Hrvatska nogometna reprezentacija

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.439
03. prosinca 2022. u 13:43

Bunker Resnik je napisao/la:

Vidim da je jos hype Lovren-Sutalo !?

Zaboravite Sutala, imat ce on svoje prilike u repkici da dokaze i pokaze zasto ga vise od pola foruma zaziva. Lovren igra odlican turnir, a ovo zazivanje je preslo u patologiju.

Nedaj Boze Lovren zahebe, odmah ce krenuti likovanja. Udje Sutalo, on zahebe, opet likovanja. Win-win.

Inace, vecina sansi Belgijaca (pretezno Lukakua), 8 nasih u sesnaestercu, 2-3 njihova, i dar-mar. Lovren je kriv, je. Da je bio Sutalo to se nebi dogodilo.

Vidi cijeli citat


Pa pola foruma ga zaziva baš zato što se dokazao u periodu kada Gvardiola nije bilo i u periodu gdje Lovren nije igrao za reprezentaciju godinu dana od studenog 2021 protiv Rusije do zadnje utakmice sa Austrijom. S tim da lik igra u amaterskoj ligi jer su svi kvalitetni stranci napustili Rusiju, a više nema ni EL i LP. 

Realno, Gvardiol drži obranu i čuva Lovrenu leđa. Siguran sam da niti Erlić, a bome niti Šutalo nebi bili ništa gori. Da pače...Priča se o iskustvu, a stoperski par Erlić-Šutalo je odigrao sjajno protiv Francuza, Danaca i na kraju opet protiv Danaca. Drugim riječima Lovren po nekoj logici nije odigrao jaču utakmicu već par godina, a Šutalo je igrao kao i Erlić protiv svjetskih klasa od Milana, Chelsea u LP, do Francuza, Erlić klasično igra u Italiji.

Lovren igra na staru slavu, jasno odigrao je protiv Maroka dobru utakmicu, no ispada da je čovjek Gvardiol, a ne da ne igra ozbiljan nogomet već više od pola godine, jedino ako računamo tu rusku ligu. Da ne govorim da ispred sebe ima Brozovića koji svaku tekmu otrči skoro 15 km, znači najbolji veznjak Italije za prošlu sezonu mu čuva ispred i potencijalno najbolji stoper Gvardiol mu je partner u obrani. 

 

Kaktus Car
Kaktus Car
Mali dioničar
Pristupio: 23.03.2011.
Poruka: 5.031
03. prosinca 2022. u 13:44

Da Lovren nije "senator" ne bi ni dobio poziv, isto kao i Vida, samo Vida ne bi napadao vlastite suigrače i inzistirao da stvari budu po njegovom.

[uredio Kaktus Car - 03. prosinca 2022. u 13:50]
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.601
03. prosinca 2022. u 13:51

Prije svega, da krenen u srž problema-Lovrena se napada jer je ima svoj stav o corona mjerama i jer nije otiša iz Rusije. Novinari mu to neće zaboravit. Digli su hajju na njega i sve ostalo je nastavak na to. Jasno, dio nogometnih kritika je opravdan

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Kaktus Car
Kaktus Car
Mali dioničar
Pristupio: 23.03.2011.
Poruka: 5.031
03. prosinca 2022. u 13:55

Lovrena se kritizira oduvijek jer je kikser, a uz to je onda još i antipatičan i na terenu i van njega pa mu je još teže oprostiti činjenicu da je kikser...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.07.2021.
Poruka: 4.021
03. prosinca 2022. u 13:58

Bellygunner je napisao/la:

Prije svega, da krenen u srž problema-Lovrena se napada jer je ima svoj stav o corona mjerama i jer nije otiša iz Rusije. Novinari mu to neće zaboravit. Digli su hajju na njega i sve ostalo je nastavak na to. Jasno, dio nogometnih kritika je opravdan

Vidi cijeli citat


Sta je opravdano ? Pa covik igra odlican turnir (puj,puj, da ga ne ureknem) i sad bi izbornik triba sta ? Ubacit Sutala zato sta je Lovren ravnozemljas, i time potencirat eventualni disbalans zadnje linije.

Dalic je tvrdoglav i pametan, i bolje da je tako, inace bi nas vrlo brzo rascerupalo ko kokosi !

šef
šef
Mali dioničar
Pristupio: 18.06.2011.
Poruka: 5.267
03. prosinca 2022. u 14:23

Smiješni su argumenti da Šutalo nema iskustva. Igrao je LP, igrao je LN, igrao je protiv najjačih igrača na svijetu, najjače svjetske reprezentacije i ostavio savršen dojam.

Nema iskustva na velikim natjecanjima? A kako će ga točno dobiti ako ga se ne stavi u igru??? Taj argument može vrijediti i ako Šutalo ima 26 godina i igra u Realu, a Lovren ima 40. Jbg, ovaj ima iskustva sa SP...

Growing up means choosing how you're gonna live your life.
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.601
03. prosinca 2022. u 14:26

Bunker Resnik je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

Prije svega, da krenen u srž problema-Lovrena se napada jer je ima svoj stav o corona mjerama i jer nije otiša iz Rusije. Novinari mu to neće zaboravit. Digli su hajju na njega i sve ostalo je nastavak na to. Jasno, dio nogometnih kritika je opravdan

Vidi cijeli citat


Sta je opravdano ? Pa covik igra odlican turnir (puj,puj, da ga ne ureknem) i sad bi izbornik triba sta ? Ubacit Sutala zato sta je Lovren ravnozemljas, i time potencirat eventualni disbalans zadnje linije.

Dalic je tvrdoglav i pametan, i bolje da je tako, inace bi nas vrlo brzo rascerupalo ko kokosi !

Vidi cijeli citat

Opravdano je da je loš sa balunon, u iznošenju. Ostalo se slažen, dosad igra dosta dobro

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
03. prosinca 2022. u 14:29

Lovren je svaku utakmicu na ovom SP odigrao odlicno

 

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.08.2021.
Poruka: 1.075
03. prosinca 2022. u 14:31

Problem je Lovren, a do sada smo primili 1 (jedan) gol. Lovren mi nije simpatičan, kao što vjerojatno nije niti jednom navijaču Hajduka, ali ova hajka koja traje na njega je iritantna. Može protiv Japana odigrato očajno, ali ovo do sada je bilo više nego korektno. 

Onaj tko to ne vidi, vodi se nenogometnim razlozima.

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
03. prosinca 2022. u 14:32

kako cu poceti bez pardona klubase banriati, ne samo bez toga nego i bez objasnjenja

 

Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije