Hrvatska nogometna reprezentacija

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
06. prosinca 2022. u 18:26

Dario_SNet je napisao/la:

trailer trash je napisao/la:

Kakav Lovren, u obrani možda ok, al puno napadačkih posjeda nam se raspalo jer on ne zna dodati. Gvardiol navuče na sebe igrača, doda Lovrenu koji je sam na sredini terena, ima 10 metara prostora oko njega i ovaj vrati unazad ili pošalje lošu dugu loptu. Jednom je čak krenuo trčati prema naprijed u taj prazni prostor pa oper vratio unazad, bilo je tragikomično. Baš sam ga gledao, on uglavnom doda Gvardiolu ili vrati golmanu ili beku ako između nema igrača, dakle imamo igrača manje u fazi napada, a to znači ne samo jer ovaj ne zna, nego i protivnik ne mora o njemu brinuti, može bolje čuvati druge...

Vidi cijeli citat

Vidi se da si ga baš ciljano gledao ili se makar namjerio na njega, strašno kako i dalje imate obraza isticati Lovrena kao slabu kariku kraj svih drugih. Nego, reci mi, jesi li bio na utakmici ili si gledao preko HRT-a? Jer ako si gledao preko HRT-a nisi vidio ima li kakvih rješenja u trenucima kad je užasni Lovren gledao naprijed i ipak nije dodao.

Sramota isticati ga jučer kao problem.

Vidi cijeli citat

mora da je pratio britanski prijenos, za njih je lovren »rupa«. s drugi strane, otočani su malo šuplji pa ne treba im dati previše pozornosti.

[uredio cameosis - 06. prosinca 2022. u 18:26]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
06. prosinca 2022. u 18:28

Blizunj je napisao/la:

Odvratni komentari i prosipanje zuci nakon prolaska u cetvrtfinale, totalni deja vu prakticki svakog uspjeha reprezentacije u zadnjih ne znam koliko godina. Gadite mi se vise, mozete li jednostavno prestat trazit dlaku u jajetu i realno sagledat situaciju, pustite Dalica da radi u miru i prestanite pisat o sreci, slucajnostima i glupostima. Jer sve je to dio nogometa!

Brazil 2002. osvojio naslov kradjom protiv Belgije, greskom Kahna... Italija 2006. na penale, Australiju dobili sumnjivim penalom u nadoknadi... Spanjolska 2010. Nijemce dobila ni sama ne zna kako... Njemacka se 2014. provukla protiv Alzira... a ko bi zaboravio kako su Francuzi dobili nas.

Nekad skoro pozelim da nam se dogodi isto sto i Rumunjima i Bugarima pa da nam postane uspjeh kad pobijedimo Latviju, izvucemo bod u gostima protiv Finske i prodamo jedno igraca u Serie A, okosnicu reprezentacije...

Budite zahvalni, pobogu!

Vidi cijeli citat

pogledaj grke gdje su sad, bivši europski prvaci.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
06. prosinca 2022. u 18:32

mali_m je napisao/la:

ma daj šta se uopće osvrćete na te komentare. takve "negativce" je najbolje izignorirati i pričati dalje o nogometu. Često su ljudi nerealni i znaju što je najbolje za druge, a sebi doma neznaju pospremit ni krevet. Slažem se sa svima koji kažu kako ćemo mi još ronit krokodilske suze za Dalićem. Ja neznam kako ljudi ne razumiju da se izvlači maksimum iz dobre ekipe.. Ne najjače ekipe na svijetu, ne sa 11 najboljih pojedinaca na svijetu, nego sa 11 igrača od kojih su možda 2 vrhunska a ostali iznadprosječni. i mi smo stalno u završnicama na turnirima... 

Vidi cijeli citat

imamo mi 5-6 vrhunskih igrača, a ne »možda dva«, uz 3-4 odličnih. mnogi bi lizali prste da imaju današnji kadar ili onaj iz 2018.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Reset-21
Reset-21
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.02.2021.
Poruka: 2.408
06. prosinca 2022. u 19:46

Z@gi je napisao/la:

Vahu za idućeg izbornika kad/ako Dalić ode. Ovaj Maroko igra brutalno.

