Hrvatska - Slovenija 2:1

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.244
08. lipnja 2026. u 13:29

pasha77 je napisao/la:

Meni se čini da je kemija u ekipi malo uzdrmana, jer se na silu išlo mijenjati ono što je funkcioniralo.

Zadnja linija je izmijenjena, zbog pritiska javnosti da Vušković mora biti unutra.

Ništa protiv Vuška, ali nama je obrana bila super uigrana, sad se ne zna tko pije tko plaća.

Vuško je u ovom trenutku bolji igrač u Duje, ali to ne znači puno u kolektivu, gdje nema vremena za uigravanje.

 

Vidi cijeli citat

On je fantastiko igrač, ali Car i Šutalo su si baš nekako legli zajedno

Brz i okomit nogomet
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.190
08. lipnja 2026. u 13:35

Dabrić je napisao/la:

pasha77 je napisao/la:

Meni se čini da je kemija u ekipi malo uzdrmana, jer se na silu išlo mijenjati ono što je funkcioniralo.

Zadnja linija je izmijenjena, zbog pritiska javnosti da Vušković mora biti unutra.

Ništa protiv Vuška, ali nama je obrana bila super uigrana, sad se ne zna tko pije tko plaća.

Vuško je u ovom trenutku bolji igrač u Duje, ali to ne znači puno u kolektivu, gdje nema vremena za uigravanje.

 

Vidi cijeli citat

On je fantastiko igrač, ali Car i Šutalo su si baš nekako legli zajedno

Vidi cijeli citat


Šta to znači bolji igrač? Jel bolji stoper ili je bolji strijelac, jel se bolje razumije sa suigračem...?

Pape&Dida
Pape&Dida
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.03.2026.
Poruka: 632
08. lipnja 2026. u 13:36

Lukass je napisao/la:

Pa probao ga je u 4 iza. Pa smo dobili gol točno preko njega u kvalifikacijama. 

Pa ga se forsira na njegovoj poziciji sa 3 u obrani. A tu smo loši prema naprijed. A nije ni iza bajno.

 

Vidi cijeli citat

E i, pogodila ga je lopta i odbila mu se od noge,prevarila golmana, jeli to znači da Šutalo isto treba na klupu više jer njemu se isto dogodilo, cak i gore jer nije bio šut,lopta je isla sporije, Čaleta je protiv Crne gore zajebo još za klasu gore od ove dvojice, on zbog tog ne paše u 4 nazad?

Neznam zašto Vuskovic ne bi mogao igrati u cetiri nazad, po meni bi morao igrati, jer nazad nista ne gubimo, a prema naprijed bi mogli puno dobit u prekidima, covjek ocito ima nas za zabit gol, a mi ih ne zabijamo puno...

Trebalo bi i  Baturinu na klupu,iako ga trazi pola europe,bolja je kemija bila dok ga nije ni zvao?

[uredio Pape&Dida - 08. lipnja 2026. u 13:40]
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.190
08. lipnja 2026. u 13:42

Vuškoviću je zabijanje golova i igra naprijed najveći forte. Na ovom SP toga neće biti. Pogotovo u tri gje neće centar prijeći. U četri mora biti jako uigran s partnerom, u tri malo manje, ali to pak traži veliko iskustvo za korektora koji je centralni. U stožeru valjda znaju nešto i tako će odlučiti. 

Pape&Dida
Pape&Dida
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.03.2026.
Poruka: 632
08. lipnja 2026. u 13:59

Lox je napisao/la:

Vuškoviću je zabijanje golova i igra naprijed najveći forte. Na ovom SP toga neće biti. Pogotovo u tri gje neće centar prijeći. U četri mora biti jako uigran s partnerom, u tri malo manje, ali to pak traži veliko iskustvo za korektora koji je centralni. U stožeru valjda znaju nešto i tako će odlučiti. 

Vidi cijeli citat


Jesi li ikad cuo za prekide?

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.142
08. lipnja 2026. u 14:05

Mehmet Scholl je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Pa probao ga je u 4 iza. Pa smo dobili gol točno preko njega u kvalifikacijama. 

Pa ga se forsira na njegovoj poziciji sa 3 u obrani. A tu smo loši prema naprijed. A nije ni iza bajno.

Vidi cijeli citat

Najbolje kamenovat Vušku, jer je jedini u repki jednom pogriješio u formaciji 4 iza.

Ta jedna utakmica ga automatski diksvalificira iz formacije 4 iza za sva vremena.

Šutalo očito ne griješi, super i redovito igra u Ajaxu i općenito je u super formi.

Isto vrijedi za Erlića u Danskoj, Pongračića u Italiji ili ozljeđenog Čaletu-Cara u Španjolskoj kojeg Sociedad nije htio otkupiti za mizernih 4mil Eura od Lyona i vratio ga nazad.

A dobro i da je Joško u top formi, pa je iza najveći problem što Vuški više paše igrat sa trojicom u obrani.

Dalić kemija jer je mali najbolji stoper Bundeslige, i jer je i u prekidima strašan adut.

