Hrvatski klubovi u UEFA-inim natjecanjima, sezona 2026/27

galinjo
galinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 3.710
21. lipnja 2026. u 02:37

pretkolo rappana je napisao/la:

Ne znam koiko je dobar taj Thun, ali Dinamo definitivno nije imao sreće..

Vidi cijeli citat


Rekao bi na prvu da je Pafos puno bolji od Thuna. Bar po nastupu u Europi, LP...

pecunia non olet
pecunia non olet
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 38
21. lipnja 2026. u 07:31

Dinamo prolazi Thun bez ikakve drame.

Vz bi takoder trebao proci Cehe.

Hajduk ako se barem malo konsolidira do utakmice, bi isto tako trebao proci Zilinu. Gledao sam par utakmica Ziline ove sezone i to je bila prava katastrofa. 

Ajmo po tih 3/3 

Ruzina
Ruzina
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.06.2026.
Poruka: 42
21. lipnja 2026. u 08:24

pecunia non olet je napisao/la:

Dinamo prolazi Thun bez ikakve drame.

Vz bi takoder trebao proci Cehe.

Hajduk ako se barem malo konsolidira do utakmice, bi isto tako trebao proci Zilinu. Gledao sam par utakmica Ziline ove sezone i to je bila prava katastrofa. 

Ajmo po tih 3/3 

Vidi cijeli citat

A rijeku ko jebe

pecunia non olet
pecunia non olet
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 38
21. lipnja 2026. u 08:28

Ruzina je napisao/la:

pecunia non olet je napisao/la:

Dinamo prolazi Thun bez ikakve drame.

Vz bi takoder trebao proci Cehe.

Hajduk ako se barem malo konsolidira do utakmice, bi isto tako trebao proci Zilinu. Gledao sam par utakmica Ziline ove sezone i to je bila prava katastrofa. 

Ajmo po tih 3/3 

Vidi cijeli citat

A rijeku ko jebe

Vidi cijeli citat


Pa Rijeka nije u ovom pretkolu 🙂

anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.106
21. lipnja 2026. u 08:31

pecunia non olet je napisao/la:

Ruzina je napisao/la:

pecunia non olet je napisao/la:

Dinamo prolazi Thun bez ikakve drame.

Vz bi takoder trebao proci Cehe.

Hajduk ako se barem malo konsolidira do utakmice, bi isto tako trebao proci Zilinu. Gledao sam par utakmica Ziline ove sezone i to je bila prava katastrofa. 

Ajmo po tih 3/3 

Vidi cijeli citat

A rijeku ko jebe

Vidi cijeli citat

Pa Rijeka nije u ovom pretkolu 🙂

Vidi cijeli citat


Ne nego Hajduk nije jer kreće iz pretkola ranije i igra prvi od svih svoje utakmice. A onda su sve 4 ekipe u istom stadiju različitih natjecanja tamo u 3. i 4. tjednu srpnja.

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Ruzina
Ruzina
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.06.2026.
Poruka: 42
21. lipnja 2026. u 09:17

pecunia non olet je napisao/la:

Ruzina je napisao/la:

pecunia non olet je napisao/la:

Dinamo prolazi Thun bez ikakve drame.

Vz bi takoder trebao proci Cehe.

Hajduk ako se barem malo konsolidira do utakmice, bi isto tako trebao proci Zilinu. Gledao sam par utakmica Ziline ove sezone i to je bila prava katastrofa. 

Ajmo po tih 3/3 

Vidi cijeli citat

A rijeku ko jebe

Vidi cijeli citat


Pa Rijeka nije u ovom pretkolu 🙂

Vidi cijeli citat

U 1.pretkolu je samo Hajduk.

U 2. su sva 4 kluba.

pecunia non olet
pecunia non olet
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 38
21. lipnja 2026. u 10:27

Ok moja greska. Cemu agresiva?

Rijeka po meni ima nezgodan zdrijeb, ali je i dalje veliki favorit. Ne zna se sto ce biti s Frukom i trazi se novi golman

Ali ocekujem 4/4.

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
21. lipnja 2026. u 11:05

Za Rijeku je najbitnije doći do playoffa i onda isčekivati povoljan ždrijeb. FCSB, Rakow, Jagellonia, Maccabi, Ludogorets, Pafos i Partizan bi bili donekle prihvatljivi kako trenutno stvari stoje. Ono što ne bi bilo dobro su Braga, Atalanta, Freiburg, Ajax, Monaco, Brighton, Gent...

Kako god navijat ćemo da i ove sezone imamo dva kluba na jesen u Europi.

Ruzina
Ruzina
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.06.2026.
Poruka: 42
21. lipnja 2026. u 11:30

pecunia non olet je napisao/la:

Ok moja greska. Cemu agresiva?

Rijeka po meni ima nezgodan zdrijeb, ali je i dalje veliki favorit. Ne zna se sto ce biti s Frukom i trazi se novi golman

Ali ocekujem 4/4.

Vidi cijeli citat

Po svemu bi im protivnim triba bit 6-plasirani klub Irske lige, ako je to nezgodno sta je zgodno?!

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.963
21. lipnja 2026. u 11:42

lani su igrali protiv Shelbournea koji je u to vrijeme bio peti, pa je bilo itekako nezgodno