Hrvatska - Slovenija 2:1

123
...
202122
...
474849
AceRimmer
AceRimmer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.06.2013.
Poruka: 3.142
07. lipnja 2026. u 21:47

Ciferšlus je napisao/la:

Najbolji alibi za izbornika, nemamo igrace 🎉

Vidi cijeli citat


Nije alibi, to je cinjenica. Stvarno ne kuzim ljude koji od ove nakupine kornjaca ocekuju da nesto naprave. Hoce li promjenom formacije nasi igraci postati brzi, sposobni proci protivnika 1 na 1 i stvoriti visak (sto je zapravo kljuc citavog nogometa)? Baturina i Sucic (+ Pasalic krilu) su najbolji (najdinamicniji) igraci koje imamo, jedini koji mogu stvoriti nekakav visak, a pritom ni oni nisu neka ekstra kvaliteta.

Uvijek me zacudi kada gledam neku utakmicu i ne vidim nijednog posebno dobrog igraca pa dodjem na forum i citam pametovanja o formaciji i slicnim piz*darijama.

1950bjelovar
1950bjelovar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.01.2014.
Poruka: 4.854
07. lipnja 2026. u 21:48

Ovo je baš loše što naši igraju. 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.167
07. lipnja 2026. u 21:48

Najkritičnije je što igra Kovačić uz Modrića i Kramarića. 

Modrić ako češ htjet nešto pravo od njega kraj njega moraju bit igrači koji će rovarit u obrani i napadu. A ne ova dvojica 

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.088
07. lipnja 2026. u 21:49

Tako je, imamo spore lose igrace i to je to, ne moze tu Dalic puno

 

Eventualno pozvati jos Livaju i mozda Misica

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.088
07. lipnja 2026. u 21:50

Da ne govorim koliko je Slovenija mocna top svjetska momcad protiv koje ne ide

 

Bas smo nerazumni navijaci

lozkhanDJ
lozkhanDJ
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.11.2024.
Poruka: 471
07. lipnja 2026. u 21:50

Naši tek u utorak idu tamo? Malo su preolako shvatili ove pripreme, vidi se i po tome što nisu dogovorili prijateljsku protiv afričke reprezentacije. Englezi su davno stigli u Ameriku.

BlaylockM
BlaylockM
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.05.2026.
Poruka: 64
07. lipnja 2026. u 21:51

RealnoStanje2211 je napisao/la:

Ključ je da Dalić u prvih 11 gurne Baturinu ispred Kramarića. Martin čini sve igrače oko sebe boljima, Krama obrnuto. To je odluka o kojoj će ovisiti veći dio prvenstva. Pitanje je hoće li se Dalić odlučiti na taj potez, a morao bi, kao i s Čarlijem i Vidom

Vidi cijeli citat

Baturina je najopasniji igrač naprijed..oba Sucica..trebaju igrati gladni mladi ako i bude fijasko dobro im je za iduće 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.167
07. lipnja 2026. u 21:51

Mora bit P. Sučić Modrić i ispred Baturina, Mario Pašalić ili Fruk. Ne može ovako. 

 

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 397
07. lipnja 2026. u 21:52

Nek su ova tri groba izasla pa taman igrali sa 7 igraca

perkut
perkut
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 1.626
07. lipnja 2026. u 21:52

ian wright je napisao/la:

to je to od utakmice

nismo vidjeli ništa 

ide 10 zamjena i ulazi se u lutriju, gdje može završiti bilo kojim rezultatom, ali se iz toga ne mogu izvući nikakvi zaključci

Vidi cijeli citat

To je i bio jedan od ciljeva, zbuniti protivnike. Šta će sad ti selektori misliti nego pa ove Hrvate ćemo poderati kao od šale.

Drugi cilj je da se nitko ne ozljedi, ne ide se punom dnagom. A mi navijači smo kolateralna žrtva. Ako ništa, barem možemo pljuvati.

123
...
202122
...
474849
  • Najnovije
  • Najčitanije