AceRimmer je napisao/la:
Ciferšlus je napisao/la:
Najbolji alibi za izbornika, nemamo igrace 🎉
Vidi cijeli citat
Nije alibi, to je cinjenica. Stvarno ne kuzim ljude koji od ove nakupine kornjaca ocekuju da nesto naprave. Hoce li promjenom formacije nasi igraci postati brzi, sposobni proci protivnika 1 na 1 i stvoriti visak (sto je zapravo kljuc citavog nogometa)? Baturina i Sucic (+ Pasalic krilu) su najbolji (najdinamicniji) igraci koje imamo, jedini koji mogu stvoriti nekakav visak, a pritom ni oni nisu neka ekstra kvaliteta.
Uvijek me zacudi kada gledam neku utakmicu i ne vidim nijednog posebno dobrog igraca pa dodjem na forum i citam pametovanja o formaciji i slicnim piz*darijama.
Vidi cijeli citat
Ako znas da ništa ne valja nemoj ni pratit, gubis vrijeme nepotrebno
Pratio sam Budimira, Kramarica, Perisica cijelu sezonu u klubovima I svi igraju mnogo bolje nego u reprezentaciji
A to da sva trojica ne bi trebali biti na terenu u isto vrijeme je valjda svima jasno