Hrvatska nogometna reprezentacija

0viking0
0viking0
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 1.089
07. prosinca 2022. u 19:32

Je t'aime je napisao/la:

Bez da omalovažavam Dalića, ovo tvoje činjenično nije točno. Bilić je ušao među 8 u Europi, što je veći uspjeh od Dalićevog najlošijeg (top 16 u Europi).

Vidi cijeli citat


Bilić je prošao prvi krug i ispao u produžecima isto kao i Dalić. Sistem natjecanja je odredio koliko momčadi ostaje iza prvog kruga. Na Euru taj prvi krug nakon skupina nije nitko od naših izbornika prošao. Međutim to što si naveo je u biti do sada najgori Dalićev rezultat na velikim natjecanjima. Od tri. OD TRI. Prolazak skupine - koji je svim izbornicima osim 1998 bio nedosanjani ili jedva dosanjani cilj je Daliću najgori rezultat velikih natjecanja. OD TRI.

A ponovit ću. Nisam njegov neki ljubitelj...

Z@gi
Z@gi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2021.
Poruka: 3.020
07. prosinca 2022. u 19:47

Koji je majstor Dalić.

Tri pobjede smo udaljeni od naslova svijetskog prvaka, a on jednom rečenicom promjeni cijeli narativ i od jučer se tu sjati cjelo jato papagaja koji od jedanput pričaju o napadačima Dinama, Hajduka i Osasune. Do jučer nismo se mogli odlučiti koje je bolji između Petka i Livaje , a danas zbog njih nemamo nikakve šanse.

Man management (nation management u ovom slučaju) od 1 do 10 ... 11

 

Ne zanimaju me opravdanja, izvoli smisliti strategiju kojom ćeš izbaciti favorita. Ak ne znaš, iskoristi đoker zovi. Čačić ima savjet, sve ključne karike imaš.

proljeće
Obični d0d0
Obični d0d0
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.05.2020.
Poruka: 2.039
07. prosinca 2022. u 19:48

Kranjčara je s velikog natjecanja izbacila Australija. Bilića Turska. Kovača Meksiko. Čačića doduše Portugal. Štimca je bespredmetno spominjati. 

Dalića su s turnira ispratili Francuzi i Španjolci. U petak možda Brazil.

I opet dolazimo do toga da je Dalićev najslabiji "krvnik" jači od najjačeg preostale četvorice ili petorice ako ćemo ići sve do Kranjčara. Da ne govorimo da nitko od njih nije prošao jednu knockout utakmicu. Dalić ih je prošao 4 (slovima četiri). 

Ako je stvarno istina ovo što neki tvrde da ga prati sreća onda je nad njim takva vradžbina da bi ga trebalo ostaviti doživotno. Ili pak lik nije toliko loš trener kao što se tvrdi.

P. S. Ne idealiziram ga i sto puta sam ga kritizirao, nešto od toga i na forumu. Kritizitat ću ga i dalje svaki put kad nešto zasere, a toga će biti. 

Kamp > Stadion 🔴🔵
Kao10
Kao10
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.09.2007.
Poruka: 103
07. prosinca 2022. u 19:59

Neki bi se na ovome forumu odrekli srece.

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
07. prosinca 2022. u 20:05

Z@gi je napisao/la:

 

Ne zanimaju me opravdanja, izvoli smisliti strategiju kojom ćeš izbaciti favorita. Ak ne znaš, iskoristi đoker zovi. Čačić ima savjet, sve ključne karike imaš.

Vidi cijeli citat

😂😂

ovo je sve kakvih ljudi kod nas ima

Domovine sin
Z@gi
Z@gi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2021.
Poruka: 3.020
07. prosinca 2022. u 20:10

Vilenjak je napisao/la:

Z@gi je napisao/la:

 

Ne zanimaju me opravdanja, izvoli smisliti strategiju kojom ćeš izbaciti favorita. Ak ne znaš, iskoristi đoker zovi. Čačić ima savjet, sve ključne karike imaš.

Vidi cijeli citat

😂😂

ovo je sve kakvih ljudi kod nas ima

Vidi cijeli citat

Reci, kaj te muči?

proljeće
0viking0
0viking0
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 1.089
07. prosinca 2022. u 21:27

Nema Roga i Pjace. 🤣

Al jbt, gdje bi danas bili da su se oni razvili bez ozljeda kako je izgledalo da budu.

U biti bili bi trenutno ovdje gdje i jesmo lol

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.07.2021.
Poruka: 4.021
07. prosinca 2022. u 21:44

Dalic ko Tudor, napadacima Dinama i Hajduka: "Ti si repr'sentativac Hrvatske, prodji 5 igraca i zabij gol" !

Dobar je Dala, galvanizira, ujedinia, poslozija, i malo potega bozicu "Fortunu" za nozicu. Sve kako treba bit za bilo kakav uspjeh, ne samo u nogometu.

Jedino mi je ovo zadnje sibicarenje jucer na presici diglo zivce.

Dalicu, ti si izbornik Hrvatske a ne sibicar !

ano179
ano179
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.08.2016.
Poruka: 478
07. prosinca 2022. u 22:17

Ima li boljih trenera od Dalića? Ima

Ima li reprezentacija s realno boljim igračima? Ima

 

Ali Dalić i naši igrači su neka super kombinacija i dok ide ajmo uživati u rezultatu. Da smo imali Ancellotija, Mourihna, Guardiolu, Klopa ili koga god hoćete unazad 4 godine uvjeren sam da ne bi imali bolje rezultate, a to uopće ne znači da su oni lošiji od Dalića. Daleko od toga da mi sam Dalić ponekad djeluje izgubljeno, ali čovjek ima rezultat kakav nikad nitko nije imao sa ovom ekipom i tu svaka priča dalje, barem za mene, prestaje

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.244
07. prosinca 2022. u 23:09

Recite da sam lud, ali Dalić bi s Gvardiolinim igračima osvojio Ligu prvaka. Prvo bi izbacio dva kukolja iz žita.

Brz i okomit nogomet