Hrvatska - Slovenija 2:1

123
...
424344
...
474849
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.029
07. lipnja 2026. u 23:22

Slovenija je poprilično loša ekipa. Bolje smo igrali protiv Belgije koja je jača.

S obzirom da smo od Belgije izgubili s 3 iza, a Sloveniju dobili s 4, uopće ne sumnjam da će Dalić zaključit da ne valja igrat s 3 iza i da je to jedini problem.

Protiv Engleza izlazimo s jednom promjenom - Sučić za Kovačića. Ostalo sve isto kao danas.

Litva Jere
Litva Jere
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.06.2026.
Poruka: 63
07. lipnja 2026. u 23:26

Šta je najgore, igrat će Kramarić u prvoj jer je Baturina sjeba gol. 

adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.766
07. lipnja 2026. u 23:27

Da, da, šef otišao Pongracicu i rekao njemu nekoliko riječi. Pongracic neće početi i nadam se igrati samo garbage time. Mislim da bi bilo pametnije da se Vuskovic i Sutalo uigraju malo više. Zašto nebarem 45 minuta? Takoder, ne kužim zašto Stanisic mora igrati cijelu tekmu. Brine loše stanje Kove.

Veseli da smo zabili kad smo pritisnili. Sjajan gol. Pobjeda donosi pozitivna atmosferu. Greške prostor za ispravak. 

 

 

tomicavonbismarck
tomicavonbismarck
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.06.2018.
Poruka: 678
07. lipnja 2026. u 23:30

Ovaj Dalicev popis bez bekova je za kaznenu odgovornost. Stanisic beka može igrati u Bayernu di je oliseu ili diazu potreban samo discipliniran igrač iza sebe. On ovdje di se igra skroz drugačije di on očito mora probiti stranu ne ide. Vlasic je  ima par dobrih dodavanja u prostor ali on kasni jer se u Bayernu ne igra tako. Bolje i raspalog juranovica zvat nego ovo rješenje, imas igrača koji već 6 godina igra u kontinuitetu serie A a ti ga ne zoves nikako a od najboljeg svjetskog stopera radost lošeg beka. Uglavnom za novac koju prima u Hrvatskoj jako diletantski.

[uredio tomicavonbismarck - 07. lipnja 2026. u 23:30]
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.952
07. lipnja 2026. u 23:33

Vince Carter 15 je napisao/la:

Emisija na NOvoj Tv nakon utakmice:

Voditelj:

"Dajte mi komentar o odredenom igracu (unesi ime po volji)."

Kalinic i Vojnovic:

"Odlican je momak i sve je super."

Vidi cijeli citat


ko da gledam Informer TV i komentare o Vučiću

tomicavonbismarck
tomicavonbismarck
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.06.2018.
Poruka: 678
07. lipnja 2026. u 23:36

Livakovic Stanisic Vuškovic Šutalo Gvardiol. Kad vec bekove nije poveo 

P. Sucic Baturina Mario Pasalic Marco Pasalic Vlasic naprid Budimir.

Ako mu ne bude ovakva postava protiv Engleske primit ćemo 5 komada dok si reka keks i necemo ni panamu dobit.

Zapadni Mostar
Zapadni Mostar
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.06.2021.
Poruka: 823
07. lipnja 2026. u 23:46

Ljudi ne kuže da tempiramo formu za knockout fazu..Skupinu ćemo proći s 3-4 boda..😁

Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.295
07. lipnja 2026. u 23:50

Jarun23 je napisao/la:

AceRimmer je napisao/la:

Ciferšlus je napisao/la:

Imamo najgore napadace valjda ikada

Vidi cijeli citat


Nije problem u napadacima nego u formaciji. 4-4-2 ili 4-3-3 bi otkljucale njihov talent. Budimir, Matanovic i Musa imaju sinergijski ucinak. 

Vidi cijeli citat


Tri igrača koji igraju vrlo dobro za klubove i zabijaju redovno, u čemu je problem?

Budimir je treću sezonu u nizu među najboljim strijelcima La Lige, u reprezentaciju u tom periodu u vecini utakmica izgleda kao strano tijelo

Očito nije sve do njega ...

Vidi cijeli citat


Ne mislim da je do njega ali fuliti onakva dva zicera u zadnje dvije utakmice je malo previse. Posebno kad se zna da nasi ne stvaraju puno prilika. On u Spanjolskoj ovo zabija zatvorenih ociju. A sad mozda ovde igra pod pritiskom ali opet? 

“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
HerojUlice25
HerojUlice25
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.04.2026.
Poruka: 763
08. lipnja 2026. u 00:06

E sad je sve stalo na tlu odmrznute tražilice... 

[uredio HerojUlice25 - 08. lipnja 2026. u 00:12]
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.952
08. lipnja 2026. u 00:15

Slovenski izbornik Boštjan Cesar rekao je: "Sretan sam kako smo odigrali, dobro smo parirali. Imali smo dosta čistih prilika iz kojih smo morali poentirati. Da smo prvi zabili, otišla bi utakmica u drugom smjeru. Moji igrači su odigrali 95 minuta na visokoj razini. Poraz boli, ali idemo dalje."

 

"Želim da igramo, da držimo loptu, da ne igramo samo na duge lopte. Moramo još puno raditi, to ne ide preko noći, ali smo na dobrom putu. Tko me zna, vrlo često sam u Zagrebu, supruga mi je iz Zagreba, puno prijatelja imam tu. To je moj drugi dom, često se vraćam i sretan sam tu", dodao je i poručio:

"Već sam rekao, ne bi bilo u redu da ne navijam za Hrvatsku na SP-u. S dosta igrača sam igrao, poznajem stručni stožer i navijat ću. Hrvatska je neugodna kad prođe grupu, pokazali su da mogu ići daleko, nadam se da će tako biti i sad."

123
...
424344
...
474849
  • Najnovije
  • Najčitanije