mi smo jači od njih i uvjeren sam da ćemo ih dobiti.

Većina kritika koje se pojavljuju ovdje su rezultat klubašenja, što je teško izbjeći, ali zna biti iritantno.

Vidi cijeli citat


Na Tribini su objasnili zašto Lovren ne triba igrat protiv Japana, prvo nije otporan na presing + zbog njega ne možemo iskoristit Juranovićeve prednosti, a on je bitan u ovom sustavu bez obzira na limite

Vidi cijeli citat


Nisam ja neki obožavatelj Lovrena, ali isto tako ne bih bio najsretniji da mi na 1/8 finala SP igraju dva stopera koji imaju po 20 godina. Ne sjećam se niti jedne utakmice gdje su stoperski par bili Gvardiol i Erlić, pa ne znam kako bi to funkcioniralo, a ta opcija mi se čini kao najbolja.

štanga
štanga
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.09.2014.
Poruka: 543
03. prosinca 2022. u 08:19

EnPassant je napisao/la:

Ajduk1911 je napisao/la:

EnPassant je napisao/la:

Malo i ja o reprezentaciji, nakon ove prve tri utakmice. Mislim kako Dalić radi ono što može, prve postave logične, zamjene također, zbilja mu nemam nešto puno za zamjeriti.

Livaković - ipak trenutno naš najpouzdaniji vratar, uz sve mane koje ima.

Bočni igrači: Sosa i Juranović su defanzivno nešto lošiji, ali sigurno bi mi uvijek igrali prije nego Barišić i Stanišić

Stoperi - Gvardiol nije nikome sporan, a također biram iskustvo koje ima Lovren prije nego Šutalovu tehniku.

Vezni red: tu sa valjda svi slažemo

Napad: meni bi uvijek igrao Livaja u vrhu napada jer je nepredvidiv, također je i Kramarić opasan kada nije usamljen između stopera. Perišić ne bi trebao biti sporan.

Zamjene: Petković je jako koristan kada uđe umjesto Livaje, može neku i započeti umjesto njega, pa možda i protiv Japana. Oršić možda može dobiti koju minutu više, ali kao zamjena za Kramarića a ne Perišića, pa da mogu mijenjati strane. Radije bih ubacivao Majera nego Pašalića, ali i Pašalić svojim ulascima iz druge linije unosi nešto novo i korisno. 

Što želim reći? Imamo to što imamo, ne mogu igrati svi i izbor je logičan. Malo smo spori, ali smo jako nezgodan protivnik svima, a bez obzira što je Japan nezgodan, mi smo jači od njih i uvjeren sam da ćemo ih dobiti.

Većina kritika koje se pojavljuju ovdje su rezultat klubašenja, što je teško izbjeći, ali zna biti iritantno.

Vidi cijeli citat


Na Tribini su objasnili zašto Lovren ne triba igrat protiv Japana, prvo nije otporan na presing + zbog njega ne možemo iskoristit Juranovićeve prednosti, a on je bitan u ovom sustavu bez obzira na limite

Vidi cijeli citat


Nisam ja neki obožavatelj Lovrena, ali isto tako ne bih bio najsretniji da mi na 1/8 finala SP igraju dva stopera koji imaju po 20 godina. Ne sjećam se niti jedne utakmice gdje su stoperski par bili Gvardiol i Erlić, pa ne znam kako bi to funkcioniralo, a ta opcija mi se čini kao najbolja.

Vidi cijeli citat

Kakve veze ima koliko su stari ako su kvalitetniji od Lovrena i ako ostatku ekipe, pogotovo veznom redu, naprave da izgledaju još bolje.

Zašto se uporno ignorira da smo Francusku i dva puta Dansku pobijedili sa mladim i tehnički boljim stoperima nego Lovren i Vida?

kancelskis
kancelskis
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.04.2022.
Poruka: 4.125
03. prosinca 2022. u 08:50

Lovren je odlican stoper i lider na terenu i njegovo mjesto ne bi trebalo biti 1% upitno

covjek je odigro pun kurac velikih utakmica... finala lige prvaka, svjetskog prvenstva... u dobroj je formi i zdrav je i ne znam zbog cega bi se njegova pozicija dovela u pitanje...

 

Francescoli
Francescoli
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.12.2021.
Poruka: 167
03. prosinca 2022. u 09:05

kancelskis je napisao/la:

Lovren je odlican stoper i lider na terenu i njegovo mjesto ne bi trebalo biti 1% upitno

covjek je odigro pun kurac velikih utakmica... finala lige prvaka, svjetskog prvenstva... u dobroj je formi i zdrav je i ne znam zbog cega bi se njegova pozicija dovela u pitanje...

 

Vidi cijeli citat

Ja bi volio da sam u krivu, ali evo zasto: Japanci ce ga ispizdit!

Ajduk1911
Ajduk1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.731
03. prosinca 2022. u 09:37

kancelskis je napisao/la:

Lovren je odlican stoper i lider na terenu i njegovo mjesto ne bi trebalo biti 1% upitno

covjek je odigro pun kurac velikih utakmica... finala lige prvaka, svjetskog prvenstva... u dobroj je formi i zdrav je i ne znam zbog cega bi se njegova pozicija dovela u pitanje...

 

Vidi cijeli citat


Lovren nije odličan stoper, dovoljno je pogledat utakmicu protiv Belgije, posebno zadnjih 15 minuta, za razliku od Gvardiola zrači nesigurnošću i mislim da bi Šutalo (Erlić također) bio bolja opcija i zbog Livakovića jer se razume pa bi možda Livaković bio manje nesiguran u golu.  10 put ponavljam, ne isplati se gaziti po svemu iz LN kako bi igrao igrač koji ima vrlo izražene limite u izgradnji napada, a samim time limitira i ostale suigrače. 

[uredio Ajduk1911 - 03. prosinca 2022. u 09:38]
Igrat će se i dogodine
  • Najnovije
  • Najčitanije