Hrvatska nogometna reprezentacija

Sneeweis
Sneeweis
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.08.2025.
Poruka: 424
19. svibnja 2026. u 21:44

Ciferšlus je napisao/la:

Ukratko, u momcadi koja je ostatak lige ostavila na ledenih -20, toliko minusa za sada, nema nista vrijedno reprezentacije.

Vidi cijeli citat

Naravno da ima, golman je pozvan, a Belji i Stojkovicu su konkurenti na pozicijama bili prvi napadac bundesligasa i finaliste EL-a, i osvajac Kupa Spanjolske, i obojica vec ustaljeni reprezentativci. 

ginter
ginter
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.03.2015.
Poruka: 2.235
19. svibnja 2026. u 21:47

Milky1950 je napisao/la:
HerojUlice25 je napisao/la:
Iskreno ne znam bi li imali ikakve šanse protiv Meksika na preko 2000m nadmorske visine i s 90000 njihovih navijača...
Vidi cijeli citat
nadmorska visina nam bi bila problem ali navijaci ne neigraju navijaci ti kad si 100% unutra u utakmici neigra to nikakvu ulogu po meni je to gore po sudca koji bi se vjerojatno izgubio u tom plus ovi domacini...
Vidi cijeli citat
Ali navijači mogu kod li-la perioda izvući i dignuti ekipu i pojačati akceleraciju. Može otežati protivniku, ako nije na 100%. Npr. 1998. FRA - CRO, nakon izjednačenja, a pogotovo nakon 2:1 glasno navijanje utjecalo na učestalije uzastopne napade, stvaranje prilika i psihološki pad Hrvaske, makar su se naši dobro nosili, ipak je utjecalo.



"Kdor ne skače, ni Slovenc hej, hej ,hej"
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.378
19. svibnja 2026. u 21:48

Kova se dosta nudio i tražio loptu, ali on nije ni na 30% trenutno. Fizički mu se baš vidi da ne može pratiti ritam, osobito brz povratak u obranu.

Ovo mislim da je najveći problemi što se ima krivi dojam da su Kovačić i Modrić oni od prije par godina, a nisu. 

Sa zadovoljstvom ću pojesti sve ove bedastoće i lupetanja ako me demantiraju na korist naše reprezentacije. Um je željan, ali tijelo treba vremena...

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.078
19. svibnja 2026. u 21:50

Kovacic izgleda klasicno za jednog povratnika nakon teske ozljede, vjerojatno i blokada u glavi, ovakav Kovacic ne moze puno dati. 

 

Mexikance organski ne podnosim nakon onog PUUUTOOOO

 

kakve seljacine

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.459
19. svibnja 2026. u 22:02

Sneeweis je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:


Znaci, mogao je dubit na glavi, opet nebi bio pozvan.

Vidi cijeli citat

Uz zdravu ekipu na njegovoj poziciji koja je vecinom u formi - ne bi, kaj je tu cudno. ima na jesen novi ciklus, ako nastavi bit ce pozvani i on i Beljo, osim ako svi na njegovoj poziciji ne budu opet u formi, nemres pozvati 30 ljudi, ogranicen je broj.

Ne kuzim po cemu je Stojkovic toliko specijalan da bi moral biti pozvan naustrb drugih, odlican je prospekt s odlicnom polusezonom, ali ja Luku Sucica iz Primere i golovima za reprezentaciju ne bi izbacil radi njega, jer to je zapravo bila Daliceva dilema, a ne Fruk / Stojkovic

Vidi cijeli citat

Valjda zoves one u najboljoj formi, a to sigurno nisu ni Fruk, a pogotovo Sucic.

I kojim njegovim golovima za reprezentaciju, jedan gol?!

Isto tako, kad je Dalic izjavio ovo za dilemu bas Sucic-Stojkovic?

HerojUlice25
HerojUlice25
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.04.2026.
Poruka: 763
19. svibnja 2026. u 22:03

I mene brinu do turnira je znatno  intenziteta od uostalom i ostali preuzmite onda škafiškafnjak u svoje ruke...

[uredio HerojUlice25 - 06. lipnja 2026. u 13:50]
ZooM
ZooM
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2013.
Poruka: 1.952
19. svibnja 2026. u 22:06

Meni je zanimljivo kako mu je Mišić (31g) već godinama "prestar" da ga zove u reprezentaciju a čovjek je mjesec dana mlađi od Kovačića.. 

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.459
19. svibnja 2026. u 22:07

Ima Miske vremena na jesen, ide novi ciklus.

[uredio Lukkk - 19. svibnja 2026. u 22:09]
Sneeweis
Sneeweis
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.08.2025.
Poruka: 424
20. svibnja 2026. u 06:38

Lukkk je napisao/la:

Valjda zoves one u najboljoj formi, a to sigurno nisu ni Fruk, a pogotovo Sucic.
Vidi cijeli citat

Pa da. I onda tri tjedna pred SP dobijes Nejasmica, Belju, Stojkovica i Segecica u ekipu i potrosis treninge na upoznavanje, novo uigravanje, preslagivanje automatizama da i njima odgovaraju, i riskiras da uopce ne kliknu kak ljudski tak i igracki s ostatkom momcadi, a imas uigranu i provjerenu ekipu iste doslovno iste vrijednosti (Moro, Matanovic, Sucic, Pasalic ili Fruk, svejedno) koja na treningu odradjuje extra value za prvu jedanaestorku i ima fit ako uopce udje s klupe.

A nove igrace, ako zadrze formu i pocnu isto tak jesen, isprobavas u LN i kvalifikacijama, kad je rizik manji, a otpadnu Frukovi, Sucici i takvi kad promijene klub i zasjednu na klupu, tipa Baturina pri odlasku u Como, ili Majer i Ivanovic sad na kraju sezone.

Bas kad smo vec kod Stojkovica, prije bih sad i Segecica zval, koji se za nagradu za igraca mjeseca u Championshipu u konkurenciji igraca iz 24 kluba gdje je najsiromasniji klub budzetom ranga Dinamo, nego Stojkovica koji je polusezonu brilijiral u HNL-u protiv Gorice, Vukovara, Lokomotive i Istre...

[uredio Sneeweis - 20. svibnja 2026. u 06:39]
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.602
20. svibnja 2026. u 06:39

Ciferšlus je napisao/la:

Ukratko, u momcadi koja je ostatak lige ostavila na ledenih -20, toliko minusa za sada, nema nista vrijedno reprezentacije.

 

Ne tako davno i Livakovic je nazivan nista robom, losim golmanom, bezveznjakovicem. 

 

 

Vidi cijeli citat

Zasto bi u 20. ligi Europe i cca 30. ligi svijeta moralo biti bilo sto za top10 reprezentaciju svijeta? Nekad ima, nekad ne, a i ti koji su dovoljno dobri se ne zadrzavaju predugo...

Drugo, doslovno nitko nikad nije ovo napisao za Livija. 

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
  • Najnovije
  • Najčitanije