Liverpool F.C.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.716
27. travnja 2014. u 18:55
Kako mi je samo žao Redsa!
Tako blizu,a opet tako daleko, sada ne ovise o sebi 100%,a to nije lipo.
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
27. travnja 2014. u 23:19
Shit happens...
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.03.2011.
Poruka: 3.862
28. travnja 2014. u 01:07
Luis Suarez Named PFA Player of the year. The Uruguayan frontman, who leads the top flight's scoring charts with 30 goals, becomes only the second Liverpool player in the Premier League era to win the award.



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 2.696
28. travnja 2014. u 09:14
Bit će ironija ako Everton zaustavi Citya. A imat će bome što tu reći.

Ne vjerujem da će odigrati preko kurca, to je Roberto Martinez, i igraju doma, di su jako dobri.

Ne moraju dobit, mogu i 2-2 odigrat.

Šta reć za jučer, dogodi se, jedna tehnička greška u najgorem trenutku i jebiga, ali bit će to dobro... :)
dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.131
28. travnja 2014. u 10:20
Ovaj vikend je Velež dobio Želju (bodovi im nisu trebali) i tako doveo Zrinjski na korak do titule.
Ostaje nadati se da će isto uraditi i Everton.
sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 8.467
28. travnja 2014. u 11:44
pa i ja mislim da će Everton odigrat dobru utakmicu, uopće nesumnjam u to, možda je još bolje da igraju rasterećeni, a pritisak da bude na Cityu
Djalminha
Djalminha
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.04.2014.
Poruka: 388
28. travnja 2014. u 14:17
Uf da hoće Newcastle večeras prekinuti crni niz od pet poraza za redom, a i brate bilo bi i vrijeme... Koliko bi to samo konaca dalje povuklo pred iduće kolo... Rekao bi Drago Ćosić: Uhuuhuuuu....
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.593
28. travnja 2014. u 15:40
In Everton we trust 

Bez obzira uzeli naslov ili ne, veliki naklon od mene svim igračima Liverpoola, kao i treneru... Ovo što su ostvarili je čudo, sad zadržati Suareza i graditi ekipu oko njega. Liverpool je veliki klub, vrijeme je i da rezultati budu takvi...

Sad po dvije pobjede i nadati se...
Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
abracadabra
abracadabra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.03.2014.
Poruka: 4.463
01. svibnja 2014. u 10:55
Dignimo glave, ljudi! Nije još sve gotovo... Engleska Premierleague je to! Nije nikog lako pobijediti... pa neće City samo tako riješiti i Everton i Aston Villu i West Ham... Nama je najvažnije da mi budemo pravi i da pobijedimo u svoje dvije utakmice Crystal Palace i Newcastle... City za naslov još uvijek treba ostvariti 1 pobjedu više od nas, City treba 3 pobjede, a mi dvije... Najvažnije je da mi odradimo svoje i da ne bude da City kiksa, a da mi to ne iskoristimo...
E to bi tek bila tuga... Zato glavu gore... Nije još kraj!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.01.2014.
Poruka: 2.171
01. svibnja 2014. u 14:16
I dosad je bia friendly derby, al ako Toffeesi dobiju City moglo bi se komodno nazvat brotherly love derby 
  • Najnovije
  • Najčitanije