Hrvatska - Slovenija 2:1

123
...
232425
...
474849
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.174
07. lipnja 2026. u 21:59

nik je napisao/la:

di ste sad hejteri...sad je sve super

Vidi cijeli citat


Kakvi hejteri... Pa ono nije valjalo. Odmah smo bolji kad su izašli ovi nepomični semafori 

Lakat broja 91
Lakat broja 91
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2026.
Poruka: 138
07. lipnja 2026. u 21:59

5 minuta bez Muse i Budimira odmah zabijamo gol

Brig_Šb
Brig_Šb
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.06.2026.
Poruka: 71
07. lipnja 2026. u 22:00

E sad vec imas brze i aktivnije vezne i napadača koji doprinosi u igri i izgadnji napada.

perkut
perkut
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 1.626
07. lipnja 2026. u 22:01

nik je napisao/la:

di ste sad hejteri...sad je sve super

Vidi cijeli citat

Hejteri nikad ne miruju. Naći će oni već neku picinu dlaku.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.174
07. lipnja 2026. u 22:01

Jebote Kovačić Kramarić i Budimir. 

Ne moraju igrat. Mogu bit na klupi. 

Kovačić može bit sretan da ide uopće. 

Samo zauzima mjesto nekom boljem 

CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.460
07. lipnja 2026. u 22:01

Ja neznam čemu je sluzilo danas ovo s Kovom, Kramom i Budimirom. Ako vec Krama mora, stavi ga u špicu umjesto Budimira koji je u repki tradicionalno beskoristan.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.174
07. lipnja 2026. u 22:03

CROphantom93 je napisao/la:

Ja neznam čemu je sluzilo danas ovo s Kovom, Kramom i Budimirom. Ako vec Krama mora, stavi ga u špicu umjesto Budimira koji je u repki tradicionalno beskoristan.

Vidi cijeli citat


Kramarić u špici u 4231 je još gori nego na ofenzivnom. To smo vidjeli nekoliko puta

Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.632
07. lipnja 2026. u 22:03

CROphantom93 je napisao/la:

Ja neznam čemu je sluzilo danas ovo s Kovom, Kramom i Budimirom. Ako vec Krama mora, stavi ga u špicu umjesto Budimira koji je u repki tradicionalno beskoristan.

Vidi cijeli citat


Nepreispituj. 

KlapaRibasPovrcem
KlapaRibasPovrcem
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.01.2026.
Poruka: 37
07. lipnja 2026. u 22:03

Standing ovation

CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.460
07. lipnja 2026. u 22:05

Lukass je napisao/la:

CROphantom93 je napisao/la:

Ja neznam čemu je sluzilo danas ovo s Kovom, Kramom i Budimirom. Ako vec Krama mora, stavi ga u špicu umjesto Budimira koji je u repki tradicionalno beskoristan.

Vidi cijeli citat


Kramarić u špici u 4231 je još gori nego na ofenzivnom. To smo vidjeli nekoliko puta

Vidi cijeli citat

Tesko moze bit gori od Budimira 🤣

123
...
232425
...
474849
  • Najnovije
  • Najčitanije