Hrvatska - Slovenija 2:1

123
...
474849
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
06. lipnja 2026. u 23:32

vs. 

 

igra se ovdje

 

dosadašnje utakmice:

 

 

dvije najlegendarnije

KVALIFIKACIJE ZA SP 1998: Hrvatska - Slovenija 3:3

 

Slovenija - Hrvatska 0-1 (2003), dodatne kvalifikacije za EURO 2004

[uredio ian wright - 07. lipnja 2026. u 22:42]
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
06. lipnja 2026. u 23:41

Slovenci su najčešće igrali protiv 

Cipra - 13 utakmica, skor 6-4-3

Norveške - 13 utakmica, skor 2-3-8

sutra se Hrvatska pridružuje ovoj listi jer će ovo biti trinaesta međusobna utakmica

skor je šampionski - 12 utakmica, 1-4-7 iz pogleda Slovenije

 

rekorderi Slovenije

nastupi

 

strijelci

 

najveća pobjeda: Slovenija - Oman 7:0 1999

najteži poraz: Francuska - Slovenija 5:0 2002

[uredio ian wright - 06. lipnja 2026. u 23:46]
Vince Carter 15
Vince Carter 15
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 2.388
06. lipnja 2026. u 23:58

Dado, Dado, Prso!

Ljudi se uvijek raduju tuđoj nesreći, zaboravljajući da je ta tuđa nesreća njihova vlastita.
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.088
07. lipnja 2026. u 00:33

Ocekujem jos jedno kilavljenje, navijaci na poluvremenu ocajni, "proslo je nase vrijeme", "Dalic nema pojma", "najsporija smo ekipa na prvenstvu", oko 67 minute primamo gol, navijacima nije dobro, pive su popijene cigarete su ispusene, ispusili smo ga i mi Panama ce nas urnisat kazu oni optimisticniji, salju se supruge po misomor supruga Zdenka veli "daj Ante nisi normalan, jel te placaju da se nerviras?", lete prvi televizijski uredjaji sa prozora nebodera u Zagrebu, pa nas ce Gana potopiti u casi vode, nema vise nade nema vise nicega zivot vise nema smisla, nakon poraza nas vatreni navijac Ante razbija po kuci Zdenka sklanja vrijednosti u spavacu sobu, Ante izlazi na balkon i vice izdaja ljudi izdaja, susjeda Jozica kroz jedva otvoren prozor replicira "moze li malo mira biti ovdje, neki od nas sutra i rade" 

 

 

[uredio Ciferšlus - 07. lipnja 2026. u 00:34]
frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.438
07. lipnja 2026. u 00:35

Bitna je samo familija i poniznost

Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.349
07. lipnja 2026. u 02:16

ja bi samo volio vidit da se maaaalo ubrzamo

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.610
07. lipnja 2026. u 07:28

Vracamo se na 4 iza?

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.217
07. lipnja 2026. u 07:56

Dalić je izjavio da protiv Engleza idemo sa tri u obrani. 

Protiv Slovenije je najavio 4 u obrani.

Bilo bi zanimljivo da razbijemo Sloveniju, u tom slučaju nisam siguran da bi išli sa tri u obrani na Engleze.

 

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.610
07. lipnja 2026. u 08:50

Englezi nisu igrali sa svim starterima, ali igra im se vecinom svodila na ubacaje prema Kaneu. Iz te perspektive ima smisla igrati s 3 iza. Ipak, mogli bi imati problema ako opterete sredinu i ako opet misli startati Modrica, Kovacica i P. Sucica, to nece biti lijepo za gledati..

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 397
07. lipnja 2026. u 18:04

Kako god da zavrsi veceras, volio bih vidjeti sto vise poniznosti pred golom Slovenije

123
...
474849
  • Najnovije
  • Najčitanije