Hrvatska - Slovenija 2:1

123
...
262728
...
474849
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
07. lipnja 2026. u 22:15

pasha77 je napisao/la:

Ciferšlus je napisao/la:

Evo Brekala za desnog beka

Vidi cijeli citat


Jebote, ubio si temu. Ostavio si valjda 40 komentara. 

 

Vidi cijeli citat


Di ubio, da nema komentara bilo bi ovo dosadno i gledat

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.172
07. lipnja 2026. u 22:16

nik je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

nik je napisao/la:

di ste sad hejteri...sad je sve super

Vidi cijeli citat


Kakvi hejteri... Pa ono nije valjalo. Odmah smo bolji kad su izašli ovi nepomični semafori 

Vidi cijeli citat

nisi skuzil, sad kad smo zabili sad je kao sve savrseno...

Vidi cijeli citat


Nisam. Jbg. 

Sad me smeta Mario Pašalić na centralnom veznom. On to nije. Preteretan prvi korak. 

Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.413
07. lipnja 2026. u 22:17

Ne mogu opisat koliko me nerviraju ove reklame usred utakmice

njamnjam
njamnjam
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.07.2012.
Poruka: 1.789
07. lipnja 2026. u 22:18

cool qurac uveden da se moze reklamirati!

KlapaRibasPovrcem
KlapaRibasPovrcem
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.01.2026.
Poruka: 37
07. lipnja 2026. u 22:18

Jarun23 je napisao/la:

Ne mogu opisat koliko me nerviraju ove reklame usred utakmice

Vidi cijeli citat

Mrtva trka izmedju njih i ovog amera za mikrofonom

[uredio KlapaRibasPovrcem - 07. lipnja 2026. u 22:19]
Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.413
07. lipnja 2026. u 22:18

Evo zicer Vlasica

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.411
07. lipnja 2026. u 22:18

Jarun23 je napisao/la:

Gdje je cooling break

Vidi cijeli citat

Evo ga zajedno s promidžbenim programom

Još malo pa će se i nogomet igrati na četvrtine, sad smo već nadomak tome

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.172
07. lipnja 2026. u 22:19

Dobar je Vlašić. Ne kenjate

greenhorn
greenhorn
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.06.2011.
Poruka: 2.348
07. lipnja 2026. u 22:20

Nemrem trenutno pratit, dal' Vlašić igra krilo ili 10ku?

Mamicu ti nisi dinamo, ti si konj
Beretkica
Beretkica
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 153
07. lipnja 2026. u 22:21

Šta nije Dalić izričito izjavio da će Kotarski dobit 30 minuta protiv Belgije, a Pandur protiv Slovenije?

123
...
262728
...
474849
  • Najnovije
  • Najčitanije