Hrvatska nogometna reprezentacija

Mtipster
Mtipster
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.09.2013.
Poruka: 1.305
03. prosinca 2022. u 16:16

Samo da ponovim iz kuta pogledanih svih utakmica Dinama ove polusezone: J.Šutalo od prošle sezone i Lige Nacije i ovaj J.Šutalo nisu isti igrači. Imao je tešku ozlijedu i treba mu još vremena, nakupio je dosta kikseva ove jeseni, napravio glupih penala i skrivio golova. Vratit će se on na staru razinu i još više, uvjeren sam da mu slijedi mega transfer prije ili poslije, ali očito stožer reprezentacije smatra da je trenutno Lovren bolji. Da je to onaj šutalo iz proljeća, bez razmišljanja bi bio ispred Lovrena.

Đulić, Nauković, Pavličić Bekić - VAN iz Dinama!
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.755
03. prosinca 2022. u 16:16

danchy je napisao/la:

Znamo da Livakovic nije svjetska klasa golmana (takvi s 27 ne igraju u Dinamu), ali isto tako znamo da nekog boljeg nemamo (Ivusic i on su tu negdje, svaki sa svojim minusima) i osobito znamo da ga Dalic nece mijenjati nakon 1 gola u 270 min i to kod kojeg nije nista mogao. Realno, nitko od nas ga ne bi mijenjao, nego mu pruzio dodatnu podrsku koju i zasluzuje. 

Vidi cijeli citat
tako je

Domovine sin
Z@gi
Z@gi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2021.
Poruka: 3.020
03. prosinca 2022. u 16:17

grič je napisao/la:

ano179 je napisao/la:

Netko stvarno zaziva promjenu vratara usred svjetskog prvenstva koji nakon tri utakmice je primio jedan gol i to u tekmi koju smo pobijedili 4:1? 

Vidi cijeli citat


Ne usred,nego nakon SP....

Jel znaš igrat nogom ili ne znaš,jel znaš istrčat sa crte ili ne znaš... nema priče ...chao...imaš 27 god. Za reprezentaciji igraju najbolji...

Vidi cijeli citat

Ove dvije karakteristike su sekundarne za kavalitetu golmana.

Ipak bi golman primarno trebao znati obraniti udarce , ne?

Btw zna igrati nogom i to jako, jako dobro. Dosta je više te legende.

Mana mu je visina iz koje posljedično dolazi istrčavanje na centaršuteve. Oko toga  teško može puno napraviti.

proljeće
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2006.
Poruka: 2.473
03. prosinca 2022. u 16:19

Razgovor Modrića i Livakovića

Dokumentarac prikazuje i Modrića u razgovoru s Dominikom Livakovićem. Golman Dinama ispao je iz sastava za utakmicu s Rusijom na Poljudu. Modrić je snimljen u razgovoru s njim u hotelu kako ga pokušava utješiti.

"Ne bih ti to govorio da me boli ona stvar za tebe, ali drag si mi dečko, zato ti govorim. Ali ja ne vidim tvoj napredak u reprezentaciji! Možda te pritisak smeta? Odaješ nesigurnost momčadi. Što ima veze ako pogriješiš, pa svi griješe, zašto ne bi ti smio? Ali moj je osjećaj da se ti bojiš pogriješiti. Ti si golmančina, znaš li to?" rekao je Modrić.

galico
galico
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.09.2018.
Poruka: 485
03. prosinca 2022. u 16:28

Ne mislim niti ja da treba mijenjati golmana... Livija treba malo okuražiti i dobra komunikacija sa braničima bi to mogla popraviti...

A što se tiče sreće evo jednog klipa...

LUkakua se previše napada

On je pucao gdje je mogao jer mu je Gvardiol ušao u blok...

https://video.dailymail.co.uk/preview/mol/2022/12/01/6667326964837404430/636x382_MP4_6667326964837404430.mp4

Druga prilika kada je promašio je iznenađenje jer je Lovren glavom skrenuo loptu te je nenadano došla Lukakuu na glavu ( to se ne vidi na ovom klipu, no Lovren je izbio Liviju loptu time iz ruke) a i tada je bio aut prije centaršuta pa bi bio poništen eventualni gol...

Treća prilika kada nije štopao mu je također lopta došla nenadano kada su malo i Lovren i Livi zaplivali...

