Hrvatska nogometna reprezentacija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2006.
Poruka: 2.473
03. prosinca 2022. u 14:51

Livakovic,ako hoce ostati prvi golman mora nauciti istrcavati sa crte.

Hrvatska je vrhunska reprezentacija,i treba vrhunskog golmana.

Ivusic ,Grbic ili netko treci poslije SP treba dobiti priliku.

 

galico
galico
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.09.2018.
Poruka: 485
03. prosinca 2022. u 14:52

Ne znam kako se rasprava između Lovrena i Šutala može staviti pod klubašenje koje  i mene iritira. Pa zar nisu obadvojica Dinamovi izdanci?

Činjenica je da Lovren nije imao puno argumenata za igrati ispred Šutala...a ja bih u jednažbu ubacio i Erlića.

Jednostavno u LN smo igrali fantastično sa novim stoperima, modernijim i u igru uključenijim. 

Lovren je imao dobre prve dvije utakmice no na utakmici protiv Belgije nije bio dobar te je par puta opasno zaplivao....

Lovren je puno bolji od Vide ali stvarno vodi i otvara igru gotovo isključivo sa dugim  loptama...

ALi ima veći problem...U biti najveći a to je ustrtareni Livaković

Pogledao sam drugo poluvrijeme par puta, i najveći problem je ustrtareni Livaković

Ne misle samo neki forumaši da je nesiguran u istrčavanjima...Najgore je to što i on samo tako misli..

Brozović i Lovren su se izderali na njega ( skoro su mu šamar uvalili) kada je zeznuo ono istrčavanje i uvalio Gvardiola umalo...

E to je najveći problem...Nesiguran je...

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.756
03. prosinca 2022. u 15:00
Hrvatska nogometna reprezentacija će protiv Japana odigrati prvu nokaut utakmicu protiv neeuropske momčadi u povijesti SP-a.
Na SP u Francuskoj 1998. smo igrali protiv Rumunjske, Njemačke i Francuske, dok smo u susretu za treće mjesto igrali protiv reprezentacije Nizozemske.
Na SP u Rusiji 2018. smo igrali protiv Danske, Rusije, Engleske i u finalu protiv Francuske.
Domovine sin
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.756
03. prosinca 2022. u 15:02

Livakovicev najbolji dio je refleks, ima sve golmanske osobine, osim one da je pozicijski golman, te ne voli izletati, kaj bi moral

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.08.2021.
Poruka: 1.075
03. prosinca 2022. u 15:02

Mi ne igramo sjajno, ali igramo dobro. Što to znači? Nikoga neće iznenaditi kiks protiv Japana, ali će i malo koga iznenaditi ako izbacimo Brazil. Imamo to što imamo, Dalić to ok slaže i radi toga ne vidim razloga za neku paniku, prozivanje i defetizam. Plasirali smo se na SP, prošli grupu u kojoj je po rankingu druga najbolja reprezentacija svijeta i to su činjenice. 

S druge strane imamo mi problema, ali ti problemi su uvjetovani i profilom igrača, a to se ne mijenja lako. Svakako sam za promjene nakon SP, ali sada bih ostavio ovako, puna podrška Daliću, on to dobro radi. 

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.756
03. prosinca 2022. u 15:06

mi igramo turnirski, ne igramo kao u Ligi nacija gdje imas u skupini 6 utakmica i sanse za popravak

tu ih mozda nakon prvog kiksa vise nemas

igramo tocno kak trebamo, kao sto se i po rezultatu vidi

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.06.2022.
Poruka: 3.403
03. prosinca 2022. u 15:21

galico je napisao/la:

Ne znam kako se rasprava između Lovrena i Šutala može staviti pod klubašenje koje  i mene iritira. Pa zar nisu obadvojica Dinamovi izdanci?

Činjenica je da Lovren nije imao puno argumenata za igrati ispred Šutala...a ja bih u jednažbu ubacio i Erlića.

Jednostavno u LN smo igrali fantastično sa novim stoperima, modernijim i u igru uključenijim. 

Lovren je imao dobre prve dvije utakmice no na utakmici protiv Belgije nije bio dobar te je par puta opasno zaplivao

Vidi cijeli citat

Baš tako, dilema Lovren - Šutalo nema veze s klubaštvom, Dinamova djeca su jedan i drugi. Zna se zašto je Šutalo većini simpatičniji od Lovrena, ne računajući da je kompletniji igrač. Meni je čudno kad se piše da je Lovren odigrao odlično do sada. Odigrao je korektno i to je sve, s tim da je protiv Belgije pokazao stare boljke, a da nije jak s loptom u nogama to se zna otprije. Nebi ga ni ja micao sad iz prvih 11, nema trenutno razloga, nadajmo se da neće ni biti.

Što se tiče Livakovića, on ima svojih mana, ali i s time je trenutno najbolji. Bilo kakvo sad forsiranje njega da mora više izlaziti je glupo i kontraproduktivno. On sam treba odlučiti kad će izaći, a ne da mu se to sa strane određuje. OK, kasnio je na tu dugu loptu i što sad. Treba mu dat podršku, ali ne onako idiotski ko Lovren.

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.07.2021.
Poruka: 679
03. prosinca 2022. u 15:34

Vilenjak je napisao/la:

Livakovicev najbolji dio je refleks, ima sve golmanske osobine, osim one da je pozicijski golman, te ne voli izletati, kaj bi moral

Vidi cijeli citat

On je solidan golman koji je ostao u 2000tima i tamo bi bio vrhunski ali danas igra nogom te praktički da je golman libero je nešto što razlikuje solidnog i izvrsnog golmana. Uz sve to strašno je nesiguran dovoljno je vidjeti njegovu reakciju na dva ubacaja koji je lukaku fulao.  Treba na tome radit a meni se čini da on nema volje motivacije ili čega već da to radi... Mislim sigurno ima milijun eura godišnje u dinamu pa ali je lud ic u neke avanture vani u donji rang europe... Vidimo neke naše poput letice sluge i sličnih da nikad nisu iskoristili svoj puni potencijal zašto ne znam.... Ali tako je otkad ja pamtim ladic pletikosa butina isto nisu bili u top 10 vratara na svijetu iako je pletikosa bio najtalentiraniji od njih ali u reprezentaciji su znali varirati od izvrsnih do odličnih.  Svakako bi napravio zamjenu za Japan sad ivusic ili grbic ja bi stavio Grbica.   

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2020.
Poruka: 1.709
03. prosinca 2022. u 15:35

grič je napisao/la:

Livakovic,ako hoce ostati prvi golman mora nauciti istrcavati sa crte.

Hrvatska je vrhunska reprezentacija,i treba vrhunskog golmana.

Ivusic ,Grbic ili netko treci poslije SP treba dobiti priliku.

 

Vidi cijeli citat

Ovo je "Livaković je loš u igri s nogom i ispucavanjima" sve ispočetka.

Edit: Htio sam uzeti i Oblaka jer ga se ovdje zazivalo, ali stranica koju sam koristio nema podataka o slovenskoj reprezentaciji. Ne pitajte me zašto. 

crosses stopped            
vratar Livaković Neuer Alisson Courtois Ederson Lloris
reprezentacija 8.3% 1.3% 5.4% 5.6% 7.1% 6.0%
[uredio canislupus - 03. prosinca 2022. u 15:37]
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.756
03. prosinca 2022. u 15:37

Livakovicev je najveci problem da je pozicijski golman, istrcavanja i centarsutevi su mu veliki problem, ostalo sve ima

u 28. godini je, sigurno to vise nece promijeniti

Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije