Hrvatska - Slovenija 2:1

123
...
383940
...
474849
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.071
07. lipnja 2026. u 22:48

Jonah je napisao/la:

I dalje se ne mogu nacudit kako je tako lako izignorira 30+ golova koje je Beljo postiga s obzirom kakve su nan opcije u napadu i da je 26 mista dosta i da se mogla ta brojka puno bolje iskoristit.

Vidi cijeli citat


 

Prvo transfer u Salernitanu, onda repka

AceRimmer
AceRimmer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.06.2013.
Poruka: 3.142
07. lipnja 2026. u 22:49

Jonah je napisao/la:

I dalje se ne mogu nacudit kako je tako lako izignorira 30+ golova koje je Beljo postiga s obzirom kakve su nan opcije u napadu i da je 26 mista dosta i da se mogla ta brojka puno bolje iskoristit.

Vidi cijeli citat


Nisam fan Belje, ali ne vjerujem da moze biti gori od Budimira, Matanovica i Muse.

RiCaos84
RiCaos84
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.06.2025.
Poruka: 126
07. lipnja 2026. u 22:49

RealnoStanje2211 je napisao/la:

A dosadili ste Bogu i zemlji sa Frukon

Nije uša jer smo išli po pobjedu a 23.je igrač u rosteru i osta je na klupi. Pišete ka da je ostavia Baturinu bez minute

Vidi cijeli citat

Isli smo na pobjedu pa ga nije ubacio, a on je u međuvremenu postao stoper?😂😂

[uredio RiCaos84 - 07. lipnja 2026. u 22:49]
AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 393
07. lipnja 2026. u 22:49

Fruku je bilo ponudjeno na poluvremenu da zaigra na lijevom beku ali se zahvalio

DigitalnaSjena
DigitalnaSjena
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.06.2025.
Poruka: 200
07. lipnja 2026. u 22:49

malomorgen je napisao/la:

ovako nećemo do finala, možemo biti sretni ako jope doguramo do polufinala

Vidi cijeli citat

Ili trolaš ili si pao na glavu kad si se rodio

CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.455
07. lipnja 2026. u 22:49

qwerty je napisao/la:

Što ćemo s Frukom? Jel' krivo pogledao Zlatka ili ga i dalje ruka boli? 

Vidi cijeli citat

Mozda Zlaja priprema klasicni manevar da nekog najuri prije prvenstva, to rezultira medaljom uvijek, valja probati.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.071
07. lipnja 2026. u 22:49

AdamMalysz je napisao/la:

Fruku je bilo ponudjeno na poluvremenu da zaigra na lijevom beku ali se zahvalio

Vidi cijeli citat


Pismeno se zahvalio, ima dokaz 

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.308
07. lipnja 2026. u 22:50

a zasto bas prvu igramo sa Englezima, e tu nas zdrijeb nije pomazio

mk10
mk10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.06.2012.
Poruka: 1.894
07. lipnja 2026. u 22:50

Baš me zanima da je bilo obrnuto i Pongračić išao ovako dodati koliko vas bi krivilo Baturinu. Ova fama oko minutaže trećeg golmana i desete desetke mi je smiješna, ali svakako mislim da je trebalo biti mjesta za barem još jednog beka, pogotovo lijevog jer je Jakić znao igrati desnog. 

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.071
07. lipnja 2026. u 22:50

CROphantom93 je napisao/la:

qwerty je napisao/la:

Što ćemo s Frukom? Jel' krivo pogledao Zlatka ili ga i dalje ruka boli? 

Vidi cijeli citat

Mozda Zlaja priprema klasicni manevar da nekog najuri prije prvenstva, to rezultira medaljom uvijek, valja probati.

Vidi cijeli citat


Ciro bi poslao Olica po fejk Rolexe, Dalic je amater za Ciru

123
...
383940
...
474849
  • Najnovije
  • Najčitanije