Hrvatska nogometna reprezentacija

Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
05. prosinca 2022. u 22:32

Problem sterilnosti veze je iskljucivo Kovacic koji ne moze uzeti uzde veznog red. Vecina protivnika se koncetrira na Modrica a onda on alibi igrac kakav je, se boji preuzeti odgovornosti, krenuti u prodor, osvojiti prostor, napraviti taj neocekivan potez koji ovakve utakmice rjesava, ne dolazi naprijed, stoji i samo stoji kao podrska za pas. Nama treba Kovacic s mudima, a toga nema.

RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.389
05. prosinca 2022. u 22:34

Barba Luka je napisao/la:

Gledam opet sad ovaj Perišićev gol... Pa ovo je stvarno jedan od najljepših golova prvenstva dosad, ne znam ima li 10 igrača na svijetu koji mogu ovako precizno i snažno zabiti glavom sa ruba 16 metara? 

Vidi cijeli citat


Sadašnjih ili bivših, mislim da je Manžukić bio svojevrsno od 2013 do 2018 najbolji napadač Svijeta kada se radi o glavi. Perišić dokazuje da nema toga što ne može na terenu, hoćeš lijeva ili desna, vanjski šut ili driblnig pa gol, asistencije te udarci i golovi sa glavom. 

Inače ga nogom šut baš i ne ide, imam osjećaj da je u šuterskoj formi, da bi onu presječenu loptu na samom početku on pospremio kako on samo zna, a onda bi utakmica otišla u drugom smjeru. Ovako mu je golman branio...

Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
05. prosinca 2022. u 22:47

Livakovic 

Juranovic Lovren Gvardiol Barisic

Modric Brozovic Kovacic

Pasalic Petkovic Perisic

99,9% starta ova postava.

ovih 0,01 je mogucnost oporavka Sose ili kao napadac Budimir

[uredio Mr. Pennypacker - 05. prosinca 2022. u 22:48]
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.389
05. prosinca 2022. u 22:53

Mr. Pennypacker je napisao/la:

Livakovic 

Juranovic Lovren Gvardiol Barisic

Modric Brozovic Kovacic

Pasalic Petkovic Perisic

99,9% starta ova postava.

Vidi cijeli citat


Ma vratiti će se Sosa za utakmicu sa Brazilom. Što se Kramarić tiče, čist sumnjam da će njega ostaviti na klupi. Sve ovisi u kakvom je stanju Stanišić, ali se nebi iznenadio da i starta. Vidjeli smo danas po Budimiru koji nije igrao kroz skupine da je danas debitirao.

Vjerujem da će Dalić ići u defanzivniji pristup zatvarajnem desne strane, e sad kao protiv Francuza gdje je Stanišić bio odličan. Jer Brazil je daleko opasnija momčad nego Belgija ili Maroko. Ako će Stanišić i Sosa biti u dobrom stanju mogli bi obojica startati od prve minute, ne vjerujem da ćemo se kockati sa Juranovićem kojemu je napad ipak bolja strana igre. 

                           Livi

 Stanišić    Lovren     Gvardiol       Sosa

        Modrić       Broz         Kova

       Kramarić    Petković     Perišić

Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
05. prosinca 2022. u 22:54

Ne moze Kramaric igrati zbog Viniciusa tamo.

RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
perkut
perkut
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 1.626
05. prosinca 2022. u 22:58

ARIZIN je napisao/la:

Mr. Pennypacker je napisao/la:

Livakovic 

Juranovic Lovren Gvardiol Barisic

Modric Brozovic Kovacic

Pasalic Petkovic Perisic

99,9% starta ova postava.

Vidi cijeli citat


Ma vratiti će se Sosa za utakmicu sa Brazilom. Što se Kramarić tiče, čist sumnjam da će njega ostaviti na klupi. Sve ovisi u kakvom je stanju Stanišić, ali se nebi iznenadio da i starta. Vidjeli smo danas po Budimiru koji nije igrao kroz skupine da je danas debitirao.