I jer su ostali dostupni stoperi manje više ili ozljeđeni ili očajni cijele sezone.

Dalić kao i svi ostali shvaća da nam je po profilu najbolje da igramo 343 ili 352, ali izbornik je zaboravio da mu za to trebaju WB ili ti bekovi/krila pa ih čudesno nije ni pozvao.

Vidi cijeli citat


Ništa protiv Vuška. Dapače želim da bude odličan. Al čemu mijenjati sve da bi se njega uguralo. A prije je sve štimalo u 4231. 

Mi za 3421 imamo 6 igrača kojima to odgovara. Ajd 7.

Ali nemamo bekove za to. Koji su najbitniji. Čak je Perišić daleko opasniji kao krilo sa 3 naprijed. Nego kao bek. Moramo imati napadača koji mora bit ko Petković (najbliži je Matanović). A vezni, dal centralni ili ofenzivni, moraju bit terijeri. U oba pravca. A lopta mora bit brza. I brza tranzicija. A mi to ne igramo. 

I sad zbog obrane mijenjamo cijeli sistem. To je suludo. Glupost na ntu. Nije to manager. 

 

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.952
08. lipnja 2026. u 14:18

Pape&Dida je napisao/la:

Lox je napisao/la:

Vuškoviću je zabijanje golova i igra naprijed najveći forte. Na ovom SP toga neće biti. Pogotovo u tri gje neće centar prijeći. U četri mora biti jako uigran s partnerom, u tri malo manje, ali to pak traži veliko iskustvo za korektora koji je centralni. U stožeru valjda znaju nešto i tako će odlučiti. 

Vidi cijeli citat


Jesi li ikad cuo za prekide?

Vidi cijeli citat


hoće li ih Modrić izvoditi? 😁

Leader
Leader
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.07.2008.
Poruka: 15.232
08. lipnja 2026. u 14:19

Lox je napisao/la:

Vuškoviću je zabijanje golova i igra naprijed najveći forte. Na ovom SP toga neće biti. Pogotovo u tri gje neće centar prijeći. U četri mora biti jako uigran s partnerom, u tri malo manje, ali to pak traži veliko iskustvo za korektora koji je centralni. U stožeru valjda znaju nešto i tako će odlučiti. 

Vidi cijeli citat


Ajede ne drobi vise gluposti. Jesi ikada gledao njega i njegove igre u obrani. To sto zabija golove je samo plus. Pogledaj utakmicu npr. protiv Bayerna i reakcije u obrani. Ali ti imas pik na njega od pocetka, dovoljno je otvoriti njegovu temu i vidjeti koje si nebuloze pisao. 

Dalic sa 352 ne igra radi Vuskovica i Viskovicu nije problem igrati sa 4 u liniji, nevezano sto se ta jedna lopta nesratno odbila od bloka. Vec godinama pokusavamo sa 352 dok Vuskovic nije bio u nikakvim planovima. I bilo je dobrih utakmica npr. onih 1:1 sa portugalom. Ali eto neki izvlace kako im pase. 

[uredio Leader - 08. lipnja 2026. u 14:22]
Pape&Dida
Pape&Dida
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.03.2026.
Poruka: 632
08. lipnja 2026. u 14:23

Lukass je napisao/la:

Ništa protiv Vuška. Dapače želim da bude odličan. Al čemu mijenjati sve da bi se njega uguralo. A prije je sve štimalo u 4231. 

Mi za 3421 imamo 6 igrača kojima to odgovara. Ajd 7.

Ali nemamo bekove za to. Koji su najbitniji. Čak je Perišić daleko opasniji kao krilo sa 3 naprijed. Nego kao bek. Moramo imati napadača koji mora bit ko Petković (najbliži je Matanović). A vezni, dal centralni ili ofenzivni, moraju bit terijeri. U oba pravca. A lopta mora bit brza. I brza tranzicija. A mi to ne igramo. 

I sad zbog obrane mijenjamo cijeli sistem. To je suludo. Glupost na ntu. Nije to manager. 

 

Vidi cijeli citat


Pa ti jedini tvrdis da je zbog njega promijenjena formacija, Dalic je i prije imao tu ideju, dok Vuskovic nije bio u planu

Mozda su mu sada samo njegove dobre igre u toj formaciji olaksali odluku da se odluci na to

Ja mislim da smo najbolji sa cetiri nazad Sutalo i Vuskovic kao stoperi, a bekovi Stanisic i Gvardiol, s obzirom da drugog lijevog beka nemamo, nevidim da ce Gvardiol na stopera, Perisic je potreban naprijed gdje smo tanki

Slažem se za Matanovića,meni bi on bio prvi napadač 

Pape&Dida
Pape&Dida
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.03.2026.
Poruka: 632
08. lipnja 2026. u 14:25

ian wright je napisao/la:

 

hoće li ih Modrić izvoditi? 😁

Vidi cijeli citat

Moram priznati da sam očekivao ovaj komentar😂,ali lakše ce mu biti pogodit Vuskovica nego ove druge

  • Najnovije
  • Najčitanije