Kranjčara je s velikog natjecanja izbacila Australija. Bilića Turska. Kovača Meksiko. Čačića doduše Portugal. Štimca je bespredmetno spominjati.
Dalića su s turnira ispratili Francuzi i Španjolci. U petak možda Brazil.
I opet dolazimo do toga da je Dalićev najslabiji "krvnik" jači od najjačeg preostale četvorice ili petorice ako ćemo ići sve do Kranjčara. Da ne govorimo da nitko od njih nije prošao jednu knockout utakmicu. Dalić ih je prošao 4 (slovima četiri).
Ako je stvarno istina ovo što neki tvrde da ga prati sreća onda je nad njim takva vradžbina da bi ga trebalo ostaviti doživotno. Ili pak lik nije toliko loš trener kao što se tvrdi.
P. S. Ne idealiziram ga i sto puta sam ga kritizirao, nešto od toga i na forumu. Kritizitat ću ga i dalje svaki put kad nešto zasere, a toga će biti.