Hrvatska - Slovenija 2:1

123
...
131415
...
474849
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.148
07. lipnja 2026. u 21:25

Kovačić dva puta ispao i onda dao loptu za 100% slovenaca.

Pa ne treba igrat jbm m.... Daliću. 

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
07. lipnja 2026. u 21:25

Ciferšlus je napisao/la:

je al zabija u Laligi 🎤

 

Bravo Ko... kako se na slovenackom kaze Kovacic?

Vidi cijeli citat


Kovačič

Mehmet Scholl
Mehmet Scholl
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2011.
Poruka: 3.223
07. lipnja 2026. u 21:25

Ovo baš lose izgleda..

Osim Livakovića koji je u top formi, ostali su srednja žalost.

Ne miriše nikako.

Brig_Šb
Brig_Šb
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.06.2026.
Poruka: 71
07. lipnja 2026. u 21:26

Ne ide ovo s Kovom na 6ci odavno losiji vezni red nije bio kao u ove 2 pripremne...

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.073
07. lipnja 2026. u 21:26

Corluka da se skine za desnig beka, premladi smo

emilio21
emilio21
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 3.062
07. lipnja 2026. u 21:26

Kako je loš ovaj komentator, ajmeeee meni...

Ledeni smo nažalost, fali šuga, energije, volje..taj momentum više bi bilo 2-3 igrača iz HNL koji su pred transferom, uvijek smo to imali, a sad ne..

olympic fan
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
07. lipnja 2026. u 21:27

Za kovacica sam osobno vamo pisao da je pitanje bil ga zvao u reprezentaciju a kamoli da mi  igra prvu postavu ispred sucica,baturine itd.. ugl nadamo se boljem drugom pol

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.073
07. lipnja 2026. u 21:27

emilio21 je napisao/la:

Kako je loš ovaj komentator, ajmeeee meni...

Ledeni smo nažalost, fali šuga, energije, volje..taj momentum više bi bilo 2-3 igrača iz HNL koji su pred transferom, uvijek smo to imali, a sad ne..

Vidi cijeli citat


Alinisuboljiodnikogasaterena

JonSnow
JonSnow
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.06.2023.
Poruka: 1.166
07. lipnja 2026. u 21:27

Kovacic ko da je Krovinovica gleda dok je bio out. Opasniji po svoj gol

Chestbrah
Chestbrah
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2016.
Poruka: 736
07. lipnja 2026. u 21:27

Jako lose izgledamo, alibi nije sto su prijateljske protiv Belgije ili Sloveniji ali uzasno smo spori, prema naprijed smo bezidejni. Ovisimo o Perisicu koji nema vise tu brzinu i prodor kao prije 10 godina, a Budimir izgleda jako slampavo.

 

Mirise mi na 1:0 za nas ako nekako uguramo tu loptu unutra ili cak 0:0 remi.

123
...
131415
...
474849
  • Najnovije
  • Najčitanije