Vidi cijeli citat

Vaha će tada, ako ga zdravlje posluži i ako bude živ, biti duboko u sedamdesetim. A Dalić sa 56 još može (usudio bih se napisati "i mora!") godinama biti našim izbornikom, toliko je dobrih stvari učinio za naš nogomet i našu reprezentaciju da tog čovjeka treba trajno uvažavati. Naravno ne mislim da bi mogao oboriti rekord jednog Joachima Loewa ili Oscara Tabareza, ali on je sastavni dio uspjeha hrvatske nogometne reprezentacije i zašto mu ne bi pružali  priliku da na klupi ostane što dulje. Ako itko može dostići brojku od 100 utakmica na klupi, onda je to Dalić i to s punim pravom. Jasno i da bude sa zdravljem sve ok. A razultati su tu, Hrvatska je konstantno blizu vrha, a to je za tako malo zemlju prožetu brojnim teškoćama i nedažama - ravno svjetskom čudu.

BepoTrdi
BepoTrdi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.09.2019.
Poruka: 1.071
06. prosinca 2022. u 19:49

mali_m je napisao/la:

ma daj šta se uopće osvrćete na te komentare. takve "negativce" je najbolje izignorirati i pričati dalje o nogometu. Često su ljudi nerealni i znaju što je najbolje za druge, a sebi doma neznaju pospremit ni krevet. Slažem se sa svima koji kažu kako ćemo mi još ronit krokodilske suze za Dalićem. Ja neznam kako ljudi ne razumiju da se izvlači maksimum iz dobre ekipe.. Ne najjače ekipe na svijetu, ne sa 11 najboljih pojedinaca na svijetu, nego sa 11 igrača od kojih su možda 2 vrhunska a ostali iznadprosječni. i mi smo stalno u završnicama na turnirima... 

Vidi cijeli citat

Dva? Katastrofalno podcjenjivanje igrača. Točka

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.576
06. prosinca 2022. u 20:26

Navijački, mi smo došli na razinu Njemaca-kvarat finala nam postalo normalno i očekivano. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.576
06. prosinca 2022. u 20:28

 

mali_m je napisao/la:

ma daj šta se uopće osvrćete na te komentare. takve "negativce" je najbolje izignorirati i pričati dalje o nogometu. Često su ljudi nerealni i znaju što je najbolje za druge, a sebi doma neznaju pospremit ni krevet. Slažem se sa svima koji kažu kako ćemo mi još ronit krokodilske suze za Dalićem. Ja neznam kako ljudi ne razumiju da se izvlači maksimum iz dobre ekipe.. Ne najjače ekipe na svijetu, ne sa 11 najboljih pojedinaca na svijetu, nego sa 11 igrača od kojih su možda 2 vrhunska a ostali iznadprosječni. i mi smo stalno u završnicama na turnirima... 

Vidi cijeli citat
 

Ronit ćemo suze za njim ako ga nasljedi Bišćan, svakako oćemo. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Lomax
Lomax
Mali dioničar
Pristupio: 16.12.2009.
Poruka: 5.899
06. prosinca 2022. u 20:57

Bellygunner je napisao/la:

Navijački, mi smo došli na razinu Njemaca-kvarat finala nam postalo normalno i očekivano. 

Vidi cijeli citat

jesmo velesila ili nismo

I noga u guzicu je korak naprijed.1.SNL 2017./2018.Turnir prvaka SNL 2018.
mala-barka
mala-barka
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2021.
Poruka: 1.623
06. prosinca 2022. u 21:05

odgovornost je napisao/la:

Točno ono očekivano od forum struke. Prošlo se pljuje se po Daliću zaslužni su igrači. Da se izgubilo samo bi Dalić bio kriv. Čovik potpisuje prvi i treći najbolji rezultat na Svjetskim prvenstvima s Hrvatskom, u borbi je za trofej u Ligi nacija i fali mu još bar nekakvo 1/4 EPa da doslovno bude najbolji izbornik na svim natjecanjima i neki još imaju obraza pljuvat. 

Vidi cijeli citat


Isto tako Wilmots i Martinez u Belgiji postizu daleko najbolje rezultate u povijesti Belgije. Nakon sta se nekoliko godina nisu kvalificirali, na svakom od 2012. do ovoga sad su bili i konkurirali u nokaut fazama, bili blizu medalje, 2018. i uzeli broncu.

Jel moguce da ima nesto do generacije igraca ili je sve do ta dva izbornika koje su ludi i uvik temperamentni belgijanci godinama tirali s klupe?

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.249
06. prosinca 2022. u 21:38

Pohvala ili?

 

 

Guardian: Nijedna top momčad nije toliko spora, a sposobna

Brz i okomit nogomet
  • Najnovije
  • Najčitanije