Hrvatska - Slovenija 2:1

123
...
343536
...
474849
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
07. lipnja 2026. u 22:41

Tonto je napisao/la:

2018. izgubili isto 2:0 od Brazila i dobili čini mi se Senegal 2:1 u Osijeku. Pa zaključujte što hoćete.

Vidi cijeli citat


Daleko su to bile jače reprezentacije od  belgije i Slovenije ali neka bude isti zavrsetak

Robinjo
Robinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.02.2010.
Poruka: 1.582
07. lipnja 2026. u 22:41

Matanovic ga nebi zabio u repki jos  10 utakmica..decko nije za sad kalibar za repku

Plavi kredenc
Plavi kredenc
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.03.2024.
Poruka: 450
07. lipnja 2026. u 22:41

zbrojovka je napisao/la:

Nemam velike simpatije prema pongračiću ali nakon ove lopte s očima matinog malog kriviti njega je... Malo zloćkasto... Možda i mrvicu klubaški obojeno 

Vidi cijeli citat


 

Što se mene tiče... Pogreške se događaju, mladi igrači ih rade i to je sve normalno do neke mjere. Kovačić je imao dvije takve u prvom poluvremenu pa je Livi spasio.

Međutim ignor i šetkanje kad je sranje je puno veći problem. Pa ono, daj sve od sebe da spasiš, pomogneš, pa ako ne stigneš sve ok. 

 

AceRimmer
AceRimmer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.06.2013.
Poruka: 3.142
07. lipnja 2026. u 22:41

allen je napisao/la:

Stanisic danas kad dobije loptu, stane i samo gleda tko mu je prvi do njega da mu doda jbg...

Vidi cijeli citat


Danas? A inace radi nesto drugo? Meni je vjecna enigma kako taj covjek igra u Bayernu.

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.378
07. lipnja 2026. u 22:41

Sjećam se jednog komentara na kojeg sam oplakao od smijeha na igru Čilića ovdje na forumu...

Čilić kad pobjeđuje je kao kad se krava teli, na kraju se uz muku ipak oteli, al je muka Božja...

Dalićev nogomet je sličan, dobiješ rezultatni pobjedu, al se osjećaš kao u gornjem slučaju 😅

a3M
a3M
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.05.2026.
Poruka: 53
07. lipnja 2026. u 22:41

Kad u prijateljskim nema penala, onda moramo ovako presjeci. 

Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.413
07. lipnja 2026. u 22:42

AceRimmer je napisao/la:

Ciferšlus je napisao/la:

Imamo najgore napadace valjda ikada

Vidi cijeli citat


Nije problem u napadacima nego u formaciji. 4-4-2 ili 4-3-3 bi otkljucale njihov talent. Budimir, Matanovic i Musa imaju sinergijski ucinak. 

Vidi cijeli citat


Tri igrača koji igraju vrlo dobro za klubove i zabijaju redovno, u čemu je problem?

Budimir je treću sezonu u nizu među najboljim strijelcima La Lige, u reprezentaciju u tom periodu u vecini utakmica izgleda kao strano tijelo

Očito nije sve do njega ...

tomicavonbismarck
tomicavonbismarck
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.06.2018.
Poruka: 678
07. lipnja 2026. u 22:42

Da je slučajno vlašic pogriješio od istih koji sada krive pongračića bio bi napadan kao miljenik dalicev koji mora ubit čovjeka da bi ga se potiralo iz reprezentacije.

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.502
07. lipnja 2026. u 22:42

tko će drugi spašavati nego mario pašalić, čovjek godinama.jedan od najpouzdanijih ali malo tko cijeni njegov doprinos među gledateljstvom i strukom zborišta.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
vjeko1701
vjeko1701
Dokazano ovisan
Pristupio: 16.08.2011.
Poruka: 10.873
07. lipnja 2026. u 22:42

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Daleko su to bile jače reprezentacije od  belgije i Slovenije ali neka bude isti zavrsetak

Vidi cijeli citat


Ništa, onda je dosta bronca umjesto srebra.

It's my estimation that every man that ever got a statue made of him was one kind of sommbitch or another.
123
...
343536
...
474849
  • Najnovije
  • Najčitanije