Hrvatska - Slovenija 2:1

123
...
272829
...
474849
Dado1977.ri
Dado1977.ri
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 26.03.2026.
Poruka: 10
07. lipnja 2026. u 22:22

Koja razlika u kornerima kad izvodi Sucic ili netko drugi

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.973
07. lipnja 2026. u 22:23

Fruk ne putuje?

a3M
a3M
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.05.2026.
Poruka: 54
07. lipnja 2026. u 22:23

Skuzio dala da ga Livakovic drži na životu, pa se predomislilo da ga skida sa gola. 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.167
07. lipnja 2026. u 22:23

greenhorn je napisao/la:

Nemrem trenutno pratit, dal' Vlašić igra krilo ili 10ku?

Vidi cijeli citat


10tku. Ali se mijenja najviše sa L. Sučićem desno

Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.549
07. lipnja 2026. u 22:25

Ajme majko sudjenja, sreca prijateljska nebitna🤣🤣

MHDP
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.088
07. lipnja 2026. u 22:25

Imamo najgore napadace valjda ikada

Litva Jere
Litva Jere
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.06.2026.
Poruka: 63
07. lipnja 2026. u 22:26

Jedva čekam kraj svjetskog da ne gledam pola ovih likova

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.411
07. lipnja 2026. u 22:27

Dobit će Pandur poticajnih 10 minuta

Boli te keks, nastup se piše

Edit: ipak ne, i bolje 😅

[uredio Weasley - 07. lipnja 2026. u 22:27]
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
tomicavonbismarck
tomicavonbismarck
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.06.2018.
Poruka: 679
07. lipnja 2026. u 22:27

S modricem kovacicem perisicem kramaricem nemamo nikakve šanse uza sve stare zasluge. Previse je tu teretnih igrača i previse je tu kompromisa izbornika. Bez obzira na gol luka je katastrofa. 

Dalic ako ista zna i ako ima muda izbacit ce nabrojane iz postave. Nek iskustvom pomažu. 

Veza p.sucic marco pašalic baturina vlasic (poluspica) i mario pašalic...

S ovim veznim redom makar cemo panamu dobit. S ovim veceras i nisam.siguran.

Obrambena cetvorka nek ostane ista kao i proziv belgije...Kad se dalic vec uvuka u govna kad od vrhunskog stopera radis lošeg beka.

 

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.205
07. lipnja 2026. u 22:27

Ko pogodi prvih 11 ili bar 7 i sustav dobije X1

123
...
272829
...
474849
  • Najnovije
  • Najčitanije