Hrvatska - Slovenija 2:1

123
...
161718
...
474849
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.172
07. lipnja 2026. u 21:35

vezni duo, slikovito:

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
07. lipnja 2026. u 21:35

@ Arizin ako nista drugo da se cuvaju ozljeda

[uredio narada108 - 07. lipnja 2026. u 21:36]
Chestbrah
Chestbrah
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2016.
Poruka: 736
07. lipnja 2026. u 21:35

PCDI je napisao/la:

Nisam dugo vidio da neki igrač igra tako loše kao Modrić. Jebeni Dalić ga sigurno neće na klupu staviti na SP

Vidi cijeli citat

A sta ti ocekujes od covjeka koji ce uskoro 41.godinu napunit? Da trci puni presing na svaku loptu? Luka je i dobar cak, ali mene Kovacic brine. Vidi se da nije u ritmu utakmica i u formi. Ja se nadam da on krece s klupe na SP, a Luka kakav god da je mora bit u prvih 11 i zasluzuje oprostaj od reprezentacije koji mu i prilici.

Torca-Dubrava
Torca-Dubrava
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2011.
Poruka: 2.125
07. lipnja 2026. u 21:36

Gledao sam sinoć Panamu...protiv BiH....tempo duplo brži...čvrsti -okretni

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
07. lipnja 2026. u 21:36

Ako ništa komentari nisu razočarali ovdje. A što se tiče promjene promijenit barem 6-7 igraca na poluvremenu..

ZooM
ZooM
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2013.
Poruka: 1.952
07. lipnja 2026. u 21:36

Tri poluvremena i nula golova, biti će bolje, gore ne može..

Lakat broja 91
Lakat broja 91
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2026.
Poruka: 138
07. lipnja 2026. u 21:36

Ne sjećam se kada sam se zadnji put radovao poluvremenu...

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
07. lipnja 2026. u 21:36

ne znas ko se vise zajebava pred svojih 16m da dobiva gol...meni je gusht pratit ove na La Roja Directa kako se muce sa slavenskim imenima, po njima igramo u Barasdinu, a kod nas igra Kovasic, a za goste igra Perkusic

[uredio narada108 - 07. lipnja 2026. u 21:38]
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.084
07. lipnja 2026. u 21:36

Pa ima logike da pripremne pocinje Kova a onda na SP skroz netko drugi jer pripreme sluze za zajebanciju

 

Ovo je dno-dna

Brig_Šb
Brig_Šb
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.06.2026.
Poruka: 71
07. lipnja 2026. u 21:36

Gol moze past samo iz njihove greske,a i to tesko

123
...
161718
...
474849
  • Najnovije
  • Najčitanije