I ja smatram da je vrlo zeznuto sada mijenjati golmana i stopera..Za golmana nisam siguram da imamo boljeg iako me Ivušić impresionirao  u LN....

Dalić je s njima non stop i ima uvid u sve...

No smatram da trener mora naći načina da upotrijebi sve zamjene

Možda jednog da mu se desi da ga ne uvede a ne da Belgija 15 minut igra sa tri svježa igrača više

Ja smatram da je ta činjenica njima omogućila da se vrate u igru sa prilikama...

Naši su se istrošili dok su pokušali prije zaključiti utakmicu a Belgijanci su izgleda unaprijed imali plan igrati opreznije pa onda u zadnjoj trećini utakmice navaliti Va Banque...Čuvali su Lukakua za drugo poluvrijeme...I zadnjih pola sata su podsjetili na pravu Belgiju

Jedino je protiv nas Lukaku igrao toliko dugo

A i morati će se voditi računa o energetskoj potrošnji

[uredio galico - 03. prosinca 2022. u 16:29]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.11.2021.
Poruka: 4.742
03. prosinca 2022. u 16:33

Bellygunner je napisao/la:

Prije svega, da krenen u srž problema-Lovrena se napada jer je ima svoj stav o corona mjerama i jer nije otiša iz Rusije. Novinari mu to neće zaboravit. Digli su hajju na njega i sve ostalo je nastavak na to. Jasno, dio nogometnih kritika je opravdan

Vidi cijeli citat


 

Ima takvih, mene osobno ne interesiraju njegovi covid stavovi, proruska prica i slicno, to je njegovo pravo na misljenje covjek igra u Rusiji logicno je da stoji uz "svoj" klub.

Meni su problematicni njegovi stavovi opcenito, neke izjave, bahate prije svega, ima cudne stavove opcenito. Cudak je, ali nije mi ni to bitno dok igra na zelenom travnjaku, to mozda samo govori kakav je karakter covjeka.

 

Ne svidja mi se sto je odjednom starter a vidjeli smo koliko bolje igramo sa Erlicem ili Sutalom, da su moderni stoperi koji znaju igrati nogomet, Lovren je stari kikser koji je u startnih 11 vjerojatno jer je tako trust senatora odlucio. Ok dopustam i Dalicu i senatorima da drze iskusnijeg igraca ali cinjenica je da Lovren nije bolji stoper niti od Erlica niti od Sutala, posebno ne od Sutala.

 

Svjestan sam da i Sutalo moze kiksati, pa moze i Gvardiol ne postoji stoper koji nece nesto pogrijesiti, ali Sutalo i Erlic su trenutno bolji igraci. Lovren zivi na staroj slavi i "jer je iskusan".

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2006.
Poruka: 2.473
03. prosinca 2022. u 16:34

canislupus je napisao/la:

Vilenjak je napisao/la:

Livakovicev je najveci problem da je pozicijski golman, istrcavanja i centarsutevi su mu veliki problem, ostalo sve ima

u 28. godini je, sigurno to vise nece promijeniti

Vidi cijeli citat

Livaković najveći problem je to da od Dalićevog dolaska pa do kombinacije Šutalo-Erlić, svaki ubačaj i visoka lopta su bili panika i loša realcija cijele obrane. Povratkom Lovrena vraćamo se na staro.

Protiv  AUT je čuvao przan prostor dok je njegov igrač zabio gol iz ubačaja, protiv Saudijske Arabije je nekoliko puta izgubio svog igrača, protiv Belgije umjesto da smiruje i bude potpora, on paničari, galami, promašuje lopte, gubi igrače.

Kladim se da su Livakovićeve reakcije više povezane s Lovrenom, nego s belgijskim pritiskom. Valjda čovjek ima već PTSP od kombinacije Lovren/Vida/DĆC.

Vidi cijeli citat


Onda cemo i Gvardiola staviti na klupu,kada su Šutalo i Erlic uveli red u obranu.

