INKER Zaprešić

123
...
565758
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.185
29. svibnja 2026. u 22:11

fujfujfuj je napisao/la:

Zagorec lakoćom pao sa samo 4:0 trebalo je i moralo biti više.

Tolko o tome da su oni bili ozbiljni konkurenti.

Sad čekamo ždrijeb ili ne čekamo uglavnom proslaviš naslov prvaka i ne znaš kaj te čeka u ponedjeljak.

Suosjećam sa ostalim prvacima 3. liga.

Vidi cijeli citat


meni je ovo uzas da se izvlaci tko ide ovo je gore nego u njemackoj di dva prvaka 4 lige razigravaju samo od dvi skupine a ostali idu gore

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
kompressor
kompressor
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.08.2004.
Poruka: 1.321
30. svibnja 2026. u 09:32

fujfujfuj je napisao/la:

Zagorec lakoćom pao sa samo 4:0 trebalo je i moralo biti više.

Tolko o tome da su oni bili ozbiljni konkurenti.

Sad čekamo ždrijeb ili ne čekamo uglavnom proslaviš naslov prvaka i ne znaš kaj te čeka u ponedjeljak.

Suosjećam sa ostalim prvacima 3. liga.

Vidi cijeli citat

 

Liga se moze povecavati za Dinamo 2, a ovdje ce zbog jednog mjesta izvoditi gluposti.

Ako dodje do toga ja bi promovirao sve, jer svi prvaci moraju imati jednak tretman. Jednu sezonu bi bila liga 17. Neka bude jedan slobodan svako kolo! Pa nije to takav problem!

Sljedece sezone bi ispao jedan vise!

you can be my long lost pal. but YOU WILL CALL ME KOMPRESSOR ONLY.
ttt2008
ttt2008
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2010.
Poruka: 1.280
03. lipnja 2026. u 16:29

Prošli smo izravno, bez dodatnih kvalifikacija 

kompressor
kompressor
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.08.2004.
Poruka: 1.321
03. lipnja 2026. u 18:34

Dobro je da smo bez kvalifikacija  jer ove sezone se nismo bas  proslavili u utakmicama velikog uloga. Kup s Vrbovcem i doma protiv Vrapce na pocetku drugog djela sezone.

Sada se spremati za 2NL! Pametno sloziti momcad!

you can be my long lost pal. but YOU WILL CALL ME KOMPRESSOR ONLY.
fujfujfuj
fujfujfuj
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.07.2018.
Poruka: 1.193
10. lipnja 2026. u 12:33

Evo kaj se priča po gradu.

Kapetan Šarić završio karijeru definitivno.Šteta jer je i u ovoj ligi mogao biti ključni igrač.

Od standardnih igrača ostalih otišao Tomas ostalima je ponuđeno da ostanu ako mogu uskladiti posao sa zahtjevima lige.

Pisačić ima brdo ponuda može birati kam će.

Dolasci za sada nitko potvrđen ali realno doći će sigurno 10-15 novih imena.

[uredio fujfujfuj - 10. lipnja 2026. u 12:34]
fujfujfuj
fujfujfuj
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.07.2018.
Poruka: 1.193
15. lipnja 2026. u 15:49

Krećemo u Trnju u prvom kolu.Drugo kolo Radnik Križevci doma ali tu možda bude zamjena domaćinstva, treće kolo idemo Grobničanu pa nam u četvrtom dolazi Uskok.

kompressor
kompressor
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.08.2004.
Poruka: 1.321
15. lipnja 2026. u 16:58

Liga ce biti izjednacena i zanimljiva. Mozemo mi opet biti prvi.Naravno treba kvalitetno sloziti ekipu!

Kaj se odlazaka tice Tomas me nije odusevio. Fizicki je odskakao od ostalih igraca, ali nista posebno! Pisacica mijenjam za povratak Resetara! 

Nadam se da ce svi mladi ostati! Od iskusnijih steta da je Saric prestao! Mislim da Baric i Cosic vise ne mogu, pogotovo u ovoj ligi! Filipovic jos moze! Vidak takodjer mora ostati!

 

[uredio kompressor - 15. lipnja 2026. u 16:59]
you can be my long lost pal. but YOU WILL CALL ME KOMPRESSOR ONLY.
Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.185
15. lipnja 2026. u 17:48

mozete normalno , i plasman u 2 ligu bi bio top 

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
fujfujfuj
fujfujfuj
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.07.2018.
Poruka: 1.193
16. lipnja 2026. u 11:45

kompressor je napisao/la:

Liga ce biti izjednacena i zanimljiva. Mozemo mi opet biti prvi.Naravno treba kvalitetno sloziti ekipu!

Kaj se odlazaka tice Tomas me nije odusevio. Fizicki je odskakao od ostalih igraca, ali nista posebno! Pisacica mijenjam za povratak Resetara! 

Nadam se da ce svi mladi ostati! Od iskusnijih steta da je Saric prestao! Mislim da Baric i Cosic vise ne mogu, pogotovo u ovoj ligi! Filipovic jos moze! Vidak takodjer mora ostati!

 

Vidi cijeli citat


Ćosić je prestao igrati još sredinom polusezone.Isto ko Majić.

Filipović definitivno može on će biti i novi kapetan vjerojatno.

Barić ako je zdrav isto može ali on je rijetko zdrav nažalost.Kada je zdrav i spreman onda itekako može.

fujfujfuj
fujfujfuj
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.07.2018.
Poruka: 1.193
19. lipnja 2026. u 11:26

Prijateljske utakmice koje su objavili protivnici su 18.7. Kustošija, 29.7. Mladost Ždralovi.

[uredio fujfujfuj - 19. lipnja 2026. u 11:28]
123
...
565758
  • Najnovije
  • Najčitanije