Hrvatska nogometna reprezentacija

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.346
19. svibnja 2026. u 10:36

osveta meksiku za 2014 na njihovom terenu ne bi bila na odmet

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.951
19. svibnja 2026. u 10:39

RealnoStanje2211 je napisao/la:

Guardiola kupuje kuću u Sukošanu, izgleda da imamo nasljednika ako Dalinho odstupi nakon Mundijala

Vidi cijeli citat


prvo mora u stranku

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.348
19. svibnja 2026. u 12:16

pasha77 je napisao/la:

Što se tiče Belje, poštujem njegovu statistiku i ja bih ga vodio. U situaciji kad trebaš gol, uvijek bih uveo napadača koji je u brutalnoj formi.

Nama se teoretski može dogoditi da ne možemo probiti Panamu i Ganu, a tu njegova forma i osjećaj za gol zlata vrijede.

Vidi cijeli citat

Šta si ti neki klubaš? Čuj njega on bi zvao najboljeg strijelca u najboljoj formi 🙄 svašta ..

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.071
19. svibnja 2026. u 12:33

Segecic je u drugoj ligi, ali druga liga engleske koja je kvalitetom al pari sa mnogim prvim ligama Europe, pri tome i igrac mjeseca zadnjeg.

 

Valjda i to nesto znaci, krilo kojih nemamo. Ide sa Pasalicem koji se vratio nakon ozljede, jos jedan rekovalescent. Ne kazem da mora voditi Segecica, ali daj probaj, vidi, sto moze koliko moze, zasto imas pripreme.

 

Ili su kod nas pripreme Nikola Skejdz i zurke.

KYLA
KYLA
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2022.
Poruka: 2.172
19. svibnja 2026. u 13:16

Jonah je napisao/la:

Sve mogu razumit osim Pongračića, gleda sam sve njegove utakmice u reprezentaciji i nikako ne mogu skužit čime je kupija Dalića

Vidi cijeli citat

Čim se kupuje

Forum STruka !
HerojUlice25
HerojUlice25
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.04.2026.
Poruka: 763
19. svibnja 2026. u 13:19

Frajer me zapričao i odmorio od odmornog savjeta lupača mokrih zaljeva... 

[uredio HerojUlice25 - 06. lipnja 2026. u 13:58]
zagri79
zagri79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.01.2010.
Poruka: 1.569
19. svibnja 2026. u 13:40

Ciferšlus je napisao/la:

Segecic je u drugoj ligi, ali druga liga engleske koja je kvalitetom al pari sa mnogim prvim ligama Europe, pri tome i igrac mjeseca zadnjeg.

 

Valjda i to nesto znaci, krilo kojih nemamo. Ide sa Pasalicem koji se vratio nakon ozljede, jos jedan rekovalescent. Ne kazem da mora voditi Segecica, ali daj probaj, vidi, sto moze koliko moze, zasto imas pripreme.

 

Ili su kod nas pripreme Nikola Skejdz i zurke.

Vidi cijeli citat


Ne probavas takve stvari 20 dana prije SP. 

Black or white, we are all BLUE
Sneeweis
Sneeweis
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.08.2025.
Poruka: 424
19. svibnja 2026. u 13:42

zagri79 je napisao/la:

Ne probavas takve stvari 20 dana prije SP. 

Vidi cijeli citat

FM Manageri isprobaju, ako ne prodje, vratis se na sejv i odigras sa starom ekipom... Imam osjecaj da je 90% ovog topica takvih znalaca

Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 430
19. svibnja 2026. u 13:52

HerojUlice25 je napisao/la:

Iskreno ne znam bi li imali ikakve šanse protiv Meksika na preko 2000m nadmorske visine i s 90000 njihovih navijača...

Vidi cijeli citat
nadmorska visina nam bi bila problem ali navijaci ne neigraju navijaci ti kad si 100% unutra u utakmici neigra to nikakvu ulogu po meni je to gore po sudca koji bi se vjerojatno izgubio u tom plus ovi domacini...

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.951
19. svibnja 2026. u 13:52

onda objaviš popis za SP nakon zadnje kvalifikacijske utakmice i to je to

može se mijenjat u slučaju ozljede

nema potrebe glumit duboko razmišljanje pola godine

  • Najnovije
  • Najčitanije