 

Lovren ne stoji dobro u javnosti radi raznih razloga i na ovom nogometnom forumu više simpatija ima Putin nego Lovren.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2020.
Poruka: 1.709
03. prosinca 2022. u 16:38

grič je napisao/la:

canislupus je napisao/la:

Vilenjak je napisao/la:

Livakovicev je najveci problem da je pozicijski golman, istrcavanja i centarsutevi su mu veliki problem, ostalo sve ima

u 28. godini je, sigurno to vise nece promijeniti

Vidi cijeli citat

Livaković najveći problem je to da od Dalićevog dolaska pa do kombinacije Šutalo-Erlić, svaki ubačaj i visoka lopta su bili panika i loša realcija cijele obrane. Povratkom Lovrena vraćamo se na staro.

Protiv  AUT je čuvao przan prostor dok je njegov igrač zabio gol iz ubačaja, protiv Saudijske Arabije je nekoliko puta izgubio svog igrača, protiv Belgije umjesto da smiruje i bude potpora, on paničari, galami, promašuje lopte, gubi igrače.

Kladim se da su Livakovićeve reakcije više povezane s Lovrenom, nego s belgijskim pritiskom. Valjda čovjek ima već PTSP od kombinacije Lovren/Vida/DĆC.

Vidi cijeli citat


Lovrena,Vide i DĆC,nema u Gnk Dinamu,a Livakoviceve (ne) rekcije su i tamo iste...

U Gnk Dinamu je dokapetan,nitko se ne dere na njega ,a i dalje ne izlazi sa crte.

Neka brani u Gnk Dinamu,a u reprezentaciji moraju braniti najbolji.

Vidi cijeli citat

Na čemu temeljiš tvrdnju da ne izlazi dovoljno kad su ti gore brojke da je obranio više ubačaja od navedenih vratara svjetske klase. To što prosječni navijač misli da vratar mora izlaziti na svaku loptu i kad treba i kad ne, nije meritorno.

Na kraju krajeva je i u utakmici s Belgijom izašao s crte i uhvatio nekoliko visokih lopti bez problema. Oni su počeli kada mu je Lovren nepotrebno skrenuo čistu loptu, pa je on zbog toga otišao u prazno. Svatko tko je stajao među vratnicama shvaća da se računica u tom trenutku mijenja, pogotovo ako već imaš prethodnih iskustava s kiksevima i paničnim reakcijama suigrača poput Lovrena.

[uredio canislupus - 03. prosinca 2022. u 16:40]
anunaki
anunaki
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.01.2011.
Poruka: 1.827
03. prosinca 2022. u 16:43

A Isusa ti boga miloga i Lovren i Šutalo više, niste normalni, otvorite temu na drugo misto i udri...toliki hejt prema Lovrenu, kao nekad prema Striniću, a totalno neutemeljeno...Lovren je legenda, prošli grupu, obrana je čak nikad bolja, dobit će i Šutalo svoju šansu kad dođe vrime, sad to nije...

...vaja bit čovik...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2020.
Poruka: 1.709
03. prosinca 2022. u 16:43

grič je napisao/la:

canislupus je napisao/la:

Vilenjak je napisao/la:

Livakovicev je najveci problem da je pozicijski golman, istrcavanja i centarsutevi su mu veliki problem, ostalo sve ima

u 28. godini je, sigurno to vise nece promijeniti

Vidi cijeli citat

Livaković najveći problem je to da od Dalićevog dolaska pa do kombinacije Šutalo-Erlić, svaki ubačaj i visoka lopta su bili panika i loša realcija cijele obrane. Povratkom Lovrena vraćamo se na staro.

Protiv  AUT je čuvao przan prostor dok je njegov igrač zabio gol iz ubačaja, protiv Saudijske Arabije je nekoliko puta izgubio svog igrača, protiv Belgije umjesto da smiruje i bude potpora, on paničari, galami, promašuje lopte, gubi igrače.

Kladim se da su Livakovićeve reakcije više povezane s Lovrenom, nego s belgijskim pritiskom. Valjda čovjek ima već PTSP od kombinacije Lovren/Vida/DĆC.

Vidi cijeli citat


Onda cemo i Gvardiola staviti na klupu,kada su Šutalo i Erlic uveli red u obranu.

 

Lovren ne stoji dobro u javnosti radi raznih razloga i na ovom nogometnom forumu više simpatija ima Putin nego Lovren.

Vidi cijeli citat

Boli me za Lovrena van terena, a Gvardiola nitko nije ni spominjao. Strawmenu je mjesto na njivi, a ne na forumu.

  • Najnovije
  • Najčitanije