ian wright je napisao/la:
moraš živjet na stvarno specijalnom oblaku da pjevaš o srpskom imenu Dinamu i šibenskim pičkama i onda očekivat da će te bilo gdje izvan Splita očekivat kao faraona. Oće kuac
prije nego što mi se zakači neki intelektualac kako je navijačko podbadanje normalno, e normalno je i u drugom smjeru. Ne možeš biti #prgav jednosmjerno. Mač je to s dvije oštrice. Snosi posljedice za svoje ponašanje, konjina si od 30 godina
Vidi cijeli citat
Kad Livaja dođe u dresu Hajduka u Rijeku,Šibenik,Zagreb ili bilo koje drugo misto neka ga vriđaju,pljuju,provociraju jer sam "fura" takav odnos s ostalima.
Kad igra reprezentacija tribalo bi navijačima bit nebitno tko di igra i odakle potječe jer su tu svi došli pod zastavom Hrvatske i stvari koje potječu iz klubova treba ostavit za klupska rivalstva.