Hrvatska - Slovenija 2:1

123
...
394041
...
474849
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
07. lipnja 2026. u 22:51

Ciferšlus je napisao/la:

Neki navijaci su najglasniji bili kad su psovali majku Erlicu jer nije skinuo gace da im baci na tribinu, dres nije mogao jer ga je vec bacio.

 

Uvijek vjerni

Vidi cijeli citat


Rekao mu je "a jesi pička jebote"

A taj koji mu je to rekao seljak, je ustvari pička...vjerojatno ni stadiona nije vidio 15god prije ove utakmice

HerojUlice25
HerojUlice25
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.04.2026.
Poruka: 763
07. lipnja 2026. u 22:52

Obzirom da vrpce isteknu potrajalom izmaku 

[uredio HerojUlice25 - 07. lipnja 2026. u 22:59]
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.029
07. lipnja 2026. u 22:52

Kovačić je užasan. Nije ga trebao ni zvat. Može uć zadnjih 5 minuta kad budemo vodili 3-0 protiv Gane.

Tizzou
Tizzou
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 4.655
07. lipnja 2026. u 22:53

Nije novost da malo naši znaju preko qrca igrati ovakve utakmice, a na natjecanjima znaju ipak dići nivo izvedbe. Na zadnjem Euru doduše nije bilo tako pa ne znam što misliti. Nadam se da će sada ipak biti tako.

AceRimmer
AceRimmer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.06.2013.
Poruka: 3.142
07. lipnja 2026. u 22:54

AceRimmer je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

I dalje se ne mogu nacudit kako je tako lako izignorira 30+ golova koje je Beljo postiga s obzirom kakve su nan opcije u napadu i da je 26 mista dosta i da se mogla ta brojka puno bolje iskoristit

Vidi cijeli citat


Nisam fan Belje, ali ne vjerujem da moze biti gori od Budimira, Matanovica i Muse.
Vidi cijeli citat


Tek sada sam skuzio da Beljo uopce nije na popisu za SP. Vauuu. Pored trutina koje imamo u napadu.

vjeko1701
vjeko1701
Dokazano ovisan
Pristupio: 16.08.2011.
Poruka: 10.873
07. lipnja 2026. u 22:54

Tizzou je napisao/la:

Nije novost da malo naši znaju preko qrca igrati ovakve utakmice, a na natjecanjima znaju ipak dići nivo izvedbe. Na zadnjem Euru doduše nije bilo tako pa ne znam što misliti. Nadam se da će sada ipak biti tako.

Vidi cijeli citat


Pred Euro su preozbiljno shvatili pripremne. Sad je svemir na mjestu i sve ide po planu.

It's my estimation that every man that ever got a statue made of him was one kind of sommbitch or another.
Alexi Lalas
Alexi Lalas
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.08.2025.
Poruka: 116
07. lipnja 2026. u 22:54

Nevjerojatno da nije zva bekove. Najgori igrač večeras nam je Stanišić,  pa Gvardiol. Kovu i Pongračića ne računam.

[uredio Alexi Lalas - 07. lipnja 2026. u 22:55]
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
07. lipnja 2026. u 22:55

Ma pustite vi sve to. Šta ćemo s onom dal'cevom "svi će dobit prilike" 

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
07. lipnja 2026. u 22:56

Alexi Lalas je napisao/la:

Nevjerojatno da nije zva bekove. Najgori igrač večeras nam je Stanišić,  pa Gvardiol. Kovu i Pongračića ne računam.

Vidi cijeli citat


Nemoj tako, po flashscore Stanisic najbolji sa ocjenom 8.0 🤣

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 393
07. lipnja 2026. u 22:57

Ova ideja da se potjera jadni Fruk u svrhu galvanizacije uopce nije losa ideja...

123
...
394041
...
474849
  • Najnovije
  • Najčitanije