Hrvatska - Slovenija 2:1

123
...
212223
...
474849
Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.413
07. lipnja 2026. u 21:52

AceRimmer je napisao/la:

Ciferšlus je napisao/la:

Najbolji alibi za izbornika, nemamo igrace 🎉

Vidi cijeli citat


Nije alibi, to je cinjenica. Stvarno ne kuzim ljude koji od ove nakupine kornjaca ocekuju da nesto naprave. Hoce li promjenom formacije nasi igraci postati brzi, sposobni proci protivnika 1 na 1 i stvoriti visak (sto je zapravo kljuc citavog nogometa)? Baturina i Sucic (+ Pasalic krilu) su najbolji (najdinamicniji) igraci koje imamo, jedini koji mogu stvoriti nekakav visak, a pritom ni oni nisu neka ekstra kvaliteta.

Uvijek me zacudi kada gledam neku utakmicu i ne vidim nijednog posebno dobrog igraca pa dodjem na forum i citam pametovanja o formaciji i slicnim piz*darijama.

Vidi cijeli citat


Ako znas da ništa ne valja nemoj ni pratit, gubis vrijeme nepotrebno

Pratio sam Budimira, Kramarica, Perisica cijelu sezonu u klubovima I svi igraju mnogo bolje nego u reprezentaciji 

A to da sva trojica ne bi trebali biti na terenu u isto vrijeme je valjda svima jasno

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.088
07. lipnja 2026. u 21:53

Daj ustopaj tu loptu jbmti stopera 

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 397
07. lipnja 2026. u 21:53

Jadna nam majka zaigraju li ova dva panja Erlic i Pongracic na SP.

Zasto Caleta Car ne igra?

Plavi kredenc
Plavi kredenc
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.03.2024.
Poruka: 450
07. lipnja 2026. u 21:53

Naš najbolji igrač danas igra u HNL-u. Tko zna što bi bilo kad bi bilo. 

Brig_Šb
Brig_Šb
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.06.2026.
Poruka: 71
07. lipnja 2026. u 21:54

Ako Baturina ne bude na Svjetskom u prvih 11 piši propalo..

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.088
07. lipnja 2026. u 21:54

I kad dodju u priliku, ide neki traljavi udarac

Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.587
07. lipnja 2026. u 21:55

Jadna nam majka na SP.

Ja se ne sjećam dobre utakmice koju je odigrala reprezentacija.

Baš sporo da more tehničkih greška i potpuno izgubljeni što i kako bi igrali u kojoj formaciji.

malomorgen
malomorgen
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.01.2012.
Poruka: 2.163
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
07. lipnja 2026. u 21:57

Maka se kovacic,kramaric,budimir i eto krenuli smo napadati 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.172
07. lipnja 2026. u 21:57

Eto... Odmah je to bolje. Pas mater.... 

123
...
212223
...
474849
  • Najnovije
  • Najčitanije