Lukkk je napisao/la:
Valjda zoves one u najboljoj formi, a to sigurno nisu ni Fruk, a pogotovo Sucic.
Vidi cijeli citat
Pa da. I onda tri tjedna pred SP dobijes Nejasmica, Belju, Stojkovica i Segecica u ekipu i potrosis treninge na upoznavanje, novo uigravanje, preslagivanje automatizama da i njima odgovaraju, i riskiras da uopce ne kliknu kak ljudski tak i igracki s ostatkom momcadi, a imas uigranu i provjerenu ekipu iste doslovno iste vrijednosti (Moro, Matanovic, Sucic, Pasalic ili Fruk, svejedno) koja na treningu odradjuje extra value za prvu jedanaestorku i ima fit ako uopce udje s klupe.
A nove igrace, ako zadrze formu i pocnu isto tak jesen, isprobavas u LN i kvalifikacijama, kad je rizik manji, a otpadnu Frukovi, Sucici i takvi kad promijene klub i zasjednu na klupu, tipa Baturina pri odlasku u Como, ili Majer i Ivanovic sad na kraju sezone.
Bas kad smo vec kod Stojkovica, prije bih sad i Segecica zval, koji se za nagradu za igraca mjeseca u Championshipu u konkurenciji igraca iz 24 kluba gdje je najsiromasniji klub budzetom ranga Dinamo, nego Stojkovica koji je polusezonu brilijiral u HNL-u protiv Gorice, Vukovara, Lokomotive i Istre...
[uredio Sneeweis - 20. svibnja 2026. u 06:39]