Hrvatska - Slovenija 2:1

123
...
141516
...
474849
Sm27
Sm27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2021.
Poruka: 1.109
07. lipnja 2026. u 21:27

A i ovo navijanje...

Ne znam zasto je tesko ostatku stadiona ispratit pjesmu. Jako los izbor mjesta za ispracaj na SP.

[uredio Sm27 - 07. lipnja 2026. u 21:28]
Jer Isto je za sluge, isto je za gazde i najlipše stvari u životu su džabe
Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.549
07. lipnja 2026. u 21:27

Mehmet Scholl je napisao/la:

Ovo baš lose izgleda..

Osim Livakovića koji je u top formi, ostali su srednja žalost.

Ne miriše nikako.

Vidi cijeli citat


Igramo najsporiji nogomet, totalno bezidejno

MHDP
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.074
07. lipnja 2026. u 21:29

Fokus je na obrani, tri puta X i sa treceg mjesta proci skupinu

 

 

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.352
07. lipnja 2026. u 21:29

Gvardiol 😆 a jebote čovjek ispucava ko onaj u američkom nogometu, zaboravih kako se zove ta pozicija

goldenboy
goldenboy
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 02.08.2024.
Poruka: 9
07. lipnja 2026. u 21:30

Mislim da ipak nije bio problem igranje s 3 stopera.

WhiteBlue031
WhiteBlue031
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.04.2026.
Poruka: 20
07. lipnja 2026. u 21:30

Jel zna netko koja je ideja za danas?

Lakat broja 91
Lakat broja 91
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2026.
Poruka: 138
07. lipnja 2026. u 21:30

Dobro i stojimo budući da igramo bez špica tj. s igračem manje.

redibastioni
redibastioni
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2025.
Poruka: 267
07. lipnja 2026. u 21:31

Ako ovako budemo igrali nećemo proć grupu

redibastioni
redibastioni
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2025.
Poruka: 267
07. lipnja 2026. u 21:31

Sm27 je napisao/la:

A i ovo navijanje...

Ne znam zasto je tesko ostatku stadiona ispratit pjesmu. Jako los izbor mjesta za ispracaj na SP.

Vidi cijeli citat


Zvuce ka oni americki ultrasi. Lets go USA

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.378
07. lipnja 2026. u 21:32

ZB10 je napisao/la:

Gvardiol 😆 a jebote čovjek ispucava ko onaj u američkom nogometu, zaboravih kako se zove ta pozicija

Vidi cijeli citat


Al Bundy 😅

123
...
141516
...
474849
  • Najnovije
  • Najčitanije