Vjerujem da će Dalić ići u defanzivniji pristup zatvarajnem desne strane, e sad kao protiv Francuza gdje je Stanišić bio odličan. Jer Brazil je daleko opasnija momčad nego Belgija ili Maroko. Ako će Stanišić i Sosa biti u dobrom stanju mogli bi obojica startati od prve minute, ne vjerujem da ćemo se kockati sa Juranovićem kojemu je napad ipak bolja strana igre. 

                           Livi

 Stanišić    Lovren     Gvardiol       Sosa

        Modrić       Broz         Kova

       Kramarić    Petković     Perišić

Vidi cijeli citat


Ovo je ok. Ono što bih ja probao je Kramarić kao povučeni napadač a Oršić desno.

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
05. prosinca 2022. u 23:03

ARIZIN je napisao/la:

Barba Luka je napisao/la:

Gledam opet sad ovaj Perišićev gol... Pa ovo je stvarno jedan od najljepših golova prvenstva dosad, ne znam ima li 10 igrača na svijetu koji mogu ovako precizno i snažno zabiti glavom sa ruba 16 metara? 

Vidi cijeli citat


Sadašnjih ili bivših, mislim da je Manžukić bio svojevrsno od 2013 do 2018 najbolji napadač Svijeta kada se radi o glavi. Perišić dokazuje da nema toga što ne može na terenu, hoćeš lijeva ili desna, vanjski šut ili driblnig pa gol, asistencije te udarci i golovi sa glavom. 

Inače ga nogom šut baš i ne ide, imam osjećaj da je u šuterskoj formi, da bi onu presječenu loptu na samom početku on pospremio kako on samo zna, a onda bi utakmica otišla u drugom smjeru. Ovako mu je golman branio...

Vidi cijeli citat

da je englez ili francuz, španjolac, punio bi stranice sportskih novina. lik je vrh vrhova u nogometu.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.11.2021.
Poruka: 4.742
05. prosinca 2022. u 23:33

Kad se slegnu dojmovi, dosta losa igra nasih, je li problem u japancima koji su nezgodni ili su nasi potroseni, moze se samo nagadjati.

 

I Modric je rekao da je bilo lose, za Dalica je sve super bilo i igrali smo dobro, dakle on je zadovoljan. Vjerujem da ce identicna momcad poceti i sa Brazilom, eventualno da ce Sosa upasti. 

 

Nisam neki optimist ali mislim da je i ovo uspjeh. Ostalo, sva ona pitanja oko izmjena, lose pripreme utakmica, "strucnog stozera" koji sluze kao fikusi tamo na klupi, bezveze je i postavljati kad nema odgovora. Da smo mogli bolje, mogli smo, mislim na igru, moze to puno bolje ali dok ima rezultat makar i na guzove, on je nedodirljiv. 

Undertaker123
Undertaker123
Mali dioničar
Pristupio: 21.08.2018.
Poruka: 8.143
05. prosinca 2022. u 23:40

Gdje je nestala naša igra iz LN? Pa nije se sve raspalo zamjenom Šutalo-Lovren. Meni se čini da je glavni razlog što  Modrić igra u prvoj brzini i onda sve ostalo pati. Ako nije u stanju odigrati čitavu utakmicu, možda bi bilo bolje da protiv Brazila uđe drugo poluvrijeme.

Se smo vam zeli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.11.2021.
Poruka: 4.742
05. prosinca 2022. u 23:47

Vjerujem da je razlika u tipu natjecanja, drugo je LN a drugo turnir, ovdje se igra malo drukcije, a i ozbiljnije je natjecanje.

Ovdje nema popravnog nema prava na gresku, ovdje samo u glavi jake ekipe prolaze dalje. Kvalitet je na drugom mjestu, ako se to tako moze reci.

 

Mi igramo dobro, danas nije bilo dobro, ideja je bila sto, ni Dalicu nije jasno. Silovanje sa visokim loptama jer "japanci su niski" ili tko zna.

 

Protiv Belgije je igra bila ok, jako dobro kombinatorno, na kraju su nas stisli ocekivano. Igrali na bod dobili bod.

 

Mozda bude rasterecena igra jer Brazil ima imperativ kao favorit, oni ce jurnuti a mi cemo valjda imati neku ideju kako ih iskontrirati. 

 

 

  • Najnovije
  • Najčitanije